Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

S.S.

16.07.2017. 17:31

Saņemtas atbildes vēstules no Tiesībsarga biroja, KNAB un Ekonomikas ministrijas - skat.http://www.nisa.lv/lat/prese/. Ir gaidamas atbildes no Valsts kontroles un Finanšu ministrijas.

Atbildēt

Kara komunisms

04.07.2017. 06:26

Varētu būt īstais apzīmējums, tam ko pieredz daudzi denacionalizēto namu un privatizēto dzīvokļu īpasnieki.

Atbildēt

Bez demagoģijas

04.07.2017. 06:18

Atvērtām acīm izstaigā Rīgas centru, nomales, kur ir tā "dzīve kā paradīze". Rīgas vēsturiskā apbūve līdzinās tuksai čaulai, ir tuvu robežai, kad kaut ko mainīt būs par vēlu, tās ir esosās likumdosanas sekas. Cīnoties ar vecajiem īpasniekiem, tiek zaudēta vēsturiskā Rīga, kādu mēs to pazīstam. P.s. Piezīme - izņemot denacionalizētos īpasumus. Un kas notiek, ja nepiekrīt pārslēgt līgumu, ja dzīvoklis se jau apaksīrē radinieka vectēvam vai bandītiem?

Atbildēt

Nu nē

03.07.2017. 23:04

»

Komunisms turpinās

Pad. laika īres līgumi, beztermiņa, beznoteikumu, vienos vārtos, slēgti ar žeru, krievu val. tiks pagarināti vēl uz 6 gadiem. Tikmēr no īpasnieka tiek prasīta komunālo pakalpojumu nomaksa, piedzīti astronomiski zemes un mājokļa nodokļi ar nesamērīgiem sodiem un tālejosām sekām, rūpes par īpasuma uzturēsanu...


Tas nav komunisms, bet tiek ieviests kara komunisms pret vergiem - kā gribēsim, tā spīdzināsim ar līguma termiņu, ar līguma nepagarināšanu, ar īres maksu pēc alkatības apmēriem kā no miljonāra, ar izlikšanu , teiksim 10 dienu laikā, ar paziņojumu, ka uzsāku kapitālo remontu vai nojaukšu māju, paprasu par kukuli būvvladei izdot lēmumu, ka māja avārijas stāvoklī, jāizvācas. Viss notiek. Dzīve kā paradīzē, liec lai lati ripo manā galdā, man jābrauc vaļoties.

Atbildēt

Terminēts līgums - īrnieka verdzībai?

03.07.2017. 22:56

»

Komunisms turpinās

Pad. laika īres līgumi, beztermiņa, beznoteikumu, vienos vārtos, slēgti ar žeru, krievu val. tiks pagarināti vēl uz 6 gadiem. Tikmēr no īpasnieka tiek prasīta komunālo pakalpojumu nomaksa, piedzīti astronomiski zemes un mājokļa nodokļi ar nesamērīgiem sodiem un tālejosām sekām, rūpes par īpasuma uzturēsanu...


Nav tādu "beztermiņa" līgumu, bet ir "uz nenoteiktu laiku", kas ir visizdevīgākais variats visām pusēm, sevišķi īrniekam: to var izbeigt pēc puses ierosinājuma bez noteikumiem, jebkurā laikā, vienīgi iepriekš brīdinot līgumā noteiktā laikā 1, 3 vai 6 mēneši. Kur ir problēmas?
Līgums uz 1, 3 vai 10 gadiem, ko paredz likums, ir bīstams, ja izītrētājs to izmanto ar viltu un līgumā nenosaka iespēju to izbeigt agrāk un vēl ieraksta līgumsodu par līguma nozsacījumu pārkāpumu - nav pagājuši 10 gadi -īrnieku pakļauj uz laiku verdzībā. NETICI? Ja 10 gadi nav notecējuši, es pieprasu no īrnieka samaksāt "zaudējumus" par visiem 10 gadiem, ja viņš līgumu izbeidz pēc 1, 3, 5 gadiem un tad laižu "brīvībā". Nemaksā, piedzenu tiesā un tiesa būs spiesta piedzīt līgumsodu vai maksu - līgums ir pārkāpts!

Viss likumprojekts vienās viltībās un verdzības nodibināšanai, kā arī terors uz vietas par īres maksu tiem, kuri jau īrē dzīvokli - nemaksāsi, cik prasu, negribi tādu līgumu ar viltībām, ko es gribu, ej prom! Uz kurieni? Tā nav mana daļa, uz mežu kaut vai, man tūlīt zemesgrāmata iedos mandātu tevi izlikt 3 dienu laikā. Jauniem īrniekiem - jaunas viltības, jākontrolē.

Atbildēt

Komunisms turpinās

03.07.2017. 15:56

Pad. laika īres līgumi, beztermiņa, beznoteikumu, vienos vārtos, slēgti ar žeru, krievu val. tiks pagarināti vēl uz 6 gadiem. Tikmēr no īpasnieka tiek prasīta komunālo pakalpojumu nomaksa, piedzīti astronomiski zemes un mājokļa nodokļi ar nesamērīgiem sodiem un tālejosām sekām, rūpes par īpasuma uzturēsanu un remontiem. Administrēsana, grāmatvedība, atskaites - pa nakts melnumu, jo pa dienu jāpelna nauda no nodokļiem. Tāds sobrīd izskatās deformētais īres tirgus.

Atbildēt

Bandītisks paņēmiens?

03.07.2017. 12:44

»

Sorry

Tikai viens neskaidrs jautàjums, kas pelna uzmanîbu, kas nav izprotams raksta un pieteikuma autoriem. Tas ir par finansiàlas palîdzîbas sañemśanu no paśvaldîbàm maznodrośinàtajiem, ñemot vèrà dzîvojamo telpu îres maksas palielinàśanos un to, ka nav piekłuve internetam un ir nespèja internetu lietot ...


Mēs taisām likumu, lai atvieglotu laupīšanas politiku, ar likumu aplaimojam "baltos baronus"- mājīpasniekus it kā ar nabagu maksājumiem, lai būtu likumīgs pamats korupcijai un valsts līdzekļu izlaupīšanai - nosakām palīdzību it kā "maznodrošinātajiem" un lai nenobeidzas no bada, īpašniekiem apmaksājam viņu pēc pašu iegribas un apetītes noteikto remontu tāmi, ko aprēķinām īres maksā. Tas nekas, ka šis ir tautas apzagšanas un izlaupīšanas paņēmiens, toties likumīgi un nevienu cietumā par laupīšanu ielikt nevarēs, bet ja kāds apvainos, ka mēs, likumdevēji vai māju īpašnieki laupītāki vai laupītāju balsts - sodīsim par apvainošanu smagu noziegumu izdarīšanā.
Viss ir nodrošināts ar likumu, kā apmaksāt "balto baronu" alkatību. Mēs taču "atbalstām"? maznodrošinātos un neviens nesaprot, ka tas ir bandītisks paņēmiens un visu rēķina barot baronus.

Atbildēt

Staļins

02.07.2017. 22:57

Par šadu likumprojektu man nāk \nirgas, jo tas pārspējs pat mana laika de[portāciju ;l\imeni, jo īrniekus kuru ģimenes dzīvoklī dzīvo jau 30 - 100 un vairāk gadus, pataisa par beztiesiskiem radījumiem, apliek ar maksu par mājas kapitālo remontu. Tādu idiotismu es nekad nepieļautu. Vai tad to neredz ministrs, kas notiek ministrijas nomenklatūras maciņos?

Atbildēt

Sorry

02.07.2017. 15:37

Idiotiskais maznodrośinàtais dilērijuma dzītais klauns pamodies, Tvaika ielà gaviles. Sen jau tu visiem, idiot, ar savu tupumu esi piegriezies.

Atbildēt

Sorry

02.07.2017. 14:24

Tikai viens neskaidrs jautàjums, kas pelna uzmanîbu, kas nav izprotams raksta un pieteikuma autoriem. Tas ir par finansiàlas palîdzîbas sañemśanu no paśvaldîbàm maznodrośinàtajiem, ñemot vèrà dzîvojamo telpu îres maksas palielinàśanos un to, ka nav piekłuve internetam un ir nespèja internetu lietot vecàka gadagsjuma cilvèkiem. Atbildot uz śo jautàjumu - paśvaldîbàm ir tiesîbas izdot savus saistośos noteikumu, kas atrisina îres paaugstinàśanàs izdevumus, bet daudzàs paśvaldîbàs jau atvèrti klientu apkalpośanas centri, kuros iekłauta arî palîdzîbas sniegśana piekłuvei Internetam u.c. Piekrîtu, ka neatbilstośi likumprojektà lietoti termini îre un noma.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....