Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Iekšējās drošības pārvaldes darbinieki aizdomās par korupciju aizturējuši vairākus muitas darbiniekus. Iespējams, aizturēto muitnieku skaits tuvākajā laikā vēl palielināsies.

Tikmēr VID turpina ieturēt nu jau atstādinātās vadītājas Ievas Jaunzemes un viņas padomnieka komunikācijas jautājumos Andreja Vaivara iedibināto tradīciju pēc iespējas ilgāk slēpt ziņas par korupcijā pieķertiem darbiniekiem.

Jāatceras, ka tieši muitā neveikto reformu dēļ finanšu ministrs Jānis Reirs (JV) atstādināja I.Jaunzemi no amata. Viņa arī pēc 27 Terehovas muitnieku aizturēšanas uzskatīja, ka muita tās vadītāja Raimonda Zukula un viņa vietnieces Sandras Kārkliņas-Ādmines vadībā strādā lieliski.

Šobrīd, kad korupcijā pieķerti kārtējie muitas darbinieki, daudz kas atkarīgs no VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītājas Indras Kārkliņas - turpināt uzskatīt, ka korupcija muitā ir kaut kas neizbēgams, vai pieņemt stingrus mērus.

Pagaidām fakts, ka I.Kārkliņa ieklausās vairākkārtīgi iepriekšējai VID vadītājai I.Jaunzemei muļķīgus padomus devušajā A.Vaivarā, liek apšaubīt VID vēlmi kaut ko mainīt.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...