Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Jā, arī man kauns par prezidenta bezpalīdzīgo izgāšanos ANO ģenerālās asamblejas augstajā tribīnē. Bet ik sekām ir savs dibināts cēlonis, kuru nelabojot, nemainās nekas.

Pirmkārt. Mēs visi uz laiku nokļūstam darba tiesiskajās attiecībās. Valsts prezidents nav izņēmums, nav apbalvojums vai mistiska goda figūra, bet VALSTS prezidents, kas atrodas darba līgumattiecībās ar savu nodokļu maksātāju tautu.

Otrkārt. Darba devēja un darba ņēmēja atbildību šajā gadījumā nav grūti sadalīt taisnīgi un juridiski:

- prezidents nav tautas vēlēts. Viņu ievēlē pastarpināti – tautas iebalsotie 100 Saeimas deputāti. Turklāt tik aizklāti (slepeni), ka nav iespējams pieprasīt daudzināto politisko atbildību ne no viena konkrēta deputāta;

- loģiski, ka tādā gadījumā atbildība par neveiksmīgo balsojumu jāuzņemas Saeimai;

- ja darba ņēmēja kvalifikācija (valodu ieskaitot) nav pietiekama, lai sekmīgi un atbildīgi pildītu nolīgto darbu, darba attiecības ir jāpārtrauc.

Treškārt. Īstā darba devēja (nodokļu maksātāju) uzdevums ir uzteikt darbu, kas pastarpināti (juridiski korekti) izdarāms Saeimai (kura ir LR parlaments parlamentārā republikā, nevis privāts kantoris), atlaižot prezidentu, ja darba attiecības netiek pārtrauktas pēc paša darba ņēmēja (prezidenta) iniciatīvas.

Visbeidzot. Ļoti vēlams to izdarīt pirms nākamā kauna, kas nodara būtisku kaitējumu valstij un tās starptautiskajam prestižam.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Apkaunojošais 24.septembris jeb Melnā Pirmdiena

Foto2018.gada 24.septembrī būs pirmdiena. Tā būs apkaunojošākā pirmdiena Latvijas vēsturē. Tā būs Melnā Pirmdiena – Latvijā līdz šim finansiāli nepiedzīvotas un ārprātīgas prettautiskās rīcības diena. Melnā Pirmdiena kļūs kolosālas bezjēdzības, izšķērdības, bezatbildības, vienaldzības diena. Melnā Pirmdiena kļūs uzskatāms simbols visiem finansiālajiem noziegumiem, kādus politiskā vara ir pastrādājusi pēcpadomju gados.
Lasīt visu...

6

KNAB priekšnieks Straume atstrādā savu politkrusttēvu labvēlību

FotoŠodien žurnālā Ir KNAB priekšnieks Jēkabs Straume paudis "savu neizpratni par vairāku senu lietu neizmeklēšanu līdz galam", un nu viņš tās esot cēlis gaismā.
Lasīt visu...

21

Vai VID piesedz miljonu afēru?

FotoLatvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) daudzkārt paustās bažas par kases aparātu reformas nesamērīgajām izmaksām un nereālajiem ieviešanas termiņiem, ir izrādījušās pamatotas. LTA jau pirms noteikumu pieņemšanas pauda iebildumus, uzskatot, ka reformai jābūt taisnīgai un pamatotai.
Lasīt visu...