Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Gundars Āboliņš
06.06.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!

Pārsteidzoši daudz cilvēku NAV PAT IZLASĪJUŠI manis rakstīto! Ir pavirši novērtēta mana klišejiskā bilde ar valgajām acīm, izteiktas līdzjūtības, nievas, ieskābusi ironija un pat personīgi apvainojumi.

Mani nepārsteidz ko tādu saņemt no kāda LU psiholoģijas profesora, platstraumes žurnālistes un vēl dažiem citādi domājošiem. Tagad saprotu, cik pavirši un virspusīgi mēs lasām ierakstus sejas grāmatā.

Taču tas netraucē mums ieraudzīt tikai to, ko paši gribam redzēt un nemēģināt iedziļināties teiktajā vai "šārētā" būtībā. Nemaz nerunājot par spēju pieņemt atšķirīgu viedokli! Absolūta saskarsmes impotence!

Paldies jums visiem, kuri uztvērāt un sapratāt šīs mazās provokācijas zemtekstu ar labu nodomu! Diemžēl manai klusajai cerībai un biklajam aicinājumam NEVIENS nav sekojis! Mana "vakcīna" ir līdz šim VIENĪGĀ. Arī pēc 757 īkšķīšiem, sirsniņām un smaidiņiem, kā arī 276 "šārēm"... Nedaudz žēl...

Pārpublicēts no Facebook.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...