Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Anda Geižāna "veiksmes stāsts"

Pietiek lasītājs
26.08.2015.
Komentāri (16)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

luuk

02.09.2015. 13:09

''4 naija republika''un taas metastaazes...

Atbildēt

AG

28.08.2015. 08:50

LATGALES APGABALTIESAS CIVILLIETU KOLĒĢIJAI
Atbrīvošanās alejā 88, Rēzeknē, LV 4601
AIVARA GEDROICA (081274-10215),
pasta adrese: a.k. 32, Daugavpils, LV 5401, tel. 28229894,

BLAKUS SŪDZĪBA
Daugavpils tiesas tiesnese I.Šteine ir kārtējo reizi atstājusi bez virzības manu 9.07.2015. iesniegto sūdzību pret SIA „DzKSU” un Daugavpils Domi ar prasību atjaunot mani mājas vecākā amatā, izmaksāt nelikumīgi ieturēto maksu par mājas vecākā pienākumu pildīšanu, kā arī atvainoties man „Latvijas Vēstnesī” un avīzē „Latgales laiks”. Uzskatu, ka šāds viņas lēmums ir nepamatots un pilnībā atceļams.
1. Tiesnese I.Šteine apgalvo, ka manas ienākuma deklarācijas par 2014.gadu neesot pietiekami, lai atbrīvotu mani no valsts nodevas un ar lietas izskatīšanu saistīto izdevumu samaksas. Šāda pozīcija izsauc izbrīnu, jo, kā jau esmu rakstījis agrāk Jūsu tiesai, Augstākās Tiesas Civillietu departamentam un arī Zemgales apgabaltiesai, izskatot civilprocesu Nr.06078111, pilnīgi pietika ar manas ienākumu deklarācijas iesniegšanu par iepriekšējo gadu, lai mani vairakkārt atbrīvotu no jebkādu izdevumu maksāšanas tiesai. Daugavpils tiesai acīmredzot ir citi kritēriji šai jautājumā kā par to augstāk stāvošām tiesu instancēm. Turklāt, izziņu no VSAA pirms dažiem mēnešiem jau esmu tai iesniedzis. Lemjot par to, kāda tiesas nodeva man būtu jāmaksā, Daugavpils tiesa jau bija noskaidrojusi, ka nekāds nekustamais īpašums man nepieder, uzkrājumu bankās nav, ir tikai neprivatizēta garāža kooperatīvā „Dzelzceļnieks”, kura atrodas uz pašvaldības zemes. Manas prasības summa no Daugavpils Domes, laikam ritot, protams, mainās, jo pieaug arī laika periods, kopš esmu nelikumīgi atstādināts no mājas vecākā amata pienākumu pildīšanas, un līdz ar to pieaug arī tā naudas summa, kuru es būtu saņēmis, ja šāda nelikumība nebūtu notikusi. Atzīmēšu arī, ka, pakļaujoties Daugavpils tiesas spiedienam, esmu atteicies no morālās kompensācijas pieprasīšanas un esmu nolēmis aprobežoties tikai ar man izteiktu atvainošanos saziņas līdzekļos.
2. Nesaprotu, kā var apgalvot, ka es neesot norādījis apstākļus, kas liek atzīt par nepamatotu manis atbrīvošanu no mājas vecākā amata, ja manas sūdzības sākumā tieši par to visu laiku tiek runāts, norādot konkrētus likuma pantus, kas ir tikuši pārkāpti. Šī mana sūdzība ir iesniegta jau vairākas reizes, par aptuveni 80% saglabājot tās sākotnējo saturu un domāju, ka varētu jau būt pat zināma Daugavpils tiesas darbiniekiem, tai skaitā, tiesnesei I.Šteinei, tikpat kā no galvas. Atzīmēšu, ka līdz šim sūdzības nepamatotība kā arguments tās nepieņemšanai nekad netika izmantots, parasti notika atsaukšanās uz nenomaksāto tiesas nodevu un it kā trūkstošajiem dokumentiem. Pēdējo reizi uzstājīgi tika pieprasīti mājas iedzīvotāju kopsapulces protokolu oriģināli vai to apstiprinātas kopijas, to minot kā praktiski galveno un vienīgo iemeslu, kāpēc lieta netiek sākta izskatīt pēc būtības. Kad šos protokolus beidzot iesniedzu, pēkšņi parādījās kādas citas, agrāk neminētas pretenzijas.
3. Apgalvojums par to, ka man būtu nepieciešams pamatot, kāpēc pieprasu savā gadījumā piemērot CPL 51. un 52.pantu, ir sevišķi cinisks un nekaunīgs. Daugavpils tiesa ir labi informēta, ka uzreiz, tiklīdz uzzināju par savu nelikumīgo atlaišanu, griezos pie Daugavpils mēra un SIA „DzKSU” priekšsēža ar lūgumu šo lēmumu atcelt, bet, kad saņēmu noraidošu atbildi (pie tam ne no adresātiem, bet no viņiem zemāk stāvošām personām), vērsos ar prasību Administratīvajā tiesā, kuras lēmumu par to, ka lieta neatbilstot viņu kompetencei un man esot nepieciešams vērsties Daugavpils tiesas Civillietu daļā, katrreiz pievienoju savam iesniegumam, ko adresēju Daugavpils tiesai. Nu jau apmēram 1,5 gadu garumā ar šo lietu tiek „spēlēts futbols”, mākslīgi izdomājot visādus iemeslus, kāpēc to nevarot pieņemt izskatīšanai; tiklīdz kādu no norādītajiem trūkumiem novēršu, tā vietā tiek sameklēts kāds cits. Lūgums pamatot „nokavēšanās iemeslus” atgādina līdzību par to, ka dzērājs apvemj solīda cilvēka apģērbu un tad liek viņam paskaidrot, kāpēc viņš šādā atbaidošā izskatā atrodas sabiedriskā vietā. Atzīmēšu, ka līdz šim tādu cinismu Daugavpils tiesa neatļāvās un neapšaubīja CPL 51. un 52.panta piemērošanas pamatotību manā gadījumā. Manuprāt, šeit tā vienkārši ir acīmredzama.
Kā liecina Daugavpils tiesas rīcība teju 2 gadu garumā, šī iestāde dara visu iespējamo, lai mana lieta netiktu izskatīta pēc būtības, jo tādā gadījumā viņiem nekas cits neatliks, kā manas pretenzijas atzīt par pamatotām. Tas savukārt ļoti nepatiks Domes priekšsēdim J.Lāčplēsim, ar kura personīgu rīkojumu (kā man kļuva zināms no neoficiāliem avotiem) es arī tiku no mājas vecākā pienākumu pildīšanas atstādināts par publiski pausto kritiku šai personai plašsaziņas līdzekļos. Ir acīmredzami, ka Daugavpils tiesa de facto nedarbojas neatkarīgi, bet atrodas ciešā mēra J.Lāčplēša ietekmē; kā īpaši kuriozs fakts jāatzīmē, ka manas lietas izskatīšana pat vienu brīdi tika uzticēta J.Lācplēša māsai V.Lāčplēsei, un tikai pēc Latgales apgabaltiesas iejaukšanās V.Lāčplēse bija spiesta sevi atstādināt (kas, protams, neliecina, ka viņa neturpina ietekmēt savus kolēģus, kuriem formāli it kā nebūtu kontrindikāciju uzticēt izskatīt manu lietu). Arī iet uz jebkādiem kompromisiem saistībā ar manis atbrīvošanu no tiesas nodevas Daugavpils tiesa bija ar mieru tikai pēc vairākkārtējām manām sūdzībām Latgales apgabaltiesai. Man atliek tikai cerēt, ka arī šoreiz augstākā instance nepaliks vienaldzīga pret Daugavpils tiesas vēlmi ar dažādu birokrātisku šķēršļu palīdzību nepieļaut manas sūdzības izskatīšanu pēc būtības un juridiskā taisnīguma atjaunošanu.
Pamatojoties uz visu iepriekš minēto, lūdzu Latgales apgabaltiesu:
1. Atcelt Daugavpils tiesas 16.07.2015. lēmumu un likt tai pieņemt manu sūdzību un izskatīt to pēc būtības.
2. Līdztekus apsvērt lietderību nodot izskatīt šo lietu kādai no kaimiņu rajonu (Krāslavas, Rēzeknes, Preiļu) tiesām, jo līdzšinējā manu kontaktu pieredze ar Daugavpils tiesu liecina, ka tā nav neitrāla un objektīva, un man nav cerību, ka arī lietas izskatīšana pēc būtības jebkura no Daugavpils tiesas tiesnešiem sastāvā notiks saskaņā ar LR likumiem un politiski neangažēti.

30.07.2015. Aivars Gedroics

Atbildēt

...

28.08.2015. 02:53

2 dibināts grezni prieks vairāk šādu pozitīvu ziņu par latvāņu nakamajiem panākumiem darītiem jauki drošāk maģiski ...


gซaซmซrซfซiซs

Atbildēt

...

28.08.2015. 02:53

1 dibināts grezni prieks vairāk šādu pozitīvu ziņu par latvāņu nakamajiem panākumiem darītiem jauki drošāk maģiski ...


gซaซmซrซfซiซs

Atbildēt

cits

27.08.2015. 21:43

Šiem stāstiem vēl būtu pievienojami arī citi par tik pat apšaubāmi finansiālām lietām, ietiektu autoram paskatities, painteresēties plašāk.

Atbildēt

?

27.08.2015. 14:02

A kā viņš vispār tika šai amatā? Paskatījos profilu FB, tur psihologs daudz pateiktu. Pārsvarā redzams tikai un vienīgi pats - gan dažādos eksotiskos ceļojumos, gan ar politiķiem :))

Atbildēt

jautājums-2

27.08.2015. 08:16

Kas ir šis anonīmais un „pūkainais” autors un kādi ir viņa patiesie mērķi?

Atbildēt

Ozolķīlis

27.08.2015. 07:43

Šeit izskatās ka bijusī valsts sekretāre Sanda Liepiņa pielikusi savu roku šī raksta tapšanā.Sākušās skorpionu cīņas burkā ko sauc par Vienotību. Liepiņai pēcpuse svilst. Jo viņa un toreizējais ministrs Dombrovskis aktīvi lobēja Bulduru kapitālsabiedrības nodošanu Jūrmalai. Geižāns šo jautājumu bremzēja. Liepiņai vajadzēja novest kapitālsabiedrību līdz bankrotam, lai vieglāk būtu realizēt šo ideju. Tas neizdevās un tagad trako.

Atbildēt

Varis Zubovs

26.08.2015. 19:14

Pat bērnībā Andim nebija daudz draugu (lasi - gandrīz vispār nebija), centās zīmēties, bet maz kas sanāca.

Atbildēt

Paņikovskis

26.08.2015. 13:41

..sīks, nožēlojams cilvēciņš. Tādi lišķētāji un dienderi vienotībā ir papilnam. Šis sen ir gribējis sēdēt pie galda ar lielajiem vīriem un baroties no siles, bet drupačas vien tikušas. Sīks izpildītājs un pastnieks. Pastulbs, tādi ātri iekrīt. Lato vajadzētu uztaisīt interviju ar viņu, būtu lieli joki.

Atbildēt

Defakto

26.08.2015. 11:43

Piekrītu - vismaz tam, ka šī Geižāna loma ir noteikti jāizvērtē. Viņš vienmēr ir vazājies pa Vienotību un diedelējis amatus un daži tur vēl palikušie saprātīgie ļaudis vienmēr ir brīnījušies, kas ir viņa krusttēvs un kas viņu tur pietur, jo atsauksmes no padomniekošanas Izglītības ministrijā ir vienkārši drausmīgas..ļoti iedomīgs, aprobežots un lecīgs mazs cilvēciņš, tipisks Vienotībai, līdzīgs kā Madars Lasmanis - slavenais 'dārznieks'. Druviete varētu atbildēt kā šis mazais napoleoniņš ir viņu savaldzinājis ,jo tā bija viņa, kas viņu visur aizstāvēja un uzpasēja.

Atbildēt

jautājums

26.08.2015. 08:40

Es diezgan labi pārzinu izglītības nozari...Es apšaubu info. Diezgan tendenciozs izklāsts.
Turklāt, es pārbaudīju- par praktiski par visu 2014.gadu- gan stājoties parlamentārā sekretāra amatā, gan beidzot pildīt pienākumus -amatpersonas deklarācija ir iesniegta. Un nekas no tekstā pieminētā tur nav uzrādīts. Es šaubos, ka kāds apzināti mēģinātu tik pierādāmas lietas noslēpt amatpersonas deklarācijā.
Un Daugavpils Būvniecības tehnikumam, kura 2006. vispār nebija- bija cita skola, tie 3 miljoni nav dotācija, bet ERAF projekts-skolas renovācija, kas tūlīt beidzās. Un tādi projekti ir 10-12 skolām-nupat Ventspils tehnikumu atklāja.
ESF ir Eiropas stipendijas, kas ir visās profskolās.
Nū...te nu ir diezgan duļķains ūdens nomaisīts...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...