Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Lielu Latvijas žurnālistu grupu apsūdz par to, ka 2018.-2020. gadā sagatavojām rakstus starptautiskajai informācijas aģentūrai “Rossiya segodnya” piederošiem portāliem.

Aģentūras ģenerāldirektors ir Dmitrijs Kiseļovs. 2014. gadā viņš tika iekļauts Eiropas Savienības sankciju sarakstā. No tā “kompetentās iestādes” secina, ka, sadarbojoties ar “Rossiya segodnya”, esam pārkāpuši sankcijas. Un līdz ar to esam izdarījuši LR Krimināllikuma 84. panta pirmajā daļā paredzēto noziegumu (līdz 4 brīvības atņemšanas gadiem).

Un tagad paskatīsimies uz dokumentu. No tā izriet, ka 2019. gada 22. novembrī Latvijas Uzņēmumu reģistrs reģistrēja “Starptautisko informācijas aģentūru “Rossiya segodnya” kā plašsaziņas līdzekļa “Baltnews.lv” īpašnieku un izdevēju. Kā jums tas patīk?

Tas ir, Uzņēmumu reģistrs neuzskatīja, ka personālās sankcijas pret Kiseļovu attiecas uz aģentūru “Rossiya segodnya”. Un mierīgi sadarbojās ar aģentūru, nododot tās īpašumā Latvijas informācijas resursu.

Mēs arī mierīgi sadarbojāmies. Mēs arī neuzskatījām, ka personālās sankcijas pret Kiseļovu attiecas uz “Rossiya segodnya”. Mūsu pārliecība, ka mēs darbojamies likumīgi, citu starpā balstījās arī uz Uzņēmumu reģistra nostāju. Šāda nopietna valsts iestāde taču nevar kļūdīties!

Bet, ja tā tomēr ir kļūdījusies, kur tad ir krimināllieta pret Reģistra vadību? Tā jau nav kaut kādus tur rakstiņus publicējusi – sekojot VDD un prokuratūras loģikai, tā ir nodevusi zem sankcijām esošās personas rīcībā veselu plašsaziņas līdzekli.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...