Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".

Pučes Rainis ir apbrīnojami vispusīgs - sociķu galvenais ideologs, sarkanais pagrīdnieks, cariskās ohrankas informators, denunciētājs, bankas aplaupīšanas organizētājs, provokators, padomju spiegu ietekmes aģents, politiskais intrigants, kas Latvijā atgriezies, tikai lai kļūtu par prezidentu... Visu pat grūti uzskaitīt. Pat nomiris kaut kā nepareizi. Un gadu pirms savas nāves iemanījies raisīt Pučes aizdomas par sodomisku interesi pret kādu jaunu vīrieti vai vīriešiem.

Arī Raiņa raksturu Puče vīrišķīgi atmasko: "...un mūsu priekšā redzam vēl vienu Raini - tas, kurš ir godkārīgs, iedomīgs, pašlepns, kas tīksminās par savu radošo veikumu kā neplūkta narcise starp nezālēm". Un, protams, - gļēvulis.

Vienu vārdu sakot, pārfrāzējot kādu vecu teicienu, - es jūs piespiedīšu nicināt Raini!

Par dzeju Puče neko neraksta. Ja nu vienīgi viņš ievadā svinīgi citē pantiņu:

"Jānis Rainis,

Galvā spainis,

Vidū speķis,

Apkārt bleķis.”

Šis ir ļoti talantīgi uzrakstīts pasūtījuma romāns. Nē, ne jau kāds cilvēks to pasūtījis. To pasūtījis laikmets. Postmodernisma laikmets, kas nu ar tādu novēlošanos atskalojies arī līdz Latvijai. Laikmets, kura ietvaros ASV BLM kustība un tās piekritēji demolēja amerikas vēstures un lepnuma pieminekļus.

Bravo, Armand! Uz priekšu, nost ar autoritātēm, - mēs jaunu pasauli sev celsim! Kto bilj nečjem, tot stanjet vsjem!

Ja kāds nezina - tas ir citāts no Internacionāles.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...