Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aina

16.11.2016. 22:31

Lai laukos vergotu dien dienà,jābūt asbezta sievietei,ne kaut kàdai mūziķei,domāju,ka tur tas suns aprakts.Tā ir autora kļūda.Žēl viņa,bet tiesu sistèma ir tieši tāda,kāds ir tās ministrs.Mūsu valstí ir problèma ar vardarbību ģim.,bet tur netiek galà,bet šeit ir īpašums un uzreiz kārumnieki izpalīdzēt ar 250000,bet vai tiks galā ar korupciju?

Atbildēt

Zeze

13.11.2016. 22:00

Pats vainīgs, ka laikus neuzķēri, par ko lieta grozās un ziepju vārītājus pavisam klusi nepastūmi maliņā. Diemžēl ir situācijas, kad tā ir vienīgā izeja.

Atbildēt

A.K.

03.10.2016. 10:45

„Jebkurā civilizētā sabiedrībā katra pilsoņa atbildība ir paklausīt taisnīgiem likumiem. Bet tajā pašā laikā katra pilsoņa atbildība ir nepaklausīt netaisnīgiem likumiem”. ~Mārtiņš Luters Kings Jr.
Lieliski teikts, vai ne?
Šķiet, bezatbildīgāku cilvēku par Latvijas tautas vairumu nav, jo "vidējais" latvietis ir gatavs būt "likumpaklausīgs" jebkurā situācijā. Tādēļ arī esam tur, kur esam.

Atbildēt

konkrēti

30.09.2016. 22:00

»

vispār

Pietiek palasīt paša Aināra rakstus, lai būtu skaidrs, ka nekādas uzturēšanas un lutināšanas tur pat tuvu nav bijis, bet ir bijusi nežēlīga izkalpināšana un nospiešana


Izlasīju visus internetā atrodamos Aināra rakstus, bet par savu laulības dzīvi viņš raksta tikai šajos divos - "Ārprāta anatomijās", kuros neredz jūsu minētās rīcības. Toties sievas neuzticību, mantrausību, kā arī divkosību un nežēlību attieksmē pret dēliem saskatīju gan, jo riebjot Aināram, tiek traumēti bērni.

Atbildēt

vispār

29.09.2016. 20:54

»

LP

Tiešām, dzirdam tikai vienas strīda puses dziesmu. Sieviete, kuru vīrs uztūr un lutinā, pekšni iekļuva traka namā - kāpēc? Par to rakstā nav ne vārda


Pietiek palasīt paša Aināra rakstus, lai būtu skaidrs, ka nekādas uzturēšanas un lutināšanas tur pat tuvu nav bijis, bet ir bijusi nežēlīga izkalpināšana un nospiešana.

Atbildēt

LP

28.09.2016. 22:37

»

aha

To maniaku, kurš turēja pagrabā un gadiem izvaroja savu meitu arī savulaik raksturoja kā vislabāko tēvu utt


Tiešām, dzirdam tikai vienas strīda puses dziesmu. Sieviete, kuru vīrs uztūr un lutinā, pekšni iekļuva traka namā - kāpēc? Par to rakstā nav ne vārda.

Atbildēt

xLx

26.09.2016. 16:09

Man analoga situacija del jauna likuma panta par varmacibu- izvazaja pa instancem pamatigi. Lidz sapratu ka nekritisu tik zemu un neskriesu lugties, pasutiju 7 majas talak visu, diemzel berns tagad bez teva, bet vina pagaidam laimiga ar palikuso mantu. Maksaju alimentus, saku visu no sakuma (cilveks kurs mak tikai teret- nekad nebus daritajs). Un mana nostaja ir elementara- taka izdomaja manipulet ar berniem (jo parasti vīri skreja pakal, jo gimene ir vertiba- tads stereotips mums ir latvija(apzinati rakstu ar mazo burtu)), tad kamer man nekompenses visus zaudejumus, tikmer man pilnigi nekas neinterise par to personu un berniem. Un sis nu ir laucins sieviesu darzina (tulit sāksies...) Bet jus zinat sievietes- nekas neaizvaino vairak ka vienaldziba. Ja tevi Ainar interese- varu padalities ar savu dzivestastu (tad atstaj email)- tad varbut radisi mieru.

Atbildēt

..

26.09.2016. 14:50

»

Lieciniece

Arī man ir, ko teikt...


diemžēl nē - arī Rīgas rajona tiesā notiek atklāta ņirgāšanās pret to pusi un viņas lieciniekiem, kuri nav varējuši atrast "pareizo pieeju" tiesnesēm........

Atbildēt

Andris no kriminalas Kraslavas

23.09.2016. 21:33

»

rīdzanieks

Andri no kriminālās Krāslavas


Nav interesanti rakstit, teret laiku un bojat nervus, ja manus komentarus seit speciali dzes nost. Nekad vairs seit nerakstisu,NEKAD!!!

Atbildēt

Andris no kriminalas Kraslavas

23.09.2016. 21:28

»

rīdzanieks

Andri no kriminālās Krāslavas


Es Jums biju uzrakstijis labu un patiesu komentaru, bet panema un tisam izdzesa!

Atbildēt

Andris no kriminalas Kraslavas

23.09.2016. 21:26

Kur pazuda mans komentars, kuru rakstiju gandriz veselu stundu?

Atbildēt

rīdzanieks

23.09.2016. 15:52

Andri no kriminālās Krāslavas,
nav saprotams tavs raksts,
likums visiem viens,
likums ierobežo bagāto varu.

liec aprakstu galdā.

ja krimināli, vari pārbraukt uz Siguldu?

Atbildēt

lihenologs

22.09.2016. 19:36

»

nekad

nekad negaidiet, ka taisnība, nevis pazīšanas un nauda uzvarēs. 15 gadus cīnījos. Arī Eiropā savi gnīdas kā suņi iefiltrējušies - tā sauktie - konsultanti, jeb "ziņotāja palīdzība, ja sūdzība uzrakstīta latviski". Ziņotājs, noziņo, ka lieta neatbilst 34., 35. pantam. Uzmini, nu...


Nevajag!
Esmu divreiz vērsies ECT, pirmajā reizē man atteica, jo patiesībā bija varianti risināt strīdu nacionālā līmenī, bet otrreiz pieņēma gan un nu ar nepacietību gaidu, kad būs valdības viedoklis, gribas izlasīt, kādas pasakas attaisnojumam būs sacerējuši mūsu juristi :)) Silti iesaku vērsties ECT pēc iespējas biežāk un pieteikumu gatavot ļoti skrupulozi izlasot nosacījumus un kārtību, kā tas jānoformē (piemēram, ka pielikumiem jāatstāj 3cm maliņa u.t.t.) Tas viss atrodams internetā, jāpieliek tik rokas klāt!

Atbildēt

Andris no kriminalas Kraslavas

22.09.2016. 17:51

Musu Latvijas Republika, ja tev nav stipras aizmugures augstakajos varas eselonos, nekadu taisnibu tu, nabaga cilvecin, nepanaksi un nedabusi.Manu gimeni jau 23 gadus moka, spidzina, pazemo un nirgajas Dagdas un Kraslavas policija, Kraslavas rajona prokuratura un pat tiesa, bet nekur taisnibu nevaru atrast. Es jau kopuma esmu nosutijis 21 sudzibu pat LV prezidenta kancelejai, LR Ministru kabinetam un LR Saeimai-un nekada rezultata ka nav ta ari nav. Musu Latvija trucigus un nabadzigus cilvekus, kada ir mana gimene, vienkarsi ienist, jo tainiba ir tikai tiem, kamir kaut kada vismazaka vara. Sis skalais sauklis:Viens likums-viena taisniba visiem! ir absoluta UTOPIJA!!! Musu dzive rada tiesi otradi:''Likumus raksta prieks tiem, kuri ir tiesiski visneaizsargatakie iedzivotaji-trucigi, ubagi, nabagi un liktena vara pamestie''. Toties taisniba vienmer bus policistam, prokuroram un tiesnesim, neskatoties uz to, ka vini pret tevi, pedejo lupatlasi un plikadidu izturesies klaji izaicinosi un aizskarosi. Vini var iesplaut man acis,necenzeti apsaukat, piekat, cietsirdigi iztureties-un, ko tu viniem vari padarit, absoluti neko. Vini tadus ka es un mana 23 gadu laika piesmieta, apsplaudita un izvarota gimene, pat par cilvekiem neuzskata. Es un mana pazemota gimene, prieks viniem esam suni un cukas, nevis cilveki.

Atbildēt

Ainārs Kadišs

21.09.2016. 22:11

»

Pavāre

Nevaru atrast raksta pirmo daļu


Raksta pirmās daļas nosaukums ir Ārprāta anatomija jeb Kā Latvijā darbojas importētie likumi.
Tekstā ir paskaidrots, kādēļ parakstījos ar pseidonīmu Aigars Kārkliņš. Arī citi "varoņi" nav saukti īstajos vārdos. Diemžēl, netaisnība un nekaunība pieņēma tādus apmērus, ka tagad uzskatu par vajadzīgu sabiedrību iepazīstināt ar šiem cilvēkiem. Pēc šī raksta Jūs viegli atpazīsiet darbojošās personas

Atbildēt

nu

21.09.2016. 21:34

»

Pavāre

Nevaru atrast raksta pirmo daļu


To viņš rakstīja ar pseidonīmu.

Atbildēt

Pavāre

21.09.2016. 17:33

Nevaru atrast raksta pirmo daļu.

Atbildēt

Pavāre

21.09.2016. 17:08

»

www.govlawyer.lv

Vai īpašuma apsaimniekošanai nevariet pilnvarot


Es arī par to visulaik domāju. Kādu vēstnesi no vīra uz viņa mājām, kādu fotogrāfu, kādu lauksaimnieku, kādu labo, kluso roku.

Atbildēt

Nu gan

20.09.2016. 17:32

»

Raksti ir par vienu ķēmu, kurš spļauj virsū likumiem un tiesas lēmumiem, bet atzīst tikai pats savas iegribas


šitādas tiesas lēmumiem ne tikai jāspļauj virsū, bet tādas netaisnīgas tiesneses jāpadzen ar mietu no Latvijas tiesu sistēmas, lai neuzticības ēna nekrīt arī pār profesionālo un godīgo tiesnešu galvām.

Atbildēt

20.09.2016. 16:04

»

Ha-ha

Tas jau kļūst smieklīgi.Raksts ir par vienas tiesneses absurdajiem lēmumiem,kurus diktē pati Sandra ar savu advokātu


Raksti ir par vienu ķēmu, kurš spļauj virsū likumiem un tiesas lēmumiem, bet atzīst tikai pats savas iegribas!

Atbildēt

likums jāievēro!

20.09.2016. 14:52

Ko brīnaties? 2004.gadā Ivars Redisons teica: Trešā kursa studente pieņem valsts eksāmenus...

Latvijā notiek dīvainas lietas. Trešā kursa studente pieņem valsts pārbaudījumus. Lemj par starptautiski atzīta augstākās izglītības diploma izsniegšanu Latvijas valsts vārdā. Pati diplomande “eksāmenos” nemaz nepiedalās, bet diplomu ar valsts ģerboni tomēr saņem. Turklāt jau pēc programmas akreditācijas laika iztecēšanas (31.12.2002.)

Tas notiek “Sociālo tehnoloģiju augstskolā”, kuras pārstāvji pārsūdzēja tiesā visus IZM un MK lēmumus par augstskolā atklātajām nelikumībām, un vēl līdz šīgada aprīlim piecos dažādos procesos nesekmīgi mēģināja pārliecināt tiesu, ka likumus nav pārkāpusi.

Arī Lato Lapsa rakstīja par tiesu ķēķi. Žēl tikai, ka 2016.gadā Aizkrauklē tiesneses liek šaubīties par godīgumu tiesās.

Atbildēt

Ha-ha

20.09.2016. 13:23

»

aha

Un kāpēc būtu jāpieķēdē, ja nekur nebēg un nepretojas? Bet kad sāk iebilst, tad gan- ak šausmas, sieva vairs negrib strādāt bez maksas, ak šausmas, sieva sākusi strādāt algotu darbu


Tas jau kļūst smieklīgi.Raksts ir par vienas tiesneses absurdajiem lēmumiem,kurus diktē pati Sandra ar savu advokātu.

Atbildēt

aha

20.09.2016. 11:22

»

Tā lūk

Neviens no ģimenes locekļiem ar ķēdēm pie radiatoriem nebija pieķēdēti,sen būtu kādam sūdzējušies.Nevajag aizstāvēt apmelojumus!Un mājas tirāns pēdējos gados ir Sandra pati


Un kāpēc būtu jāpieķēdē, ja nekur nebēg un nepretojas? Bet kad sāk iebilst, tad gan- ak šausmas, sieva vairs negrib strādāt bez maksas, ak šausmas, sieva sākusi strādāt algotu darbu...

Atbildēt

Tā lūk

20.09.2016. 10:43

»

aha

Un kas nepātīk


Neviens no ģimenes locekļiem ar ķēdēm pie radiatoriem nebija pieķēdēti,sen būtu kādam sūdzējušies.Nevajag aizstāvēt apmelojumus!Un mājas tirāns pēdējos gados ir Sandra pati.

Atbildēt

aha

20.09.2016. 10:26

»

Nu gan

Vajag pameklēt vēl tikpat "spēcīgus" argumentus, no sērijas: Tu esi muļķis! Atbilde: Pats tāds


Un kas nepātīk?
Mājas tirāni vienmēr apkārtējiem šķiet labi cilvēki, bet tas ir tikai līdz brīdim kamēr pārējie ģimenes locekļi bez ierunām viņam pakļaujas.

Atbildēt

Nu gan

20.09.2016. 10:00

»

aha

To maniaku, kurš turēja pagrabā un gadiem izvaroja savu meitu arī savulaik raksturoja kā vislabāko tēvu utt


Vajag pameklēt vēl tikpat "spēcīgus" argumentus, no sērijas: Tu esi muļķis! Atbilde: Pats tāds!

Atbildēt

aha

20.09.2016. 09:40

»

Lieciniece

Arī man ir, ko teikt...


To maniaku, kurš turēja pagrabā un gadiem izvaroja savu meitu arī savulaik raksturoja kā vislabāko tēvu utt.

Atbildēt

Lieciniece

19.09.2016. 22:35

Arī man ir, ko teikt.
Pazīstu autoru un viņa ģimeni ļoti ilgus gadus. Varu apliecināt, ka, lai arī cik neticami un absurdi tas izklausās/izskatās, viss, ko autors raksta, ir taisnība. Diemžēl. Un tiesu vara, kuras uzdevums būtu objektīvi un taisnīgi, balstoties uz patiesiem pierādījumiem , noskaidrot patiesību, lai pieņemtu objektīvu lēmumu, šinī situācijā ir subjektīvi vadījusies tikai no Sandras melīgajām liecībām, Aināra teikto pilnībā ignorējot. Ja tiesai nav pierādījumu, bet ir tikai vieni vārdi pret citiem vārdiem, tad kāpēc vieniem vādiem ir lielāks svars, bet otriem –nē? Vai tāpēc, ka lēmums pieņemts jau pirms tiesas? Tāds iespaids radās, kad piedalījos tiesas sēdē kā lieciniece. Vēl nekad savā mūžā nebiju sastapusies ar tik agresīvu, neiecietīgu un naidīgu attieksmi – gan no tiesneses puses, gan no prokurores, par Sandras advokātes uzkliedzieniem nemaz nerunājot. Visi mēģinājumi liecināt par labu Aināram tika diskreditēti, uzdotie jautājumi - tendenciozi . Viss ar iepriekšēju nodomu tika reducēts tikai uz pēdējiem diviem gadiem, kad Aināram nebija tiesību tuvoties savai dzīvesvietai, it kā visi iepriekšējie saskanīgā laulībā nodzīvotie gadi nemaz neeksistētu. Jo tas taču galīgi neiederas “cienījamās” tiesas plānos - ka Sandra pati ir liecinājusi, ka labāku tēvu saviem bērniem viņa nevar vēlēties (viņas vairākkārtējs apgalvojums man) , ka viens no dēliem pat raksturojis Aināru kā pašu labāko tēti pasaulē, ka bērniem svētītās ģimenes saskanīgā saimniekošana bijusi vietējā laikraksta uzmanības un atzinības vērta.. . (“Staburags”, 13.03.2003., 01.08.2009.)… Vai tomēr izdevīgāk par patiesību uzskatīt Sandras “atklāsmi”, ka 20 gadus viņa dzīvojusi vīra uzceltā “cietumā” (“Staburags”, 20.03.2015.)?
Kā cinisku ņirgāšanos no tiesas puses uztvēru jautājumu: Vai Ainārs Kadišs pēdējos divos gados ir vadājis savu jaunāko dēlu uz skolu? Pašas ar saviem absurdajiem lēmumiem izdzen viņu no mājām un aizliedz tuvoties tuvāk par 500 metriem un tagad uzvaroši paziņo, ka viņš, lūk, nav piedalījies sava dēla audzināšanā! Uzturlīdzekļi jau neskaitās, regulāras tikšanās un kontaktēšanās arī neskaitās, bet dēla nevadāšana uz skolu gan liecina par absolūtu nespēju rūpēties par bērnu! Un zemiskais komentārs: jūs te stāstāt, ka viņam ir pasliktinājusies veselība un draud invaliditāte – kā tad viņš varēs rūpēties par savu nepilngadīgo dēlu? Un vai jūs zināt, cik daudz viņam makā ir naudas? Kur vēl tālāk? Vai šādi jautājumi neļauj prognozēt tiesas procesa iznākumu?
Es ļoti naivi ceru, ka šādi “taisnu tiesu” spriež tikai Aizkrauklē. Ka citur cilvēki netiek pazemoti. Ka ir cerības uz taisnību. Ļoti ceru.

Atbildēt

Ainārs Kadišs

19.09.2016. 17:25

»

kur nu vēl rūpīgāk

"Arī prokurors J.Butlers likumos nebija apmaldījies un kādu no citām“krimināllietām” 23.10.2016. izbeidza


Piedodiet, drukas kļūda. Prokurora J.Butlera lēmums datēts ar 23.10.2014.
Krimināllietas Nr.11370058214
Ja Jums ir kādas šaubas par informācijas patiesumu, varu ieskenēt un nosūtīt dokumentu kopijas.
P.S.Patīkami, ka uzmanīgi sekojat rakstītajam, paldies!

Atbildēt

kur nu vēl rūpīgāk

19.09.2016. 16:31

»

...

Pats neesi rūpīgi lasījis


"Arī prokurors J.Butlers likumos nebija apmaldījies un kādu no citām“krimināllietām” 23.10.2016. izbeidza"

Atbildēt

zinot

19.09.2016. 15:25

no personīgās pieredzes kā "strādā" tiesas - nešaubos ne mirkli, ka viss uzrakstītais ir patiesība !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taisnību tur nav ko meklēt............Ar retiem izņēmumiem :(

Atbildēt

Ne Tas Andris

18.09.2016. 16:30

P.S. Ja tev ir manta - tu esi mērķis. Maz ir to, kas apzinās un rīkojas, pirms kļuvuši, jau, par upuri. Bet upurim ir citas, upura, tiesības ... cerēt uz žēlastību.
Ak, ja, - šīszemes justīcijas un nodokļu administrācijas kvalifikācija un pašapziņa ir tādos augstumos, ka viņas nemaz nebliež pa lieliem, acīmredzamiem mērķiem - tikai pa mazajiem...

Atbildēt

Ne Tas Andris

18.09.2016. 15:34

Fragmentējam vēstījumu, izceļot, ja ne būtiskāko, tad uzkrītošāko:

Stāsts ir par Autora maldiem un viņa sprīdīša ceļu pa purviem un postažu. Citstarp, pēc Staņislavska, - ko varētu nozīmēt hrestomātiskā lāpsta uz taisnības meklētāja pleca?

Tatad, pirmkārt, - stāsts nav jauns. Ir precedents, patiesībā, daudzi, - uz kuriem bāriņu Tiesu Sistēmai balstīties savā pārliecībā. Tā, ap 2000.gadu, centos aizstāvēt kādu uzņēmīgu, vietējā sabiedrībā labu reputāciju baudošu daudzbērnu tēvu, kam līdzīgi, kā raksta autoram, "noreiderēja" īpašumus, bet bērnus izmantoja (un izmanto) par ķīlniekiem Talsu krīzes centrs un sievasmāte. līdzība līdz niansei, ka gāja bojā mātei uzticētais bērns. Un nekas, iestādes to neuzskata par argumentu. Vispār neko no tēva norādītā vai acīmredzamā neuzskatīja par argumentu. Realitāte pagrieza muguru un izsvītroja viņu no cilvēku sarakstiem. Vai arī otrādi - realitātei tika uzgriezta mugura... Ā, vēl nianse - procesā, ieskaitot ekspertus, atbalstītājus un tiesātājus, līdz Augstākajai tiesai, ieskaitot, nepiedalījas neviens vīrietis un neviens apsūdzības pierādījums... Pastāsts beidzās ar to, ka tēvs pārkvalificējās par datoriķi un aizgāja virtuālā; tagad dzīvo attālināti ... Cenšas dzīvot. Arī kristietis, kas neatzīst pašnāvību un nepiekrīt sevis noslepkavošanai... Par godu gūtai pieredzei, savukārt, izstrādāju stātūtus un programmdokumentus vīriešu tiesību aizsardzības organizācijai. Pierādījās, ka ne ekonomisku, ne tiesisku risinājumu varas nihilisma ekspansijai, vienldz katrā atsevišķā gadījumā, kā kopumā, jomā vai nozarē - nav, - ir tikai polītiska līmeņa atbildes. Tas ir, ja atradīsies vīrieši, kas piekops polītiku.

It kā par raksta tematiku ar pirmo punktu pietiktu. Tomēr nenoslinkošu atsevišķi izdalīt saistītos momentus, kā tiesu sistēmas darbības principi Latvijas 5.maija Republikā un šīs pašas republikas pilsonība.

Kā Autors iedomājas, ka lai viņu atlaistu no pilsonības, ja uz viņu (un viņa pēcnācējiem) gulstas tās parāda saistību nastas, ko 2009.gadā dāsni uzņēmās Godmaņa k-ga valdība pret Pasaules banku un vēlākas un agrākas valdības pret citiem investoriem un kreditoriem. Summa, kas krīt uz katru vienu Latvijas pilsoni ir aprēķināta un zināma. Ja Autors būtu mēģinājis izpirkties no pilsonības - var būt, ka pasākums arī vaiņagotos panākumiem.

Raksturojot Tiesu Sistēmas darba principus republikā, pieminēšu divus citātus - pirmo "iz dzīves", otro - stilizētu. I. - kriminālprocess, tiesnese aprauj nobālušu dalībnieku: "Apsūdzētais, netraucējiet! Jūs esat procesā!" II. - civilprocess (!), tiesnese uzdod precizējošus jautājumus, nevar saprast: "Pieņemsim, ka, kā apgalvojat, kaimiņš noraka Jūsu burkānus... - kur ir tie burkāni? Burkānu nav? Tad ko Jūs gribat no tiesas?"
Proti, ar šo vēlējos teikt, ka visā pastāvēšanas laikā, bet, jo izteikti, pēc "vecās raudzes" (padomju) tiesnešu aiziešanas, notiesāšanas (Šteinerte) vai nogalināšanas (Laukroze) Latvijas 5.maija Republikas tiesas ir darbojušās nevis kā tiesību AIZSTĀVĪBAS (aizskarto tiesību atjaunošanas), bet gan, iegūšanas, jeb UZBRUKUMA instruments. Kam tēze liekas riskanta, - varat pavērot jebkuru (!) bankas prasības iztiesāšanu ... Īpatni, ka, pie tam, prasītājs, lielakoties, ir ārvalstu rezidents, bet upuris - tās valsts pakļautais, kura viņam šai tiesā atņem īpašumus, t.sk., pēdējo dzīvesvietu, un uzliek verdzības pienākumu apmaksāt procentu procentus virs atsavināta īpašuma vērtības, dēļ kā pilsonis laižas pāri miglainam Albionam uz neatgriešanos.

Sen nebiju publiski izrakstījies... Sprīdīša palika žēl, cilvēcīgi... Pērējos lūdzu izlikties, ka neko neesat lasījuši. Ir lietas, ko varam mainīt, un ir lietas... no kurām vajag mukt, ja uzkap uz astes vai trāpies purna galā. Vai izlikties par beigtu un fiksi sākt smirdēt.

Atbildēt

mēsļu vaboļs

18.09.2016. 15:17

»

=>sūdu roža

Atkal piedzēries


Ka tikai cilvēku apdirst...................

Atbildēt

=>sūdu roža

18.09.2016. 09:34

»

sūdu roža


Atkal piedzēries?

Atbildēt

brexits

18.09.2016. 00:06

Komentāru daudz, bet vienas sēnalas, tik pāris prātīgi un lietderīgi. Vai tiešām visi domājošie ļautiņi pie Breksitiem devušies?
Pārsvarā gaušanās par netaisnību vai sistēmas nosodījums, kas ir ar lietderības koeficientu 0. Varbūt es ko nesaprotu un tā uztverama kā nenovērtējama parapsiholoģiskā palīdzība???

Situāciju var risināt globāli vai lokāli vai abējādi. Lokālais variants, protams, ātrāks un primārāks, taču globālajam tīri labu, lai arī nepilnīgu redzējumu ieskicēja "Moyartr" sakot:
"Tātad ir jāprot būt disidentiem kādu laiku - nekādu īpašumu, nekādas sadarbības ar režīmu nekādā veidā. Sabruks pats kā kāršu namiņš agri vai vēlu." Tomēr par skrandu proletārieti tapt gan neieteiktu, var arī savādāk.

Lokālais - pašaizsardzības īstenošana, lai novērstu, mīkstinātu, atsistu uzbrukumu. Te Ainārs nav rīkojies viedi vai nav aprunājies ar kādu saprotošāku.
Pirmā Aināra kļūda, opeartīvas rīcības iztrūkums kvalitatīva juridiska padoma saņemšanā. Vai tiešām nebija izpratnes par to, ka arī jurisprudence ir gana specifiska nozare un pašam labāk neeksperimentēt, kamēr izģērbs līdz apakšbiksēm un vēl krātiņā ieliks, vai arī pseido-ekonomija, jo ieekonomējot uz vienu kvalitatīvu juridisku konstultāciju pazaudēts ganāmpulks, parūsējuši mersedesi un citi nieki. Taču arī unikāla iespēja pazudēt dēlus.
Protams, katrs sevi uzskata par ārstu, grāmatvedi, programmētāju un juristu, bet nu rezultāts ir labi ilustrēts šajā stāstā.
Otrais, operatīvas rīcības iztrūkums, īstenojot pašaizsardzību, kura arī lielos vilcienos pāris retos komentāros jau pavīdēja: nekavējoša nekust īpašuma atsavināšana un uzticams pilnvarnieks pie sāniem, kurš izvāc vērtīgo kustamo mantu, tostarp to, kura ļauj turpināt saimniecisko darbību, lai ir ar ko finansēt ikdienas vajadzības un paša tālākās aktivitātes.

Bet ir labā ziņa.
Ainār, viss vēl nav zaudēts. Ja nepieciešams konkretizēts juridisks risinājums, vari saziņai uzrakstīt uz [email protected]
Ar Moyatr arī labprāt padiskutētu :)

Atbildēt

jurists

17.09.2016. 09:49

vajag pārdot māju, atslēgt elektrību, lai jaunais īpašnieks ceļ prasību par sievas izlikšanu

Atbildēt

www.govlawyer.lv

17.09.2016. 01:40

Vai īpašuma apsaimniekošanai nevariet pilnvarot,
kaut vai mutiski? citu cilvēku
un vadīt to, izmantojot 2 mobilos telefonus
ar videozvaniem?

Atbildēt

Temiida

16.09.2016. 23:22

Cītīgi izlasot rakstu, atrodam 23.10.2016.... Kā propaganda tā ir?? Kārtējais samākslotais mēsls...

Atbildēt

eu

16.09.2016. 22:36

»

naivums

Ainārs ir dubultnaivs...


Ko nozīmē atgriezās pēc mantas- tā ir arī viņas manta un pēc taisnības pat vairāk viņas nekā vīra manta.

Atbildēt

naivā

16.09.2016. 19:51

»

naivums

Ainārs ir dubultnaivs...


Par naivumu nav jākaunas. Jēzus arī bija naivs. Kā teica "vētras un dziņu laikmeta" tribūns vācu dzejnieks Fr. Šillers - no bībeles ir vērts ņemt vērā tos tekstus, kas ir naivi. Pārējie ir sacerēti vēlāk ar kādu aprēķinu.

Atbildēt

Satversme un citi likumi

16.09.2016. 18:42


Satversme

91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas bez jebkādas diskriminācijas.

92. Ikviens var aizstāvēt savas tiesības un likumiskās intereses taisnīgā tiesā. Ikviens uzskatāms par nevainīgu, iekams viņa vaina nav atzīta saskaņā ar likumu. Nepamatota tiesību aizskāruma gadījumā ikvienam ir tiesības uz atbilstīgu atlīdzinājumu. Ikvienam ir tiesības uz advokāta palīdzību.

93. Ikviena tiesības uz dzīvību aizsargā likums.

94. Ikvienam ir tiesības uz brīvību un personas neaizskaramību. Nevienam nedrīkst atņemt vai ierobežot brīvību citādi kā tikai saskaņā ar likumu.

95. Valsts aizsargā cilvēka godu un cieņu. Spīdzināšana, citāda cietsirdīga vai cieņu pazemojoša izturēšanās pret cilvēku ir aizliegta. Nevienu nedrīkst pakļaut nežēlīgam vai cilvēka cieņu pazemojošam sodam.

96. Ikvienam ir tiesības uz privātās dzīves, mājokļa un korespondences neaizskaramību.

97. Ikvienam, kas likumīgi uzturas Latvijas teritorijā, ir tiesības brīvi pārvietoties un izvēlēties dzīvesvietu.

100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.

104. Ikvienam ir tiesības likumā paredzētajā veidā vērsties valsts un pašvaldību iestādēs ar iesniegumiem un saņemt atbildi pēc būtības. Ikvienam ir tiesības saņemt atbildi latviešu valodā.

(30.04.2002. likuma redakcijā, kas stājas spēkā 24.05.2002.)
105. Ikvienam ir tiesības uz īpašumu. Īpašumu nedrīkst izmantot pretēji sabiedrības interesēm. Īpašuma tiesības var ierobežot vienīgi saskaņā ar likumu. Īpašuma piespiedu atsavināšana sabiedrības vajadzībām pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos uz atsevišķa likuma pamata pret taisnīgu atlīdzību.

106. Ikvienam ir tiesības brīvi izvēlēties nodarbošanos un darbavietu atbilstoši savām spējām un kvalifikācijai. Piespiedu darbs ir aizliegts. Par piespiedu darbu netiek uzskatīta iesaistīšana katastrofu un to seku likvidēšanā un nodarbināšana saskaņā ar tiesas nolēmumu.

109. Ikvienam ir tiesības uz sociālo nodrošinājumu vecuma, darbnespējas, bezdarba un citos likumā noteiktajos gadījumos.

110. Valsts aizsargā un atbalsta laulību — savienību starp vīrieti un sievieti, ģimeni, vecāku un bērna tiesības. Valsts īpaši palīdz bērniem invalīdiem, bērniem, kas palikuši bez vecāku gādības vai cietuši no varmācības.

Civillikums

927. Īpašums ir pilnīgas varas tiesība par lietu, t. i. tiesība valdīt un lietot to, iegūt no tās visus iespējamos labumus, ar to rīkoties un noteiktā kārtā atprasīt to atpakaļ no katras trešās personas ar īpašuma prasību.

994. Par nekustama īpašuma īpašnieku atzīstams tikai tas, kas par tādu ierakstīts zemes grāmatās.

Par tiesu varu

2. pants. Likumi, kas regulē tiesu varu
(1) Tiesu iekārtu Latvijas Republikā nosaka šis likums.
(2) Tiesu lietu izskatīšanas principus un kārtību nosaka Satversme, civilprocesuālie, kriminālprocesuālie un administratīvi procesuālie likumi
3. pants. Personas tiesības uz tiesas aizsardzību
(1) Personai ir tiesības uz tiesas aizsardzību pret tās dzīvības, veselības, personiskās brīvības, goda, cieņas un mantas apdraudējumiem.
(2) Katrai personai ir garantētas tiesības, lai uz pilnīgas līdztiesības pamata, atklāti izskatot lietu neatkarīgā un objektīvā tiesā, tiktu noteiktas šīs personas tiesības un pienākumi vai pret to vērstās apsūdzības pamatotība, ievērojot visas taisnīguma prasības.
(3)
4. pants. Personu vienlīdzība likuma un tiesas priekšā
(1) Visas personas ir vienlīdzīgas likuma un tiesas priekšā, tām ir vienādas tiesības uz likuma aizsardzību.
(2)
14. pants. Tiesneša noraidījums
(1) Tiesnesis nevar piedalīties lietas izskatīšanā, ja viņš personiski tieši vai netieši ir ieinteresēts lietas iznākumā vai ja ir citi apstākļi, kas rada šaubas par viņa objektivitāti, kā arī likumā “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” paredzētajos gadījumos.
(2) Šādos gadījumos tiesnesim sevi jāatstata.
(3) Ja tiesnesis nav sevi atstatījis, personas, kas piedalās lietā, var pieteikt noraidījumu tiesnesim.
(4) Tiesneša noraidīšanas pamatu un noraidījuma izskatīšanas kārtību nosaka likums.

(16.06.2009. likuma redakcijā, kas stājas spēkā 01.07.2009.)
17. pants. Patiesība
(1) Tiesas pienākums, izskatot jebkuru lietu, ir noskaidrot objektīvo patiesību.
(2) Tiesa, izskatot lietu, konstatē faktus, pamatojoties uz tiesas sēdē pārbaudītiem pierādījumiem.
(3) Tiesas spriedumu var pamatot tikai ar tiem pierādījumiem, kuri ir iegūti likumā noteiktajā kārtībā.
(4) Pierādīšanas līdzekļus nosaka likums.
(5)
23. pants. Nevainīguma prezumpcija
(1) Nevienu nevar atzīt par vainīgu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kamēr viņa vaina nav atzīta saskaņā ar likumu.
(2) Tiesājamajam nav jāpierāda savs nevainīgums.
(3) Visas šaubas par tiesājamā vainu tiesai jāvērtē par labu tiesājamajam.

(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 22.09.2005. likumu, kas stājas spēkā 21.10.2005.)

Atbildēt

naivums

16.09.2016. 18:30

Ainārs ir dubultnaivs.
Pirmkārt, negribēja pamanīt, ka sievai uzradies cits vīrietis. Sandra mēnesi dzīvojās pa Rīgu, aizmirsdama pat par bērniem. Tad, vīra pierunāta, atgriezās ģimenē, bet nedēļas nogales turpināja pavadīt Rīgā. Protams, saskaņu ģimenē tas neveicināja. Ja Ainārs tad būtu rakstījis iesniegumu laulības šķiršanai, iespējams, bērni būtu izvēlējušies palikt ar viņu, jo lieliski sapratās ar tēvu.Viņam laikam pat prātā neienāca, ka Sandra atgriezās pēc mantas.
Otrkārt Aināra naivums izpaužas viņa ticībā taisnības uzvarai Latvijas tiesā.Ne velti pat pasaules valstu reitingos Latvijas tieslietu sistēma atzīta par ļoti korumpētu.

Atbildēt

B

16.09.2016. 18:19

»

A

par ko bazars?ja kautkas nepatīk, var taču aiztīties uz pilsētu,ne


Viņai nepatīk, bet palika? Gribi zināt, kāpēc palika? Zvani pats viņai...

Atbildēt

A

16.09.2016. 17:56

»

Pilsētnieks

Un tiešām visas lauku sievas ir koristes no Pilsētas


par ko bazars?ja kautkas nepatīk, var taču aiztīties uz pilsētu,ne?

Atbildēt

Pilsētnieks

16.09.2016. 17:46

»

Laucinieks

Laukos dzīvo un strādā tūkstošiem sievu, bet šitādus brīnumus netaisa


Un tiešām visas lauku sievas ir koristes no Pilsētas?

Atbildēt

un pareizi dara

16.09.2016. 17:24

»

atgādinājums

ka dziesma nav par krekliem, bet ir par sirdsapziņām


Ja tiranizē ģimeni, tad jāizolē. Vienreiz jau ļāva šim atgriezties- tajā pašā dienā (pēc paša vārdiem) bija gatavs ar kāju izsist durvis sievas istabai.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...