Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Ansis Jurģis Stabingis
14.01.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:

Oficiālā versija ir

— baidies no vīrusa, no saslimšanas, no ventilatoriem un elpas trūkuma, no medicīnas sistēmas sabrukuma, no ekonomikas sabrukuma! Vai tad tu neredzi, kas notiek? Ieraugi, kas notiek, un BAIDIES!!!

Alternatīvā versija ir

— baidies no vakcinēšanas, no čipošanas, no 5G, no globālās elites pasaules paverdzināšanas — vai tad tu neredzi, kas notiek? Atver acis un BAIDIES!!!

Kur ir atšķirība?

Vīrusu neviens nav redzējis tieši tāpat kā globālo eliti.

Visi atstāsta stāstu atstāstus, it kā tā būtu patiesība.

Vai tu gribi baidīties?

Vai gribi tikt vaļā no bailēm? Kā?

- Vai tu domā, ka informācijas ievākšana mazinās tavas bailes? Vēl viens raksts, vēl viens video?

Tu maldies. Tā nekad nav bijis, un tā nebūs arī šoreiz. Informācija tevi neglābs. 1) visu tu tāpat nekad neuzzināsi — tas vienkārši tehniski nav iespējams. 2) Drošības sajūta, kuru sniedz informācija, ir īslaicīga un pārejoša. Tā ir maldīga un nestabila. Informācija nav atbilde.

- Vai tu domā, ka domubiedru skaits tev dos drošības sajūtu? Ja visi tavā burbulī domās vienādi, tad tā ir taisnība? Tu maldies. Tā var iegūt īslaicīgu drošības ilūziju — tik ilgi, kamēr burbulis pastāv. Bet ikviena burbuļa sieniņas ir caurlaidīgas — kaut kas iziet ārpus, kaut kas ienāk iekšā — un burbuļi ilgi nedzīvo. Līdz ar savu burbuli tu zaudēsi savu drošību.

- Vai tu domā, ka izvairīšanās, tēmas ignorēšana tev dos drošību?

Tu maldies. Uz brīdi tas dos drošības ilūziju, bet — tu pats taču zini, ka vienkārši izvairies no tēmas un, lai arī mēs labi spējam sevi mānīt, tas nav uz ilgu laiku. Jebkuri meli nāk gaismā.

Ko darīt?

Uzzini, kas esi. Kas TU esi? Kas esi Tu — Patiesībā?

Kurš ir tas, kas baidās? Kurš ir tas, kurš meklē drošību? Kas tas ir?

Uzzini šo — un šīs zināšanas tevi atbrīvos no bailēm. No visām bailēm.

Tas arī ir tests — ja tu domā, ka esi atradis atbildi un zini, kas esi, bet turpini baidīties — tad tā nav īstā atbilde. Turpini meklēt.

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā.

Daudz tuvāk.

Pārpublicēts no Facebook

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...