Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šodien saņēmu ziņu e-pastā no Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) vadības un ziņu no Studentu biedrības vadītājas. Šeit diezgan atklātā veidā tiek pateikts, ka ar Izglītības un zinātnes ministrijas noteiktajām prasībām tiks liegtas vai ierobežotas augstākas izglītības iegūšanas iespējas LSPA nevakcinētajiem studentiem!

Grupu vecākajiem, studntiem ir dots rīkojums īsā laikā ievākt sensitīvu informāciju, tā pārkāpjot Fizisko personu datu apstrādes likumu. Vai tiešām šādā veida valsts iestādes rīcība atbilst visām likumdošanas prasībām un ir saskaņā ar Cilvēktiesību konvenciju un likumu? Uzskatu, ka katram ir izvēle pieņemt lēmumus patstāvīgi. Šādi ziņojumi un rīkojumi rada tikai nevajadzīgu naidu, nepatiku...

LSPA vadības elektroniskā pasta vēstule

Labdien!

Ņemot vērā, ka LSPA ir augstākās IZGLĪTĪBAS IESTĀDE, kurā atbilstoši apstākļiem jānodrošina visiem interesentiem iespējas apgūt izvēlēto kvalifikāciju vai iegūt izvēlēto zinātnisko grādu, mūsu Akadēmijai būs jāizpilda Izglītības un zinātnes ministrijas noteiktās prasības, lai varētu atsākt studējošo izglītošanu klātienē, kas nodrošinās topošajiem speciālistiem iespēju pilnvērtīgi apgūt teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas.

Tuvākais laika periods un vasaras mēneši būs ļoti nozīmīgi, lai, tuvojoties nākamā akadēmiskā gada sākumam š.g. 1.septembrī, mūsu Akadēmijā vakcinēto darbinieku un studējošo procentuālais rādītājs atbilstu IZM noteiktajiem nosacījumiem klātienes studiju uzsākšanai.

Pamatojoties uz iepriekš minēto un lai precizētu un noteiktu ar darba un studiju procesa organizēšanu saistītos jautājumus LSPA, VISU  GRUPU VECĀKAJIEM (ja grupā tāds nav ievēlēts, tad lūdzu sabiedriski aktīvu un atbildīgu studējošo uzņemties šo pienākumu) APKOPOT  un  līdz  PIEKTDIENAS, š.g. 21.maija (darba dienas beigām) IESŪTĪT jūsu GRUPAS SARAKSTU, norādot studiju programmu un grupas numuru, kuri IR VAKCINĒTI pret Covid-19 (saņemta vismaz pirmā vakcīnas deva) vai IZSLIMOJUŠI Covid-19.

Vakcinēto studentu saraksts jāiesūta elektroniski, Studiju departamenta vadītājam Ivaram Kravalim ([email protected])   

BŪSIM  ATBILDĪGI par savu veselību un saviem kolēģiem!

AICINĀM VISUS VAKCINĒTIES, jo brīvprātīga vakcinēšanās pret Covid-19 ir droša iespēja  pasargāt sevi no simptomātiskas saslimšanas ar vīrusu, līdz ar to tas ir vienīgais reālais solis pretī iespējai atgriezties dzīves ritmā, kāds bija pirms pandēmijas.

Cieņā,

Ivars Kravalis

Dr.paed., Asociētais profesors

Studiju departamenta vadītājs

tālr. (+371) 67799522

mob.tālr. (+371) 29129568

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...