Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zaķiem Rīgu !

05.04.2017. 13:46

Diemžēl jā - auto vadītāji atsakās pieņemt vienu niecīgu patiesību - stāvvietas nepaliek mazākas , bet gan auto paliek vairāk!!!
Tās stāvvietas tādas kā ir , bija jau tad , kad lielais bļāvējs vēl pat nebija sagrabinājis pirmo iemaksu savam pārlepnajam autiņam , ko tagad nomet zālienā ar iemeslu - a kur lai es lieku ?! Tādējādi it kā noņemot problēmu no saviem pleciem un uzsviežot to visiem citiem daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājiem , bērniem , apstādījumiem , garāmgājējiem ... ''A kur lai es lieku?!? Paši esat vainīgi , ka man ir auto un jums tas traucē !!! Dodiet man stāvlaukumu !!! Dodiet ! Dodiet ... '' Ērta pozīcija , tikai žēl , ka policija nevēlas un nav taisnības pusē . Šāda problēma pat nerastos , ja likuma sargi apzinīgi un godprātīgi pildītu savus pienākumus ... savus tiešos pienākumus .

Atbildēt

Domat vajag

22.03.2017. 16:19

Vajadzetu domat musdienigi, ka piemers, tikko remonteja kapitali iekspagalmu, bet ta vieta lai nedaudz uz nesaprotamu trotuaru (neviens neparvietojas, jo ir majas preteja puse) izveidotu slipas stavvietas jeb skujunju, uztaisija analogu variantu vecajam????

Atbildēt

CP

17.03.2017. 22:28

»

P

Raksta autoram būtu vispirms jānoskaidro...


Pagalms arī ir brauktuve!!! Apsties tiesas spriedumus ...!

Atbildēt

Pastardiena

17.03.2017. 18:07

»

Pļavnieki

Jā, mūsu mājā arī pārvaldnieks ir pieķēries šim jautājumam, par to būs sapulce kurā lemsim cik tas maksās, lai izveidotu papildus stāvvietu. Bet izskatās, ka ieinteresētie būs mazākumā


pienāks kamēr jūsu lēmums ienāks dzīvē ar birokrātiskās domes svētību - projekta sagatavošana, apstiprināšana, 101 atāuja pa ceļam utt. Amerika vārdiem - jautājums tiek risināts, globālā mērogā jāizstrādā projekts un jāievieš dzīvē... Tā viņi ieviesa veselu gadu 1 sū...a joslas izveidošanu pie bibliotēkas!

Atbildēt

P

15.03.2017. 15:22

Raksta autoram būtu vispirms jānoskaidro:
- pagalms NAV brauktuve un attiecīgi šeit stāvēšanu regulē citas normas: mašīnu liek paredzētajās vietas, ja nav, tad var noviet tā, ka tas netraucē gājējus un citus braucējus (CSN 141 pants), nav pamata piemērot tās normas, kas attiecās uz ceļu satiksmi uz ielām!!!!
- jūs uzskaitat, kam ir domāts pagalms: kurā normatīvajā aktā ir šāds uzskaitījums: tas ir kopīpašums un tā izmantošana lemj īpašnieki: var izlemt, ka pagalms ir domāts suņu pastaigām vai auto novietošanai... autoīpašnieki starp citu ir tie, kas pamatā arī pelna un tiem īr ģimenes un bērni, bieži tie atgriežas mājās pēc 21... un nez kāpēc viņiem ir mazākas tiesības uz stāvietu [ie mājas, kā pensionāram, kas mašīnu lietu 1 dienu mēnesī, bet to tur kopējā pagalmā...

Atbildēt

Es

15.03.2017. 13:21

»

interneta kode

Absurds ir gan "jaunā" māmiņa ar savu 40 gadīgo bērniņu plastmasas konservu bundžā, gan pensionārs ar suni. Mājas piebraucamais ceļš ir piebraukšanai un aizbraukšanai, nevis stāvēšanai dienu un nakti, ne sniega tīrītājs tiek klāt, ne ātrā palīdzība, ns ugunsdzēsējs. Vairāk staigāsi, nebūsi tik resna...


Bērns, māmiņa, cilvēks un viņa suns nevar būt absurds. Arī tu kādam biji bērns un būsi pensionārs reiz, ja vien muti šādi virinot, nodzīvosi. Ko darīsim ar tevi, bijušais absurd vai potenciālais absurd?
Iesāki kaut ko rakstīt, bet kā jaui šizofrēniķis nespēj normāli savilkt domu kopā un loģiski pabeigt. Neraksti vairāk neko.

Atbildēt

Es

15.03.2017. 13:19

»

king kongs

Neticami, bet reāli...


"Kājāmgājēji tikai rada problēmas un nodokļus nemaksā."

Tu tagad ieraksties idiotos uz palikšanu, vai vēl kaut ko labosi savos izteikumos? Vārdiņš tev ir?

Atbildēt

Zuze

14.03.2017. 17:26

»

interneta kode

Absurds ir gan "jaunā" māmiņa ar savu 40 gadīgo bērniņu plastmasas konservu bundžā, gan pensionārs ar suni. Mājas piebraucamais ceļš ir piebraukšanai un aizbraukšanai, nevis stāvēšanai dienu un nakti, ne sniega tīrītājs tiek klāt, ne ātrā palīdzība, ns ugunsdzēsējs. Vairāk staigāsi, nebūsi tik resna...


Laikam jau tev nav bērnu, ja tik viegli spried. Man bērns vēl nestaigā un resna es tāpat neesmu. Runa neiet par piebraucamo ceļu, bet gan par "zaļo" zonu. Stc, neko nesapratu par alegoriju ar konservu bundžām, kaut kāds bezsakars.

Atbildēt

Jātnieks ar zirgu

14.03.2017. 17:16

Kādreiz, senajos labajos laikos, manam zirgam bija pietiekami daudz vietas gan pagalmos, gan uz ceļa.
Tagad viens ārprāts ar tām mašīnām.
Būtu man teikšana, aizliegtu visas tās bleķa kastes. Zirgs - vot tā ir cita lieta. Tāpēc jāizdod likums ka pie katras mājas jābūt vietai kur zirgu pīsiet ar svaigu auzu kuli blakus.
Ja tā nebūs, tad būs slikti.

Atbildēt

king kongs

14.03.2017. 13:37

Neticami, bet reāli!

Ja brauciet uz Tukumu ciemos, tad pa nakti pie daudzdzīvokļu mājām var stāvēt pat rotaļlaukuma vidū vai uz gājēju celiņiem. Protams, pilsētas centrā ātri var tikt pie plāksteriem, bet tas jau visur tā.

Tas raksta autora sašutums ir nevietā. Svarīgākie cilvēki ir tie kuriem ir auto nevis tie, kuriem ir bērni vai vienkārši nevar atļauties auto. Kājāmgājēji tikai rada problēmas un nodokļus nemaksā.

Atbildēt

interneta kode

14.03.2017. 13:01

»

Zuze

Man liekas kaut kāds absurds, ja nav kur nolikt mašīnu. Ne visur ir tās maksas stāvvietas un likt sodus arī nav risinājums. Es esmu gan māmiņa ar mazu bērnu, gan auto īpašniece un arī mūsu pagalmā ir šādi taisnības cīnītāji, kas pat dūra mašīnām riepas. Un es neuzskatu, ka man ar mazu bērnu būtu jādodas...


Absurds ir gan "jaunā" māmiņa ar savu 40 gadīgo bērniņu plastmasas konservu bundžā, gan pensionārs ar suni. Mājas piebraucamais ceļš ir piebraukšanai un aizbraukšanai, nevis stāvēšanai dienu un nakti, ne sniega tīrītājs tiek klāt, ne ātrā palīdzība, ns ugunsdzēsējs. Vairāk staigāsi, nebūsi tik resna. Un taviem bērniņiem staigāšana arī nenāks par sliktu.

Atbildēt

king kongs

14.03.2017. 12:07

Sitā normāla lieta. Tukumā pašvaldības policisti tiešā tekstā norāda, ka nevienu nepareizi Dzīvojamā zonā noliktu auto īpašnieku nesodīs. Rodas jautājums, kam pieder vara valstī?

Atbildēt

Zuze

13.03.2017. 22:31

Man liekas kaut kāds absurds, ja nav kur nolikt mašīnu. Ne visur ir tās maksas stāvvietas un likt sodus arī nav risinājums. Es esmu gan māmiņa ar mazu bērnu, gan auto īpašniece un arī mūsu pagalmā ir šādi taisnības cīnītāji, kas pat dūra mašīnām riepas. Un es neuzskatu, ka man ar mazu bērnu būtu jādodas uz kilometriem attālu stāvvietu tikai tāpēc, lai pāris pensionāri varētu dirsināt savus suņus, nesavācot kakas, kas arī ir pārkāpums. Tas, ka šie vecie taisnības cīnītāji dirsina savus suņus zaļajā zonā, neatejot no kases vai cīnītājas laiž kaķus bērnu smilšu kastē, tas ir OK? Tad labāk, lai nav tās smilšu kastes un zaļās zonas, jo bērnus tur nekur tāpat nevar laist, bet ir kur nolikt mašīnu.

Atbildēt

Lina

13.03.2017. 22:13

Cik nožēlojami skopi ir auto īpašnieki :) Turpat blakus autostāvvieta, bet nē, liks uz piebraucamā ceļa, lai ne ātrā palīdzība, ne māmiņas ar ratiņiem, ne kaimiņi nevar piekļūt mājai; brauks un atstās uz zālāja - - pašiem par sevi kauns nav? Ja esat tādi nabagi, tad ejiet kājām. Un par zemi ap māju maksā visi mājas iedzīvotāji!

Atbildēt

Stop, nomaini Ušakovu un tev būs

13.03.2017. 22:12

Viss ir pupu mizas. Lasīju šeit pat rakstu un man palikka skaidrs"
http://pietiek.com/raksti/privatizeto_daudzdzivoklu_maju_parvaldisana_gadsimta_bardaks
Kamēr mēs neatradīsim Rīgai saimnieku, bardaks būs visu laiku, nauda tiek izsaimniekota. Es gribēju paplašināt piebraucamo ceļu, atvest kādas pārs kravas šķembu un iekārtot sta'vvietas. Stop, Rīgas namu pārvaldnieks atbild - nekas nebūs, jāprasa atļauja zemes īpašniekam. Kāda atļauja, ka ar likumu noteikts, ka nomas zemi var pat izmantot peļņai. Nē, Rīgas namu pārvaldnieks slēdz līgumus un raksta - aizliegt paplašināt segumu. Divi sveši onkuļi slēdz "tavā labā" līgumu un tev liedz dzīvot un lietot zemi. Tas ir Rīgas saimnieks. Tavās tān]mēs raksta, ka bedres lāpīs nevis par īpašuma nodokli, bet par tavu naudu no kabatas un jau plāno, cik pagrābt. Vai tā nav maicība. Balso vien par Ušakovu un tu saņemsi pelnīto labumu. Izlasi minēto rakstu. Visos pagalmos var ierīkot labas un plašas stāvvietas, bet priekša Rīgas namu pārvaldnieks ar saviem aizliegumiem ar zemes īpašnieku un Rīgas dome nedod atļauju.

Atbildēt

Aja pārvaldnieks

13.03.2017. 22:07

Pārvaldošā dievība
Purvabhadrapadas pārvaldošā dievība ir Aja –Ekapada, kas ir visai mazpazīstama un neskaidra. Tiešais tulkojums ir “vienkājains āzis”. Alternatīvs tulkojums ir “kāds ar vienu kāju un nepiedzimis” – visai nesaprotama vārdu rotaļa. Šī mistiskā būtne ir vienkājains radījums ar āža galvu, kas ietilpst Rudras (Šivas nežēlīgās formas) pavadošo tēlu grupā. Pārsteidzoši, bet Aja-Ekapada kā vēdiskais raksturs ir atrodams rietumu Taro kāršu komplektā kā kārts Nr.15. To sauc par Sātanu un uzskata par dzīves tumšās puses simbolizētāju.
http://www.panchanga.lv/?page_id=1107

Atbildēt

Pļavnieki

13.03.2017. 20:31

»

pelēcis

Ne jau man kaut kas jāpiedāvā pārvaldniekam. Tieši viņam ir jāpiedāvā, jo tamdēļ viņš tiek algots. Tomēr par to nezin kāpēc nav ne vārda. Taču kāpēc mans pārmetums ir garām, ja pārvaldnieks nedara savu darbu, to nu nekādi nesaprotu


Nu jā, tas jādara visiem kopīgi, jo pārvaldnieks jau tikai tāds pilnvarnieks vien ir. Nu te daudz un dažādi aspekti, bet viens ir skaidrs, ka tagad normāli nav, kaut kas ir jādara. Vismaz labi, ka mūsu gadījumā vieta vēl ir kur izvērsties.

Atbildēt

pelēcis

13.03.2017. 19:53

»

Sākums komentāram labs, pareizs, beigas garām. Ko tad tu piedāvā pārvaldniekam? Pazemes stāvvietu izbūvēt? Te jau runa par to, ka zūd jebkāda kontrole un pat policija nepalīdz vai negrib palīdzēt


Ne jau man kaut kas jāpiedāvā pārvaldniekam. Tieši viņam ir jāpiedāvā, jo tamdēļ viņš tiek algots. Tomēr par to nezin kāpēc nav ne vārda. Taču kāpēc mans pārmetums ir garām, ja pārvaldnieks nedara savu darbu, to nu nekādi nesaprotu.

Atbildēt

Pļavnieki

13.03.2017. 19:33

Jā, mūsu mājā arī pārvaldnieks ir pieķēries šim jautājumam, par to būs sapulce kurā lemsim cik tas maksās, lai izveidotu papildus stāvvietu. Bet izskatās, ka ieinteresētie būs mazākumā.

Atbildēt

Dzīp

13.03.2017. 19:22

Mums arī ir tāda problēma kā rakstā, bet pārvaldnieks neko nedara, sauc tikai policiju!!!
Nē, nu ir jau skaidrs, ka tiek pārkāpts, bet visi dz.īpašnieki ir baigi pasīvi.
Kaut gan tieši pārvaldniekam būtu jārosina kopsapulce un lemšana par šo problēmu kā risināt, lai visiem būtu labi.

Atbildēt

murgaina nostāja rakstā (2)

13.03.2017. 18:58

vai tie "puķīšu ošņātāji / kaimiņu sūdzētāji" paši nekur ārā no pagalma nekust? (nu, jā, daudziem nav jāstrādā. Tā nav viņu vaina, ka vecums, mazi bērni vai bezdarbs, bet tā ir, ka šī visa cilvēku masa nesaprot tos, ka Ikdienā Jānokļūst Darbā.) Vai tie sūdzībnieki - pensionāri, māmiņas, cilvēki ar ierobežotām vajadžībām, utt- vai viņi kaut kā "pa gaisu pārvietojas"? kad jānokļūst uz to pašu poliklīniku vai uz citu pilsētas rajonu.(Tā visa ir cilvēku sarīdšana citam pret citu. Vieni, kam ir īpašas tiesības savas invaliditātes dēļ, reti ziadomājas, ka arī citiem nepieciešams pieklūt mājai. Piemērs: tāpat vecs cilvēks (bet varēja būt arī slimnieks, mazu bērnu vecāki utt.), pats mašīnu pat Nevada, bet ir laimīgs, kad bērni /mazbērni atved produktus no veikala, aprauga pensionāru. bet- kā atbrauc, tā sūdzētāji jau uzdarbojas. Via tagad katram vecajam cilvēkam būs jānoformē "statuss" (kas nemaz nebūtu nepatiess), ka ir īpašas vajadzības? Tos vecos cilvēkus jau pa reizei gribētos no mikrorajoa kaut kur aizvest, uz poliklīniku, uz lielveikalu... (jo -līdz transporta pieturai ir tālu, neaizies). bet- kā tad lai to izdara, ja cilvēks dzīvo tādā kā aplenkumā- ne viņam ko atvedīsi, ne vinu mašīnā pagaidīsi, lai viņš Pie Savas Mājas varētu iekāpt mašīnā. (Mašīna tur nevarēs gaidīt- tādi Pārvaldnieki būs klāt un sūdzēs...)

Atbildēt

aa

13.03.2017. 18:54

»

MH

Šī jautājuma sakārtošana būtu jāuzņemas Rīgas domei, bet absolūti nekas netiek darīts. Dome tikai atrunājas, ka tas ir zemes un dzīvokļu īpašnieku ziņā. Ir pilnīgi skaidrs, ka paši iedzīvotāji nevienosies, ir vajadzīga pašvaldības vēlme un atbalsts pagalmu atbrīvošanas un sakartošanas jautajumus risināt...


ja es par šo zemi maksāju un tā pieder pie mana privatizētā dzīvokļa, tad man ir tiesības to izmantot, tai skaitā auto novietošanai un beidziet ar tiem ratiņiem, mājā 5 ratiņi, bet visiem jāraustās

Atbildēt

murgaina nostāja rakstā

13.03.2017. 18:49

Tās personas, kas dzīvo mikrorajonā - vai viņi ir kādi "ieslodzītie savā pagalmā" ? Rajonus būvēja, rēķinoties ar citu realitāti (sabiedriskais transports un izņēmuma gadījumā privātais auto. Dzīvoklis pieder valstij, ir piešķirts lietošanai, to var mainīt, bet neesi īpašnieks). Tagad realitāte ir cita. Visiem bija jākļūst par īpašniekiem (kāda liekulība!, tas lepnais īpašnieka vārds, bet izmaksas augstas, tiesību nekādu praktiski). Par to zemi, kas pakārt mājai (arī to zaļo zonu) "īpašniekiem" jāmaksā, bet to lietot nevar, kā grib. Un tā nav kaprīze, tā ir vajadzība. Jā, arī šoferiem patīk zaļā zālīte, bet vispirms- nokļūt tur, kur vajag, tad, kad vajag.

Atbildēt

pelēcis

13.03.2017. 17:59

Padomju laikos celto daudzdzīvokļu māju pagalmi bija domāti tam automašīnu skaitam, kāds bija tajos laikos. Uz kāpņu telpu bija pa zaporožecam, moskvičam, žigulim un pēdējais piedevām vēl stāvēja garāžā. Šodien gandrīz katrai ģimenei ir autiņš, dažreiz pat ne viens. Tā ir realitāte, kura jāpieņem gluži kā tas, ka nav vairs ne rubļi un arī lati. Šie autiņi kaut kur fiziski ir jānovieto. Diemžēl iekšpagalmu infrastruktūra daudzviet palikusi no padomju laikiem un nav pat atrodamas robežas, kur sākas un beidzas celiņš, pagalms, zāliens vai laukums. Vienīgais ceļš ir pagalmu sakārtošana. Tas prasa naudu un nekādi marsieši to nefinansēs. Jautājums, kam pieder zeme iekšpagalmā?
Nedaudz dīvaina šķiet pārvaldnieka pozīcija. Nav ne vārda, ko tad viņš šajā sakarā ir centies darīt, jo pašvaldības policijas saukšana un žēlošanās manā ieskatā ne tuvu nav pat minimums no tā, ko es no pārvaldnieka šādā situācijā sagaidītu. Ja jau darbi nevedas, varbūt jāmeklē cita sfēra, kur sevi realizēt?

Atbildēt

Mamma

13.03.2017. 17:56

Mikrorajonu dzīvokļiem, tātad arī mājām, ir īpašnieki, tad lai arī tie par sviem līdzekļiem labiekārto mājas pagalmu.

Nezin kāpēc namīpašnieku māju pagalmus rīgas dome nemaz negrasās labiekārtot...

Atbildēt

Pupa

13.03.2017. 17:32

Tas pārvaldnieks atgādina tādu patrulu lumpeni.
Tā vietā, lai harmoniski labiekārtotu teritoriju ap ēku, kur ir iazveidoti gan celiņi, gan stāvvietas, gan zaļā zona, gan droši bērnu laukumi, te raksta proletārieša cienīgas blēņas.

Atbildēt

Jautājums

13.03.2017. 17:26

kas ir AJA pārvaldnieks ?????

Atbildēt

MH

13.03.2017. 17:16

Šī jautājuma sakārtošana būtu jāuzņemas Rīgas domei, bet absolūti nekas netiek darīts. Dome tikai atrunājas, ka tas ir zemes un dzīvokļu īpašnieku ziņā. Ir pilnīgi skaidrs, ka paši iedzīvotāji nevienosies, ir vajadzīga pašvaldības vēlme un atbalsts pagalmu atbrīvošanas un sakartošanas jautajumus risināt. Bet šādas vēlēšanās diemžēl nav.

Atbildēt

Smoku nost!

13.03.2017. 17:12

Pie visa minētā vēl mašīnas tiek novietotas tieši pie māju logiem, un vēl ilgstoši darbinātas, tā piepildot dzīvokļus ar indīgajām gāzēm.Likums paredz iekšpagalmos mašīnas darbināt ne ilgāk par 5 minūtēm.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Liekuļi

FotoIr gana vecs liekulības piemērs. Reiz Jēzus Kristus sestdienā sinagogā izārstēja kādu astoņpadsmit gadus vecu meiteni.
Lasīt visu...

21

Latviskās nelietības zvaigžņu stunda

FotoTas viss, kas 2019.gada decembra vidū notiek ar un ap Lembergu, noteikti ir kārtējā tipiski latviskā nelietība divos virzienos: 1) verdziska kalpošana ASV interesēm un 2) zemiski agresīva vēršanās pret gudru tautieti, nelietīgi izmantojot zināmus apstākļus.
Lasīt visu...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

Rīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un...

Foto

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD)...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par...

Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....