Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

NIKNAIS

05.03.2018. 02:33

»

Raja

Правильно,в системе все как по цепи родня,чтобы руку друг ,другу легко подали на воровство.Мы все едем в Латвий по дорогам,что 1986г,Советский Союз последний раз сделал,в провинциях.А что сейчас происходит,не окупация со стороны руских,а уничтожение своего же народа.А через годы когда доведут все до...


Jau pēc 50 gadiem, kad globalizācija būs aptvērusi visu pasauli, un migrācijai vairs nebūs nekādu šķēršļu, tādi vārdi kā "okupācija" "aneksija" un viss tas kas bija par pamatu nacionāla, monarhiāla, releģiska vai cita līdzīga pamatu cēlonis, būs vēsture, un nekā no tā vairs nebūs, patiesībā jau tagad mēs dzīvojam globalizācijas - migrācijas triumfa fāzē jo cilvēki arvien vairāk var brīvi migrēt, tātad brīvi izvēlēties vietu uz pasaules kur radīt bērnus, kur pelnīt naudu, un beigu beigās kur pavadīt vecumdienas, līdz ar to tādi jēdzieni kā okupācija, aneksija un līdzīgi jēdzieni jau tagad sāk zaudēt kādreizējo nozīmi un tie vairs nav draudi jo nepastāv, tagad mūs apdraud kas cits, tās ir varu konkurence kuras mērķis ir nauda, - tātad demogrāfisks, vietā kur būs vēlamāka vara attīstībai, būs lielālks magnētisms.

Atbildēt

Raja

01.11.2017. 12:44

»

NIKNAIS

Sistēma nav sapuvusi, tāda tā ir bijusi no paša pirmsākuma, un pašlaik tā ir izaugusi līdz maksimumam un nolikusi visus ierēdņus savās vietās, atkarībā no viņu korupcijas un lobiju spējām nevis talantiem un izglītības...


Правильно,в системе все как по цепи родня,чтобы руку друг ,другу легко подали на воровство.Мы все едем в Латвий по дорогам,что 1986г,Советский Союз последний раз сделал,в провинциях.А что сейчас происходит,не окупация со стороны руских,а уничтожение своего же народа.А через годы когда доведут все до ручки,те кто возьмут Латвию спасти будут снова окупанты,а нынешние чиновники будут жервами,повтор истории.Были кулаки,а ети станут капиталистами за счет судьбы Латвий.

Atbildēt

Alfa

18.09.2017. 22:44

»

Art

Baidos ka latviesi principaa nevar vadiit latviju veiksmigi


Var, ja atradīs līderi, kam ir vērts sekot.

Atbildēt

Art

18.09.2017. 10:22

Baidos ka latviesi principaa nevar vadiit latviju veiksmigi.

Atbildēt

andris a

14.09.2017. 18:13

:)):)):))Ja Krievijas militārie KLAUNI vispār tikai DOMĀ... tuvoties Baltijas tautu valstu robežām,- lai tūlīt ATBRUŅO savas kaujas tehnikas- VISUS LĀDIŅUS, lai ved uz Maskaviju-tur uzspridzināt..., un Kriev./ Baltkriev. pusē NODOD tos MILITĀROS LŪŽŅUS, lai pārkausētu Liepājas Metalurgā...Un Vējonis ar VĒJA SLOTU,,,aizdzen pārējos MOŠĶUS tālāk uz AUSTRUMIEM....

Atbildēt

w

13.09.2017. 22:03

...zvērests tikai prokremliskajai hūtei, pateicībā par vietu stipendiātu pulciņā!

Atbildēt

?

13.09.2017. 17:21

»

pilsonis

Ņemot vērā, ka tur ir daudz cietušo, tad kriminālprocess tika ierosināts pēc daudzkārtējām sūdzībām


Kaimiņiene, kas dzīvoja no mātes pensijas viltoja daudz parakstus un izņēma miljonus kredītos?

Atbildēt

Linard

13.09.2017. 09:49

beidz - šis ir daudz sakarīgāks par iepriekšējiem :) Kad man gribas viņam uzburkšķēt - es atsaucu atmiņā iepriekšējos (it īpaši alkatīgo un zaglīgo VVF) un palieku rāma :) Tā jau mēs visus norejam un pēc tam brīnamies, ka normāli cilvēki pat nevēlas mēģināt startēt uz šiem amatiem. Un - paldies dievam, ka Levitu neievēlēja, kurš visu tiesu sistēmu te sačakarēja........Vai tas ž...masons būtu bijis labāks?

Atbildēt

vai, vai

13.09.2017. 09:34

»

Kostjika piemiņai

un kādu purnu taisīji tu , ak Iskariot, LPSR televizijā? kopā ar saviem čekistu korifaniem


zinātājs ierunājās. Laikam jau pats tajā visā piedalījies, ka esi tik labi informēts.........Citādāk tas viss ir vienas vienīgas tenkas........

Atbildēt

atoms

13.09.2017. 07:25

Andri Bromalt! Parādiet man kaut vienu prezidentu, kurš pildīja zvērestu!

Atbildēt

pilsonis

13.09.2017. 06:16

»

?

Tad viņa atrada pazīstamu policistu vai samaksāja


Ņemot vērā, ka tur ir daudz cietušo, tad kriminālprocess tika ierosināts pēc daudzkārtējām sūdzībām.

Atbildēt

NIKNAIS

13.09.2017. 03:30

Sistēma nav sapuvusi, tāda tā ir bijusi no paša pirmsākuma, un pašlaik tā ir izaugusi līdz maksimumam un nolikusi visus ierēdņus savās vietās, atkarībā no viņu korupcijas un lobiju spējām nevis talantiem un izglītības.
Kas par to liecina ? A kautvai tas, ka nevienam nav noslēpums ka LV labākais jurists skaitās tas, kuram ir labāki sakari un kurš var sarunāt ar policiju prokuratūru tiesnešiem, utt, tas pats arī attiecās uz amatpersonām, tam kuram ir lielāki sakari un kurš ir korumpētāks, tas arī ir ieņēmis augstāku amatu. LV izglītībai nav nekādas vērtības, nav svarīgi cik jūs esat talantīgs, svarīgi ir jūsu gali un iespējas pie ierēdņiem, ja jums ir augstākā izglītība, bez galiem jums karjera sāksies no sētnieka amata, un tur arī paliks, ja nebūs galu.

Atbildēt

ko nu murgo

12.09.2017. 21:24

»

Imants

Prezidenta k-gs, pareizs atgāduinājums Jums šajā rakstā. Izlasot vairākus rakstu, komentāru šajā lietā, pilnīgi skaidrs, ka tiesas, policija un tiesu izpildītājs ir, teiksim, nerakstītas organizētās noziedzības satāvdaļa...


Kriminālprocess tiek sākts pēc iesnieguma- uzrakstīsi, ka tev nozaga velosipēdu un sāks kriminālprocesu, lai gan neviens neko tev nav zadzis un velosipēds tev vispār nekad nav bijis. Kriminālprocess būs uzsākts un nebūs pabeigts kamēr neiestāsies noilgums, jo nekādu faktu nebūs un šeit tas pats- izdomāja divus gadus pēc brīža, kad par parakstīto ieķīlāšanu bija 100% zināms uzrakstīt iesniegumu, ka paraksti viltoti, un sāka kriminālprocesu, BET FAKTU, kas to apstiprinātu NAV!

Atbildēt

Imants

12.09.2017. 20:49

Prezidenta k-gs, pareizs atgāduinājums Jums šajā rakstā. Izlasot vairākus rakstu, komentāru šajā lietā, pilnīgi skaidrs, ka tiesas, policija un tiesu izpildītājs ir, teiksim, nerakstītas organizētās noziedzības satāvdaļa.

Prezidenta k-gs, vai Jūs arī esiet šīs valsts organizētās noziedzības netiešs dalībnieks?

Ja neesiet, kādēl nedzird Jūsu vārdu, iebildumus, prasības ģenerālprokuroram rīkoties - uzraudzīt izmeklēšanu krimināllietā, noteikt neatkarīgu, atkārtotu parakstu ekspertīzi un atrisināt krimināllietu, lai varētu lemt - izlikt pensionāri, invalīdi kā sunu iuz ielas vai nē.

Prezidenta k-gs, vai Jūs nesaprotiet, ka, ja ir kriminālizmeklēšana, lietā nekādas izlikšanas, nekādas mājas pārdošanas nevar būt!

Prezidenta k-gs -p vai t;ā ir tiesa - zina, ka lietā ir uzsākts kriminālprocess, nav pabeigta izmmeklēšana, nekāds izpildu raksts par nesaprotamu "ievešanu valdījumā" nedrīkst pastāvēt.

Prezienta k-gs, gaidam Jūsu atbildi šajā jautājumā, jo ne ministrs Rasnačs, ne Ministru prezidents Kučinskis nav teikuši vārdu, jo pret tuiesnešiem, kas taisīja lēmumus un spriedumus šajā lietā ir un bija jāierosina disciplinārlieta - par to pašu jautājumu, tanī pat lietā iet izmeklēšana (vai NE-izmeklēšana) , tiesa nav tiesīga spriest, tas tiesa nav tiesīga iejaukties kriminālizmeklēšana ar saviem lēmumiem, atzīstot, ka tiesai un tiesu izpildītājiem nav saistoši krimināllikuma nosacījumi par "taisnīgu noregulējumu". izmeklēšanā.

Paldies ši raksta autoram par atgādinājumu Valsts prezidentam.

Atbildēt

Kostjika piemiņai

12.09.2017. 20:35

»

L.Grantiņš LRTT

Kāds šis prezidents !? Nožēlojams triperģīmis ar idiotisku latviešu valodu... .Viņa personības "sausais atlikums"= KARĀTAVAS


un kādu purnu taisīji tu , ak Iskariot, LPSR televizijā? kopā ar saviem čekistu korifaniem ????

Atbildēt

jā ir

12.09.2017. 18:51

»

Zigurds

Vai jums ir kādi pierādījumi


no lietas
materiālos esošā aizdevuma līguma, ko noslēgusi /pers. F/ ar citu personu 2007.gada 2.jūlijā,
aizdodot tai 80900 eiro, 3.punkta redzams, ka viņa ir zinājusi par pirmās atbildētājas /pers. H/
aizdevumu, jo līgumā ir atruna, ka aizdevuma summas izsniegšanas termiņš ir vienas dienas
laikā pēc kredīta saņemšanas AS /Nosaukums A/, un līdz ar to jau bija izplānojusi aizdevuma
izlietojumu (lietas 41.-42.lapa),

Atbildēt

pilsonis

12.09.2017. 15:06

Latvijā ir saistoša Konvencija par personu ar invaliditāti tiesībām https://likumi.lv/ta/lv/starptautiskie-ligumi/id/1630
kur paredzēts, ka valsts nodrošina invalīdus ar mājokli.

Atbildēt

lauķis

12.09.2017. 13:05

Kāds nu tur zvērests , politmafija Vājoni iecēla kā lielāko kretīnu , toties uzticamu un paklausīgu.

Atbildēt

Vecis

12.09.2017. 12:19

Vajag ieraut.......

Atbildēt

Lūdzu, ja var

12.09.2017. 11:23

Pie foto lieciet atšifrējumu. Visiem lieli deguni, slīpas pieres, vienādi mati un uzvalki, divpirkstpierainie šleseroīdie tipāži bez preces zīmes nav atpazīstami. Gudriem cilvēkiem sejas ir individuālas un atpazīstamas, visi kampēji un dumjie ir vienādi, kā ražoti uz konveijera. Uzlipiniet hūtei bārdu, vai bārdai nodzeniet bārdu, viņi taču izskatās kā brāļi. Tas pats ar buldozerveida vājoņiem. Kur viņus visus ražo? Laboratorijā? Tas pats ar viņu kazām. Hūtes kazu nevar atšķirt no preža kazas.

Atbildēt

b

12.09.2017. 10:28

te nu ir viens piemērs par naivo pensionāri un viņas likteni, bet vai mēs arī ar valdības gādību (par nelielu samaksu) tāpat nesam ievilkti pasaules žuļiku (augļotāju) tīklos, žēlastības nebūs.

Atbildēt

Lilita

12.09.2017. 10:25

Labs raksts.Tiesaa vairs taisnību neatrast.. ?

Atbildēt

ne jau velti

12.09.2017. 09:35

nu jau vairākus pēc kārtas viņus sauc saīsinātā vārdā - par prežiem

Atbildēt

A.P.

12.09.2017. 08:06

Kā parasti pēcpadomju Latvijā, galvenokārt visu izšķir debilitāte, bet nevis loģika. Loģika visu izšķir tikai zagšanā. Ja var kaut ko nozagt, tad vietējiem galva strādā. Varas kliķes debils pasākums ir „Rīdzenes sarunu” akumulācija publiskajā telpā. Nav padomāts, pie kā tas novedīs. Un, lūk, novedis tas ir pie tā, ka ir iegūts ļoti uzskatāms lietišķais pierādījums latviešu masveida cilvēciskajai nevērtībai. Tiekamies ar milzīgu cilvēcisko niecību čupu. Tas attiecas gan uz „komisiju”, „politiķiem”, „deputātiem”, „oligarhiem”, „žurnālistiem”, „ekspertiem”, gan pārējo publiku, interneta komentētājiem, kuru produkcija izcili liecina par fundamentālu debilitāti, nespējot neko sakarīgu izprast, pateikt, atzīt. Tas, ka LR nekur neder un ir noziedzīgs smirdējums, bija zināms jau pašā sākumā. Tagad ir redzams, ka vainīga ir ne tikai valdošā kliķe, neliela VDK/PSKP laupītāju banda. LR noziedzīgā smirdējuma ģenēzē faktiski visvainīgākā ir „tauta”, tās varas inteliģence, visi tie, kuri tagad „Rīdzenes sarunās” cenšas saskatīt kaut ko loģisku, normālu, perspektīvu utt. Iespējama ir tikai viena attieksme: LR krimināli oligarhiskās iekārtas revolucionārs noliegums un likvidācija, bet nevis puņķošanās ap noziedzīgā smirdējuma atsevišķām detaļām – „artefaktiem”.

Atbildēt

nunu

12.09.2017. 07:09

Kādai tautai un kādiem ierēdņiem? Nebūsim naivi, biedrs nošļupstēja uzticību saimniekiem...

Atbildēt

Nu

12.09.2017. 06:49

Alkatības grēks pensionāri ievilka augļošanas shēmā, apzināti izmantojot svešu naudu, kuru pazaudēja blēžiem. Tagad tikai uz patversmi!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

12.09.2017. 06:46

Kāds šis prezidents !? Nožēlojams triperģīmis ar idiotisku latviešu valodu... .Viņa personības "sausais atlikums"= KARĀTAVAS !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....