Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Alpu depopulācija

Viedais Manels
07.02.2022.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Austrijā pieņemts varmācīgais likums par visu pieaugušo obligātu vakcināciju pret kovidu. Lēmums akceptēts, lai gan visā pasaulē skaidri redzams, ka injekcijas neaizsargā no strauji mutējošā vīrusa un daudzas valstis atsakās no spaidu potēšanas un segregācijas kā instrumentiem cīņā pret uzpūsto sērgas bubuli.

Vardarbīgi uz adatas tiks uzsēdināti ~1,3 miljoni iedzīvotāju, kurus “baisais” vīruss nekādi “neņem priekšā” un kuri par spīti diskriminācijai izsprukuši no potes. No marta austriešiem, kas atteiksies injicēt veselībai un dzīvībai bīstamo “glābējpoti”, uzliks līdz 3600 eiro lielus naudassodus. Cik noprotu, pēc finansiālas “izģērbšanas” par ķecerību būt veselam sēdinās cietumā. Zonderkomandas “raganu un burvju” tvarstīšanai ir savlaicīgi saformētas.

Austrieši ir zaudējuši tiesības lemt par savu ķermeni. Taču šāda tirānija “brīvo pasauli” nesatrauc. Eiropas Parlamenta deputāts Romāns Haiders (Austrijas Brīvības partija) ir iesniedzis Eiropas Komisijai prasību uzsākt tiesvedību pret Austriju saskaņā ar 1997. gada Amsterdamas līguma 7. pantu, jo obligātās vakcinācijas likums ir nesamērīgs austriešu pamattiesību un brīvību pārkāpums.

Politiķiem, viedokļu līderiem un vienkārši politikas vērotājiem, kas cilvēku bendēšanu ar pošu palīdzību sauc par fašismu, būtu jāpārskata sava retorika. Tieši t.s. galēji labējie spēki Austrijā, Vācijā, Itālijā un citviet pasaulē cīnās pret savu tautu izdeldēšanu, ko utopisku mērķu labad īsteno civilizācijas atiestatītāji. Līdztekus jāielāgo, – īsts nacionālists un patriots nekad nemēģinās iegūt uzticību ar sorosītu slavinātu šprici azotē.

Pretim despotiskajam likumam mēģina spirināties Austrijas Konstitucionālā tiesa, kas nosūtījusi valdībai 10 jautājumus, lai pārliecinātos, ka saistībā ar kroņa vīrusu noteiktie ierobežojumi nav balstīti uz meliem. Atbildes jāsniedz līdz 18. februārim. Turpinās arī miermīlīgi masu protesti. Es gan neticu, ka ar demokrātiskām metodēm austriešiem izdosies atgūt tiesības izdzīvot. Mēģināt pa labam pierunāt “cilvēkēdājus” atturēties no maltītes, manuprāt, ir neproduktīvi.

Austrijas kā demokrātiskas valsts vairs nav, un, ja nekas nemainīsies, nojaušu, ka austrieši kā tauta drīz izčibēs. Lai gan varneši visžēlīgi atļāvuši sievietēm grūtniecības laikā nepotēties, visticamāk, jauni iedzīvotāji īpaši vairs nedzims, bet vairums pieaugušo turpmākās piecgades laikā aizies pa Alpu egļu “skuju taku”. Visa cerība uz tagadējiem bērneļiem. Tiesa, globālo procesu attīstības dinamika šajās prognozēs noteikti ieviesīs savas korektīvas.

Viena lieta ir acīmredzama. Cilvēces izdeldētāju dienderi joprojām naivi tic, ka viņiem kaut uz lieveņa atradīsies vietiņa zelta miljardā. Pašmāju bendesmaisi un viņu līdzskrējēji, paši esot ar vienu kāju kapā, gavilē par austriešu kolēģu panākumiem, kas pārtrumpojuši pat latviešu kangaru neģēlības. Nezinu, kā veidosies situācija Dievzemītē, taču zinu, ka par tiesībām dzīvot jācīnās līdz nāvei.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...