Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Atzīmējot Drošības policijas 21.gadadienu, vēlos pateikties par Jūsu vadītā dienesta nozīmīgo ieguldījumu valsts un sabiedrības interešu un drošības aizsargāšanā.

Ar Jūsu dienesta īstenotajiem pretizlūkošanas, pretterorisma un operatīvās darbības, kā arī augsta līmeņa ārvalstu amatpersonu apsardzes pasākumiem, Latvija ir sekmīgi nodrošinājusi nozīmīgus starptautiska mēroga notikumus.

Šogad jūsu vadītais dienests demonstrēja īpaši augstu profesionalitāti, īstenojot drošības pasākumus Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā, kā arī reaģējot uz kopējo drošības situāciju Eiropā.

Ņemot vērā starptautisko situāciju un jaunos izaicinājumus, kad arī Latvijā ārējās un iekšējās drošības nodrošināšana ir noteikta par vienu no prioritātēm, Drošības policijas loma turpinās augt.

Ceru, ka tas atbalsts, ko esam spējuši rast jūsu vadītā dienesta vajadzībām 2016.gadam, sniegs papildu motivāciju Drošības policijas turpmākajā darbā.

Pateicos Jums un ikvienai Drošības policijas amatpersonai par profesionalitāti, pašaizliedzību un patriotisko attieksmi, veicot jums uzticētos pienākumus.

Novēlu, lai Jūsu iestādes valstiski nozīmīgais darbs tiktu sekmīgi turpināts! Sveicu Drošības policijas 21.gadadienā!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...