Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

"Ja jūs balsosiet par "Latvijai un Ventspilij" sarakstu, varat mierīgi meklēt sev jaunu dzīvesvietu" - tādu "sveicienu" šajās dienās saņēmuši ventspilnieki Užavas ielā 3 un vēl vairākās vietās, kur namīpašnieks ir Māris Kalniņš. 

"Es balsošu par JKP un iesaku arī jums", tā Māra Kalniņa parakstītā paziņojumā raksta namu īpašnieks, kurš pēdējos gados iepircis arī nekustamos īpašumus Rīgā uz Abrenes un Lāčplēša ielas stūra. 

Ventasbalss.lv portāla forumā M. Kalniņš atzīst, ka tiešām ir izplatījis šāda satura aģitāciju. "Saņēmējiem ieteicu griezties Valsts policijā par draudu izteikšanu," tajā pašā forumā raksta Andris Lapukoks. 

Iepriekšējās vēlēšanās M. Kalniņš bija viens no "KPV LV" četriem kandidātiem Ventspilī, bet šie kandidāti kopā savāca pārsimt balsis un nebija tuvu ievēlēšanai. Tagad, kā redzams, viņš kļuvis par Jaunās konservatīvās partijas atbalstītāju. 

Par "Latvijai un Ventspilij" pretinieku astoņas klases beigušais pašnodarbinātais Māris Kalniņš kļuva pēc tam, kad Ventspils dome lauza līgumu ar viņa privāto suņu patversmi "Rembo". Kad Ventspils iedzīvotāji 2016. gada ziemā ieraudzīja, kādos apstākļos suņi patiesībā tur tiek turēti, dome suņus no turienes izglāba un pārtrauca maksāt M. Kalniņa patversmei, savukārt tās vadītājs tautā ieguva apzīmējumu "suņu bende". 

Tā kā dome par suņu ķeršanu un turēšanu antisanitāros apstākļos un aukstumā vairs nemaksāja, M. Kalniņš sāka atbalstīt jebkādus politiskos spēkus, ka tikai tie nostājas pret domi. Ja tagad kāpņu telpās lasāmi draudi iedzīvotājiem vai nu balsot par JKP, vai meklēt jaunas mājvietas, tad 2017. gada vēlēšanās M. Kalniņš braukāja pa Ventspili ar autoevakuatoru, uz kura platformas uzmontēta mazmājiņa, kas pēc tuvākas aplūkošanas tomēr izrādījās domāta suņubūda: atsauce uz "KPV LV" toreizējā līdera Artusa Kaimiņa raidījumu. 

Ventspils iedzīvotāji par saņemtajiem draudiem izlikt no dzīvokļiem jau informējuši Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, lai sāk procesu par nelikumīgu aģitāciju JKP labā. 

Savukārt aizvadītajā svētdienā pašvaldības policija sastādīja protokolus par nelikumīgu aģitāciju starp Paceļamo tiltu un tirdzniecības centru "Tobago", kur JKP nodarbojās ar iepriekš nesaskaņotu un nepaziņotu aģitāciju. Arī par šo gadījumu informācija nodota tālāk KNAB. 

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...