Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

2016.gads - miljonāru galvgalis nemainīgi stabils

Daiga Kiopa, Lursoft IT valdes locekle
24.11.2016.
Komentāri (4)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hmm

27.11.2016. 23:06

Otru komentāru neļauj.

Atbildēt

Čau, piena devēji

27.11.2016. 23:05

Tātad atzīst, kas ir kas! "... kas nodrošina darbavietas ..."- re tie ir "darba vietu devēji" nevis darba devēji. Darbs, iemaņas izpildīt darbu, kas iegūtas, ko iegūst, ir strādnieka KAPITĀLS un darba vietu radītāji ir šo vietu devēji, viņi nekad nav darba devēji - darba devēji ir strādnieki, kalpi, vergi.

Beidziet melot, ka uzņēmēji ir darba devēji. Uzņēmēji ir "aplokšņu" devēji, minimālās algas devēji, vergu izkalpinātāji par vēdertiesu, vergu turētāji! Viņi ir nodokļu nemakšatāji.
Ne velti Valgā maksā algu 1000 (tūkstoš EUR), Valkā par to pašu - 500 (pieci simti EUR) - Latvijā ir uzkoduši, ka var šmaukt valsti un tautu. Varbūt, ka tādi nav visi, bet daudz gan, vairākums.

Atbildēt

aina

25.11.2016. 20:09

Kur ir ìstie miljonāri?

Atbildēt

Gunča

25.11.2016. 10:47

Kur savus miljonus galabā Āb prezidents Apīnis?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...