Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un iesnieguši tos Rīgas domei.

Jau iepriekš mediji bija pievērsuši uzmanību satraucošajiem 158 koku izciršanas plāniem, taču iedzīvotāju viedoklis šajā jautājumā nav ticis uzklausīts. Ne tikai tiek plānots īstenot sākotnēji saskaņoto projektu, bet koku ciršanas plāns izvērsies plašumā – attīstītāji konstatējuši, ka transporta plūsma uz/no pārslogotās Valdeķu ielas būs problemātiska, tāpēc esot tapis plāns plūsmu novirzīt uz blakus esoša privātmāju rajona mazajām ielām.

Projekts paredzot paplašināt Spulgas ielu un izcirst vēl papildus 13 kokus, tādā veidā nodrošinot ērtu braukšanu caur Spulgas un Bātas ielām, kas ir ne tikai dzīvojamā zona, bet arī ielas bez ietvēm.

Turklāt, ņemot vērā COVD-19 vīrusa izplatību un jauno dzīves realitāti, Rīgas iedzīvotājiem ir vairāk nepieciešamas zaļās zonas, kurās uzturēties svaigā gaisā, nevis lielveikali un betona bloki. Nepieļausim Ziepniekkalna plaušu iznīcināšanu!

Tādējādi Ziepniekkalna apkaimes iedzīvotāji pieprasa pārskatīt izsniegtās atļaujas attīstītājiem būvēt lielveikalu/s Ziepniekkalnā, Valdeķu ielā, kur paredzēts izcirst 158 kokus:

- Nepieļaut izmaiņas projektā un papildus koku izciršanu šī projekta ietvaros, kā arī pārskatīt nepieciešamību cirst jau iepriekš norādītos 158 kokus;

- Nepieļaut lielveikala būvniecības dēļ satiksmes novirzīšanu uz mazajām Ziepniekkalna ieliņām, kurās atrodas privātmājas.

Iesniegums sagatavots un iesniegts Rīgas domei 31.10.2020.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...