Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja mēs mazliet skaidrāk aplūkojam A/Par!, tad redzam diezgan baisas paralēles ar Aleksandra Lukašenko režīmu: Satversmes - valsts konstitūcijas pārkāpumi - Juris Pūce, vēlētāju gribas klaja ignorēšana un turēšanās pie varas par spīti tai - Ilze Viņķele, visciešākā saistība ar noziedzīgas baņķiera, starptautiskā afērista Antonova ienākšanu Latvijā, daudzmiljonu afērām - Mārtiņš Bondars, visciešākā saistība ar noziedzīgo būvnieku karteli - Edgars Jaunups, ilgstoša OIK daudzmiljonu afēru piesegšana - Juris Pūce, Latvijas aizsardzības spēju novājināšana, Zemessardzes novešana teju līdz bankrotam, NATO krāpšana - Artis Pabriks. Un saraksts ar to tikai sākas.

Šie fakti ir balstīti neskaitāmos drošticamos, profesionālu žurnālistu pētījumos, mediju materiālos un arī vairāku valsts institūciju atzinumos.

Ir jābūt galēji bezatbildīgam cilvēkam, lai pievērtu acis uz šiem faktiem un nesaredzētu baisas paralēles ar Lukašenko režīmu - demokrātijas pamatvērtību pārkāpumi, vēlētāju gribas ignorēšana, acīmredzamas un dziļas saites ar organizēto noziedzību, daudzmiljonu valsts apzagšanas shēmām.

Atbildīgās, nopietnu demokrātiju valstīs šādu organizāciju pārstāvjiem, atbalstītājiem nedotu roku. Bet šī noziedzīgā politiskā karteļa vadība sēdētu cietumā. 

Arguments “bet citi nav labāki” tikai apliecinās, ka būtībā citu iebildumu nav. Kā jau zagļiem - ja citi zog, melo un krāpjas, tad arī viņiem tas ir “normāli.” Jāsaprot - Latvija tiks mežonīgi un ciniski apzagta, kamēr vien būs šādi nožēlojami konformisti, kuri sev vien zināmu iemeslu dēļ ir gatavi “neredzēt” šo baiso realitāti. 

Cilvēki, kuri jūsmo un atbalsta šo noziedzīgo organizāciju, aicina mūs iet pāri laipai ar aizsietām acīm.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...