Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valdis

25.08.2017. 05:33

Vai tiešām vēl kāds Latvijā nav pamanījis,ka Čakša nepārtraukti publiski MELO nu jau vairāk kā gadu? Melo par reformām,kuras nav konkretizētas līdz pat šim laikam,melo par e-medicīnu,kura nevar darboties tīri tehniski,jo tai paredzētā nauda nozagta,melo par zaļo koridori onko slimniekiem ,melo par pieejamības un kvalitātes uzlabošanos pēc reformām,melo par norisēm medicīnā Lietuvā un Igaunijā ,tā varētu turpināt daudz... Diezin vai melo arī tuviem cilvēkiem,ja jau visa dzīve ir tikai meli,var būt grūtniecības nemaz nav,tikai spilvens zem kleitas? Trakākais,ka šos publiskos melus Latviešu Tautai atbalsta un akceptē arī pārējā Valdība ar Kučinski priekšgalā! (Gebelss ir zīdainis salīdzinot ar viņu paveikto).Pilnīgi saprotams,ka Valdībai svarīgi pacelt virs galvām lozungu Eiropai,ka Latvijā veiktas reformas,ka e-medicīna ideāli darbojas,lai atkal varētu saņemt un sadalīt Eiropas naudu (medicīnai apm 20 mlj) saviem privātā biznesa draudziņiem kā Vāne un Zeitmanis Balvu privātslimnīcā u.c.,atņemot to bez reālas medicīniskas palīdzības lēni bet stabili mirstošai nācijai.Ja mums būtu taisnīga un likumīga Valsts,Čakšai būtu jādzemdē cietumā!

Atbildēt

ūpis

24.08.2017. 21:37

Joprojam ir aizmirsti arodslimnieki,kurus,acimredzot,ir aizliegts ārstēt,sūtīt uz veselības pārbaudēm,atkārtoti uz arodslimību konstantācijas un invaliditātes komisijam,izrakstīt medikamentus.Tik atklāta un ciniska izturēšanas pret šīs grupas slimniekiem nav pārsteigums,ja ņem vērā ka valsti lielā mērā pārvalda padomju okupantu uzticības personas kuru uzdevums ir radīt šaubaspar valsts rīcībsspēju.Labklājības ministriju,kurai būtu jāuzrauga arodslimnieku ārstēšanas un rehabilitācijas procesi,vada augsta ranga padomju okupantu ideoloģiskais darbonis.Tiek nodarīts krimināls kaitējums-veselības un dzīvības apdraudējums,bet,liekas,ka tas notiek ar šīs ministrijas ziņu un akceptu.

Atbildēt

!

23.08.2017. 15:26

Nekas nebūs, valdībai ir citas prioritātes, deputātu algas , stingeri un citi megaprojekti no kuriem nobirums smerdeļu kabatās lielāks!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...