Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Mums visiem ir jautājumi un pretenzijas pret valsts varu – dažkārt ļoti nopietnas. Demokrātiskajā sabiedrībā un valstī tas ir gluži dabiski. Mums visiem ir tiesības tikt uzklausītiem, mums ir tiesības prasīt, lai mūsu viedoklis tiktu ņemts vērā.

Ir tikai viens nosacījums: ja mēs esam daļa no šīs sabiedrības, nevis tās slepenie ienaidnieki, piektā kolonna, kas gaida okupantu ierašanos. Šodien vairs nav iespējams stāvēt malā, palikt ārpusē vai pa vidu. Jums ir jāizvēlas, kurā pusē jūs esat.

Latvija gaida mūsu atbildi.

Krievu tauta! Visi, kam ir dārga krievu kultūra un krievu mantojums! Atklāti un bez ierunām iestājieties pret Krievijas Federācijas valdību un tās vājprātīgo diktatoru. Nosodiet Putina agresiju pret Ukrainu. Un uzreiz pieprasiet to pašu no visām tām partijām un organizācijām, kas pārstāv krievus. Pieprasiet, lai tās atzīst, ka kļūdījās, ilgus gadus atbalstot Krievijas Federācijas politiku tepat Latvijā. Lūdziet par to atvainoties.

Jums ir tiesības to pieprasīt. Galu galā, ja šīs organizācijas patiešām ir krievu, tad tām ir pienākums izteikt jūsu gribu.

Un, protams, neklusējiet arī paši – ne mājās, ne darbā, ne internetā. Piedalieties visās pretkara akcijās.

To darot, jūs pierādīsiet, ka krievi nav drauds Latvijai, ka ir iespējams un nepieciešams dialogs ar krieviem, ka var kopā veidot brīvu, demokrātisku un pārtikušu sabiedrību, sabiedrību, kurā tiks stingri ievērotas visas etnisko minoritāšu tiesības.

Ja tas netiks izdarīts, tad uz ilgu laiku paliksim apzīmēti kā piektā kolonna – agresorvalsts līdzvaininieki. Šis apzīmējums būs vēl briesmīgāks, jo tas būs pelnīts.

* Krievu pilsoniskās sabiedrības veicināšanas un krievu emigrantu atbalsta asociācija

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...