Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ej atpakaļ,

06.01.2018. 19:24

»

Edge

Reālā realitāte:"Romas pāvests Francisks: Trešais pasaules karš jau ir sācies." (nra,13.09.2014...


no kurienes esi nācis, esi pretīgs kirilics no LU, profesors, krievu maita. Tā es domāju par tevi!

Atbildēt

Edge

06.01.2018. 11:55

Reālā realitāte:"Romas pāvests Francisks: Trešais pasaules karš jau ir sācies." (nra,13.09.2014.)
Kara kā jau karā - arī kara laika propaganda vajadzīga:" Latvija kā demokrātiska, tiesiska, sociāli atbildīga un nacionāla valsts balstās uz cilvēka cieņu un brīvību, atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības un ciena mazākumtautības. Latvijas tauta aizsargā savu suverenitāti, Latvijas valsts neatkarību, teritoriju, tās vienotību un demokrātisko valsts iekārtu."
p.s. Bezjēdzīgi vērtēt kara laika propagandu ar miera laika mērlenti (metodoloģiju).

Atbildēt

Edge

06.01.2018. 11:45

»

jautaajums

"Sākot ar neatkarības atjaunošanu 1991. gadā


Aleksandrs Zinovjevs:"Valsti atdeva marodieriem"
(Александр Зиновьев: Страну отдали мародерам)
Cik cilvēku, tik uzskatu (secinājumu) - , taču nozīmīgākās lietas (procesa būtība) par periodu kopš 1991.g. paliek nemainīgas:
"....esam zaudējuši 700 tūkstošus cilvēku." Latvijas Universitātes profesors, demogrāfs Pēteris Zvidriņš.

Atbildēt

jautaajums

06.01.2018. 10:25

»

Edge

"Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs, Tas nenāks, ja ļaudis to nevedīs." Rainis...


"Sākot ar neatkarības atjaunošanu 1991. gadā....
Par kādu neatkarības atjaunošanu ir runa?
Manuprāt mainījās varas iekārta nemainoties varas nesējiem.

Atbildēt

Edge

06.01.2018. 09:57

»

Žulis

Lūk, tikai viena no kārtējām aplamībām, ko Priedītis mums cenšas iestāstīt: „Tumsonības izraisīta grēkošana ir preambulā aplami lietotie jēdzieni „latviešu nācija” un „Latvijas tauta”. Faktiski vajadzēja teikt otrādi – „latviešu tauta” un „Latvijas nācija...


"Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs, Tas nenāks, ja ļaudis to nevedīs." Rainis.
Kamēr kāds 27. gadus gaidīja "deokupāciju un dekolonizāciju", tikmēr nogulēja depopulāciju un deindustralizāciju. Tagad par sekām vadātāji nebrīnās - uztaisa preambulu, lai pilsonīši var šūmēties par niekiem. Bet process turpinās:
"Sākot ar neatkarības atjaunošanu 1991. gadā Latvijas iedzīvotāju skaits katru gadu samazinās par 23 tūkstošiem cilvēku, radio „Baltkom” ēterā paudis Latvijas Universitātes profesors, demogrāfs Pēteris Zvidriņš."

Atbildēt

Žulis

06.01.2018. 06:03

Lūk, tikai viena no kārtējām aplamībām, ko Priedītis mums cenšas iestāstīt: „Tumsonības izraisīta grēkošana ir preambulā aplami lietotie jēdzieni „latviešu nācija” un „Latvijas tauta”. Faktiski vajadzēja teikt otrādi – „latviešu tauta” un „Latvijas nācija”. „
Sākšu ar to, ka par nāciju sauc tautu, kurai ir sava valsts. Tauta bez savas valsts ir tikai tauta. Globalizatori par katru cenu cenšas izmainīt jēdziena „nacionāls” jēgu cilvēku apziņā tā, lai arī viss internacionālais viņiem kļūtu nacionāls. Un sākts tiek ar jēdzienu „nācija”, kuru vienādojot ar jēdzienu „valsts”, tiek paziņots, ka visas valstis ir nācijas, bet nacionālā piederība nozīmē piederību kādai valstij, nevis tautai. Lai pamatotu šo viedokli, reizēm talkā tiek ņemta angļu valodu un Apvienoto Nāciju Organizācijas nosaukumu. Taču mēs sarunājamies latviešu valodā! Un latviešu valodā jēdzienu „internacionāls” netulko kā starpvalstisks, bet gan kā starptautisks. Un ANO priekšteci (League of Nations) latviešu valodā sauc par Tautu savienību, nevis Valstu savienību. Bez tam apgalvojums ka “visas valstis ir nācijas” ir aplams jau tādēļ vien, ka valsts nav tikai tur dzīvojošie cilvēki, bet vēl arī daudz kas cits. Kas attiecas uz multi–ethnic nation, tad šis apzīmējums ir atbilstošs tādām valstīm kā ASV, kur gandrīz pilnībā iznīcinot pamatiedzīvotājus valsts iedzīvotāju kopums ir veidojies no dažādu tautību ieceļotājiem laika gaitā pārtopot par vienotu valsts nāciju ar kopēju valodu u.c. vienotas tautas pazīmēm, ko vēl mēdz saukt arī par American people, jeb latviski par amerikāņu tautu. Latvijā vēl pagaidām visi pamatiedzīvotāji nav iznīcināti un arī visi šeit no dažādām pusēm iebraukušie nekādu vienotu nāciju ne savā starpā, ne kopā ar latviešiem neveido, tāpēc stingri par agru ir visus šeit dzīvojošos nosaukt par “latviešu nāciju” vai “Latvijas nāciju”. Latviešiem reiz bija sava nacionāla valsts un latviešu tauta bija nācija. PSRS okupācijas rezultātā 1940.gadā, latviešu nacionālā valsts tika iznīcināta un vēl līdz šim brīdim nav atjaunota ( šeit nav izvesta deokupācijas un dekolonizācijas procedūra) un nevajag to kosmopolītisko režīmu, kas šodien valda Latvijā censties pārdēvēt par latviešu vai Latvijas nāciju un latviešiem censties iestāstīt, ka viņi dzīvo nacionālā valstī, kur viņiem pieder vara.

Atbildēt

Par lietu.

05.01.2018. 21:02

»

Priedītis

ir ģēnijs, nevis hemoroīds LRTT galvā


Raksts sakarīgs. Nav nekāda sakara ar sātanistiem, ko min god. A.P.

Atbildēt

Priedītis

05.01.2018. 19:17

»

Meistari zin!

Dirs tik tālāk! Priedītis ir ģēnijs. Noziedznieks


ir ģēnijs, nevis hemoroīds LRTT galvā!

Atbildēt

Meistari zin!

05.01.2018. 18:01

»

Edge

Meistars meistaru no liela attāluma atpazīst...


Dirs tik tālāk! Priedītis ir ģēnijs. Noziedznieks.

Atbildēt

Edge

05.01.2018. 17:54

»

A.P.

Ādama nolādēšanas kontekstā simboliskās realitātes monitoringam materiālu nekad nav trūcis un netrūkst arī tagad. Monitoringam rodas pamatīgs darbs, ja simbolisko realitāti sasaista ar vēsturi un vēsturi uzlūko kā ideoloģisko vēsturi, kura atspoguļo likumsakarības abstrakti simbolisko ideju ģenēzē, ...


"..Acīmredzot, meli kā Rietumu ideoloģijas saturs nesākās tikai 1919.gadā Versaļā....."
===================================================
Acīmredzot acumirklī, nevis pēc 40 vai 100 gadiem:
"1.Moz.3:4-5: „Tad čūska teica sievai: ‘Jūs mirt nemirsit, bet Dievs zina, ka tanī dienā, kad jūs no tā [koka] ēdīsit, jūsu acis atvērsies un jūs būsit kā Dievs, zinādami labu un ļaunu”.

Atbildēt

Edge

05.01.2018. 17:04

Meistars meistaru no liela attāluma atpazīst!
"...Kā jurists Levits ir izveidojis meistarstiķi. Preambulas pamatpostulāti mūsdienu globalizētajā, uz unificētām vērtībām traucošajā pasaulē aizstāv mazas valsts nacionālās identitātes savdabības uzturēšanu." Jānis Stradiņš, akadēmiķis, vēstures doktors, propagandists.(LA,15.11.2013.)

Atbildēt

A.P.

05.01.2018. 16:30

Ādama nolādēšanas kontekstā simboliskās realitātes monitoringam materiālu nekad nav trūcis un netrūkst arī tagad. Monitoringam rodas pamatīgs darbs, ja simbolisko realitāti sasaista ar vēsturi un vēsturi uzlūko kā ideoloģisko vēsturi, kura atspoguļo likumsakarības abstrakti simbolisko ideju ģenēzē, transformācijā, tendenciozitātē, dzīves praktikumā. Ideoloģiskā vēsture atspoguļo idejisko paradigmu maiņu; šodienas terminoloģijā – Tradicionālisma, Modernisma un Postmodernisma maiņu, ietverot konservatīvisma, liberālisma, sociālisma, fašisma idejiskos kompleksus, kuri nav iespējami bez simboliskā noformējuma un nav iespējami arī bez realitātes maskēšanas un realitātes skaidrošanas ireālā valodā. Citiem vārdiem sakot, bez meliem, kad melošana kļūst Ādama nolādēšanas sekas. Acīmredzot, meli kā Rietumu ideoloģijas saturs nesākās tikai 1919.gadā Versaļā, kā uzskata Alfrēds Bojmlers (Alfred Baeumler). Melīga demagoģija par taisnīgumu, tiesiskumu, demokrātiskumu, cilvēciskumu bija sastopama agrāk. Franču revolūcija visplatāk atvēra vārtus ideoloģiskajai demagoģijai, un tā turpinājās XIX-XX gs., totāli devalvējot minētos cēlos jēdzienus, kuriem neviens vairs netic. Kā zināms, demagoģija kļūst demagoģija, pateicoties vārdu un darbu nesaderībai. Tāda nesaderība Jaunajos laikos kļuva politikas un politiskās varas norma. Ādama nolādēšanas sekas ir sentences „vara pati par sevi ir ļaunums” izmantošana reāli nodarītā ļaunuma maskēšanā. Meli kļūst ideoloģiskais pamats neleģitīmai varai un kroplam valstiskumam. Piemēram, krimināli oligarhiskajam valstiskumam – visjaunākajam valstiskuma ūnikumam uz planētas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...