Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bende

25.03.2016. 11:33

Krievu satelitvalsts lellu teatra LR=KF ir ta Liela Bende,biedr Priedit.

Atbildēt

Uzvara

17.03.2016. 09:39

Priedītis ar Lapsu ir dzemdējuši Vējonī drosmi!

Atbildēt

Austris

15.03.2016. 09:16

Paldies Artur!

Atbildēt

14.03.2016. 10:36

Ar tādām prēmijām un algu, kāda ir Pētersonei no Bauskas, viņa nabaga uzņēmējam SVF/PB uzdevumā (LV dzīvo pilnā mērā uz SVF/PB parāda, LV gatavojas aizņemties vēl 1 miljardu euro) izraus no pieres pēdējo aci.

4000 algotņu strādā Pētersones vadībā, lai iznīcinātu pēdējās uzņēmējdarbības paliekas Latvijā.

Atbildēt

P.Olšteins

14.03.2016. 09:41

Gadsimtu raksturojums ir interesants. Tagad arī ir pielīdēju un šmaucēju gadsimts.

Atbildēt

ina k

13.03.2016. 16:39

»

Vo

Ko tu te dzen demagoģiju! Romas imperatori sen jau zem zemes, bet komunisti, čekisti un viņu tiešie pēcnācēji šodien Latvijā rullē. Laikam pašam kompartijas biedra karte kumodē noglabāta vai varbūt esi čekas dienestā, ja jau tā gribi to vainu no padomijas novelt


Ja man kaimiņš bijušais čekists nekā nevar nomierināties... visu laiku ložņa gar mūsu žogu... kad kads atbrauc ciemos pie mums, sēž malkasšķūnī un klausas visu...Fotogrāfē. Citreiz joka pēc kaut uzsaucam... vai nav auksti, vai nenāk miegs... citreiz sež līdz nakts vidum... Vel saslims mūsu vainas pēc.Nez viņiem maksā kāds par piegādāto informāciju par citu cilvēku privāto dzīvi

Atbildēt

Octopus

13.03.2016. 11:34

2004. gads ir tikai formāls, juridisks valsts neatkarības zaudēšanas datums. De facto neatkarība un suverenitāte tika atdota jau no 1991. gada, kad Latvijas sabiedrisko iekārtu formēja pēc SVF, PB, Vašingtonas un Briseles priekšrakstiem, kuri tika fiksēti tā saucamajos SVF u.c. memorandos, kā arī mutiskās instrukcijās, kuras izteica ASV u.c. vēstniecību darbinieki.

Atbildēt

Latvietis

13.03.2016. 11:31

»

Ojārs

Nekas labs nav gaidāms, jo latvieši zags kā vienmēr zaguši.Pēc Vienotības kongresa latviešu zagļiem sāksies jauna dzīve- būs jauns zagļu barvedis ar iesauku CĀĻGALVIS. Tā ir latviešu jaunā zvaigzne-kompartijas Tautas frontes pelēcīgais vieplītis Piebalgs,kas latviešus izglāba no žīdu Baltijas bankas...


Jā, tā tas būs. Kongresā padzīs Aboltiņu un stulbie latvieši laimīgi uzskatīs, ka visu izdarījuši un tagad sāksies godīga dzīve, kurā politiķi kalpos tautai. Savā aprobežotībā latvieši nav spējīgi saprast, kas jādara, lai izskatītos pēc cilvēkiem šie laimīgie lopiņi no zagļu ģints.

Atbildēt

Lilita

13.03.2016. 11:19

Smalks raksts, paldies!

Atbildēt

Ojārs

13.03.2016. 11:19

Nekas labs nav gaidāms, jo latvieši zags kā vienmēr zaguši.Pēc Vienotības kongresa latviešu zagļiem sāksies jauna dzīve- būs jauns zagļu barvedis ar iesauku CĀĻGALVIS. Tā ir latviešu jaunā zvaigzne-kompartijas Tautas frontes pelēcīgais vieplītis Piebalgs,kas latviešus izglāba no žīdu Baltijas bankas laupīšanas. Pēc Vienotības kongresa latvieši atviegloti uzelpos, jo sāksies zagšanas jauni laiki. Latvieši atkal būs laimīgi, balsos par zagļiem, jo citi jau nemaz nav par ko balsot. Latviešiem visi ir zagļi.

Atbildēt

bailes

13.03.2016. 10:51

Bailes nevar ilgi pastāvēt. Bailes ir kā košļene - tu košļā, košļā, līdz tā zaudē garšu. Un tad atliek to tikai izspļaut.

Atbildēt

radiste Ketija

13.03.2016. 10:34

jeņki un gejropa ukrbanderstanai:
1.Jāsāk atmaksāt KRIEVIJAI 3 miljardu $ parāds.
2.junkurs pateica,ka šie ukri būs gejropā un otan ne agrāk kā pēc 20 gadiem.
3.nekavējoties jāsāk pildīt Minskas lēmumi.
Nu ukriem nepaveicās,pečeņku laiks beidzās,tāpēc liela histērija un apmātība.

Atbildēt

Justas

13.03.2016. 10:15

Visās latviešu stulbībās ir vainīgi krievi, Putins un viņa bijusī sieva. Viņi ir panākuši, ka latvieši ir nekur nederīgi pie galda, gultā un zem galda.

Atbildēt

Vo

13.03.2016. 09:43

»

derdz

Tad jau var apgalvot,ka Romas imperija vainiga,jo tur ar aizgaja galejibas,izvirtibas,zadzibas,mantrausiba,utt


Ko tu te dzen demagoģiju! Romas imperatori sen jau zem zemes, bet komunisti, čekisti un viņu tiešie pēcnācēji šodien Latvijā rullē. Laikam pašam kompartijas biedra karte kumodē noglabāta vai varbūt esi čekas dienestā, ja jau tā gribi to vainu no padomijas novelt.

Atbildēt

latvāņi smird

13.03.2016. 09:35

Kā gan tā var apsaukāt ebrejus, viņi taču ir gudri,ka viņi smird.....

Atbildēt

lauķis

13.03.2016. 08:27

Labi zināms ka tiks ir medicīnisks termins,tā ir slimība.
Sifilitiķis , neirotiķis , politiķis...
Labi zināms ka ziepes sataisa tieši politiķi (slimnieki), tad kāpēc šie parazīti ir vajadzīgi?

Atbildēt

lauķis

13.03.2016. 08:20

»

derdz

Tad jau var apgalvot,ka Romas imperija vainiga,jo tur ar aizgaja galejibas,izvirtibas,zadzibas,mantrausiba,utt


Taisnība , un kas notika ar Romas impēriju?
Un kas notiks ar ES impēriju?Uzmini nu.

Atbildēt

svf,soross & liela banda

13.03.2016. 06:28

svf,soross & liela banda grib izsutit no Latvijas vel 500 000 cilvekus .

Atbildēt

Kārtējā A.P.grafomānija.

12.03.2016. 22:50

Kaut kas (šoreiz nekas) pateikts ne par ko. Atgādina Mazpisāna vemšanu latviešu tautas virzienā.

Atbildēt

vvv

12.03.2016. 20:44

»

??

Kur ir mūsu neformālā


Tak jau laikam putinu vladjiks un moiše josifovičs abramovičs

Atbildēt

neformālā vara

12.03.2016. 20:42

»

Tas

ir pareizi. Normālās valstīs cilvēki uzticās politikai/varai, jo zina, ka lietas kārto visumā gudri un kompetenti cilvēki. Normālās valstīs muļķim nav nekādu izredžu nokļūt parlamentā, ministra krēslā, valsts prezidenta krēslā. Normālās valstīs ir divas valdības-neformālā un formālā. Neformālā seko, ...


Nosauciet piecas valstis, kurās politiskā vadība ir inteliģenta, gudra, kompetenta utt., u.tjp. Un pamatojumu kompetencei un gudrībai.
Vai tomēr nebūs tā, ka finanšu un ekonomisko varu ir ieguvuši pilnīgi muļķi, tāpēc arī politiskā vara pēc tāda paša ģīmja un līdzības?

Atbildēt

Edge

12.03.2016. 20:18

»

Jānis E.

Demokrātiskajās sabiedrībās ir pieņemts, ka ikdienišķajās sarunās nav pieklājīgi runāt par politiku. Ja kāds to tomēr mēģina darīt, tad uz viņu pārējie skatās ar lielu izbrīnu un neizpratni, kā reaģēt uz tik neparastu sarunas tematu. Latvijā politikas temats joprojām ir populārs, un spēj saliedēt pat...


Pēc 9/11 ASV un "Je suis Charlie", kā arī Parīzes slaktiņiem, notiekošās bēgļu krīzes laikā demokrātiskajās sabiedrībās ir pieņemts....?
Jāni, ak zelta mute - tev tik uz ASV pie Donalda Trapma un Daka jāsūta!

Atbildēt

Tas

12.03.2016. 20:15

»

Jānis E.

Demokrātiskajās sabiedrībās ir pieņemts, ka ikdienišķajās sarunās nav pieklājīgi runāt par politiku. Ja kāds to tomēr mēģina darīt, tad uz viņu pārējie skatās ar lielu izbrīnu un neizpratni, kā reaģēt uz tik neparastu sarunas tematu. Latvijā politikas temats joprojām ir populārs, un spēj saliedēt pat...


ir pareizi. Normālās valstīs cilvēki uzticās politikai/varai, jo zina, ka lietas kārto visumā gudri un kompetenti cilvēki. Normālās valstīs muļķim nav nekādu izredžu nokļūt parlamentā, ministra krēslā, valsts prezidenta krēslā. Normālās valstīs ir divas valdības-neformālā un formālā. Neformālā seko, lai formālajā valdībā nenonāktu muļķi.

Atbildēt

Jānis E.

12.03.2016. 19:52

Demokrātiskajās sabiedrībās ir pieņemts, ka ikdienišķajās sarunās nav pieklājīgi runāt par politiku. Ja kāds to tomēr mēģina darīt, tad uz viņu pārējie skatās ar lielu izbrīnu un neizpratni, kā reaģēt uz tik neparastu sarunas tematu. Latvijā politikas temats joprojām ir populārs, un spēj saliedēt pat savstarpēji nepazīstamus cilvēkus.
Demokrātiskā sabiedrībā ir pieņemts ticēt ekspertiem. Ja eksperts saka, ka mazas valsts iespēja pretoties globālam notikumam ir nulles līmenī, tad sabiedrība tam arī notic. Citādi ir sabiedrībās, kurās pastāv pārāk liela interese par politiku. Savstarpējās sarunās cilvēki var nonākt pie secinājuma, ka, ja globālajam notikumam ir lemts īstenoties, tad labāk pie kaimiņiem, nevis viņu valstī. Kaut arī politiķi būs paklausīgi kā karavīri, tomēr tādas pārliecības nebūs par grūti paredzamo sabiedrības reakciju. Ja izdotos panākt, ka sarunas par politiku sabiedrībā kļūst par nosodījuma objektu, tad tas tuvinātu politiķus un sabiedrību.

Atbildēt

Žulis-Žurka

12.03.2016. 19:22

Lūdzu, dārgie latvijieši, neņemiet ļaunā, ja mans brālis Žulis-Mumins-Smaka u.c. te atkal sāks pamatīgi vemt. Viņš ir īsts latvietis un jums ir jāsaprot, ka slims ir mans brālis. Ar galvu pilnīgi traumēts, bet latvietis tāds ir viņš.

Atbildēt

Jānis E.

12.03.2016. 19:00

Deviņdesmito gadu sākumā baumoja, ka ir jābūt uzmanīgiem ar īsiem un kodolīgiem izteicieniem, kurus burtiski var saprast ar latviešu tautu nesaistīti spēki. Viens no šādiem izteicieniem bija apgalvojums, ka latvieši ir labi karotāji, bet vāji politiķi. Austrumeiropas valstis toreiz atgādināja baltus plankumus, kurus vajadzēja iekrāsot dažādās krāsās, lai zinātu, kādu politiku pret attiecīgo valsti jācenšas realizēt.

Atbildēt

Žulis

12.03.2016. 18:45

Visumā labs raksts. Tikai jēdziens "lielā banda" ir tāds visai izplūdis, es pat teiktu maldinošs. Kas tad ir tā "lielā banda"? Runāsim konkrēti. Lielā banda nav nekas cits, ka tas pats pārkrāsotais, internacionālais padomju režīms.Un tās partijas, kas sēž Saeimā nav nekas cits, kā šī režīma izpildorgāni. Loģiski, ka šādos apstākļos padomju laika totalitārisms ne tikai turpinās, bet pieņem arvien agresīvākas formas.Ja Latvijā padomju vara būtu kritusi un izveidojusies patiesa demokrātija, tāda "lielā banda" nemaz nebūtu varējusi rasties.

Atbildēt

no Jūrmalas

12.03.2016. 18:26

Te nu priedīšu verbālā caureja vispārākā pakāpē

Atbildēt

Udox

12.03.2016. 18:16

Vispār jau viss ir tieši otrādi, nekā ievadā sarakstīts. Šādi likuma grozījumi tapuši tāpēc, ka "Lielā banda" beidzot ir sapratusi, ka stulbā latviešu tauta ļaus to viņiem darīt. Tā skaļi pabļaustīsies, bet krupi norīs un ļaus - lai vilto vēlēšanu rezultātus, lai notur varu, kā vien vēlas. Kauns noskatīties uz latviešiem, kas katru gadu atrod savu atrunu, kāpēc viņi ļauj valdībai tā darīt. Paši mēs tur neko nemainīsim, jo ... nu, iemeslu ir viens un miljons, kāpēc latvietis neko nedarīs un ļaus sevi apzagt.

Atbildēt

Daunis Aurs

12.03.2016. 17:46

Es priecājosm, ka valdība darīs galu sev, lai to neviens vairs nesodītu. Valdība ir saņēmusies darīt galu brīvībai to kritizēt. Tas ir labi.Būs stipra valsts. Es neticu tiem, kuri nesaskata latviešu spēju dzīvot labi savā valstī, jo neprot ne rakstīt, ne lasīt un tāpēc likumi ir bezjēdzīgi. Es tam neticu. Visi likumi ir loģiski un stingri pareizi no latviešu prāta viedokļa.

Atbildēt

He-he

12.03.2016. 17:42

Beidzot patīkams notikums: V.Dombrovska viedoklis „Dienā” sakarā ar preparātu „Mildronāts”, ko Rietumu deģenerāti izmanto Krievijas difamācijai. V.Dombrovskis negaidīti drosmīgi (viņš ir valdošās kliķes kadrs !!!) izsakās par latviešu valdības klusēšanu, neaizstāvot mūsu zinātniekus – Latvijas lepnumu. Klusē tautas mēsli premjeri, ministri, valsts prezidenti, parlamenta idioti. Klusē latviešu servilisma klasiķis, oficiāli atzītais VDK informators (neskatoties uz to, ar LR ordeni apbalvotais) divkosīgo un aprobežoto latviešu glumais mīlulis Stradiņš – „Latvijas zinātnes simbols”. Klusē bilžu grāmatu sastādītājs – sekli patīkamais latviešu puisītis no ielas paņemtais ZA prezidents Spārītis. Vienīgi pats izgudrotājs profesors Ivars Kalviņš visu godīgi paskaidroja, nebaidoties nosodīt Rietumu nelietību. Nelietīgi saceltā kņada ap minēto preparātu kārtējo reizi atsedz latviešu Lielās Bandas nevērtību, par ko vairs nevēlās klusēt pat šīs latviešu nacionālās smirdoņas atsevišķi elementi. Šajā gadījumā V.Dombrovskis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...