Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ruta

04.03.2018. 11:43

Valdībai bija jāaizstāv sava vienīgā nacionālā banka, visos veidos un nedrīkstēja piekrist bezierunu bankas likvidācijai, ko pieprasīja ASV. Nav ne tiešu pierādījumu ir tikai aizdomas, konkurence ar ASV bankām. Neviens no valdības un finanšu struktūrām nebija spējīgs līdzvērtīgi argumentēti sazināties un runāt ar attiecīgajām ASV finanšu struktūrām. Tāda pakalpīga valdība, kas piečurā bikses, kad Tramps pakrata pirkstu.

Atbildēt

SEKAS

01.03.2018. 14:19

Un kas tad pieņēma lēmumu par veselas paaudzes mākslas krājuma uzticēšanu šai bankai? Tas izskatas, tik droši, kā kad jebkurā mirklī var piebraukt kravas mašīnas pie mākslas muzeja, piekraut mašīnas ar mākslas darbiem un aizbraukt. Kaitniecība, neprofesionalitāte, avantūrisms? Tam, gudrītim, kurš izdeva rīkojumu, nāksies atbildēt? Vanaga spriedumi neskan tālredzīgi.

Atbildēt

ha ha ha

01.03.2018. 14:13

Zuzānu spēļu zāļu īpašnieku salīdzināt ar Veidenbaumu un novienāot- te nu redzams raksta kultūras līmenis.

Atbildēt

Jautājums

28.02.2018. 13:34

Tā arī nekur neatradu, kurš ir Mārtiņš Vanags, raksta autors. Vai anonīms?

Atbildēt

Uldis

26.02.2018. 14:58

»

lauķis

Ja augļotāji un partijnieki ir vērtība tad ar to vērtību mērauklu ir pavisam švaki


Čekas mērgļi ir tāda pat vērtība, kā naudas mazgātāji un uzturēšanās atļauju andelētāji.

Atbildēt

Ints un Anita

26.02.2018. 12:39

Reāls āzis .... Dārzenis ibio!

Atbildēt

Harr

26.02.2018. 11:57

»

Tacits

Labs raksts.Un morāle vienkārša- valsti vada 6.nummuri, kas Asv komandas pilda kā suņi..Šeit nav kam lūgt glābiņu un palīdzību, valsts intereses neviens neaizstāvēs..Tas nekas, ka ASV ir lielākais ofšors, kurā sēž arī tie, kas ar Vienotības atbalstu nozaga Citadeli


Nu stulbs vai izliecies?

Jau N-komentāros ir izskaidros, ka ASV neko šajā gadījumā neko nekomandē, bet liedz piekļuvi savai valutai (ar kuru viņi, protams, var darīt ko grib).
Ja banka pati nespēj darboties citos šekeļos (jebšu pariezāk tās klientiem tie galīgi nav interesanti), tad loģiski, ka pasākums beidz eksistēt..

Atbildēt

Zojka

25.02.2018. 19:30

Nu, viena lieta arī man liek uzdot jautājumus: kur ir pazudis Latvijas ārlietu ministrsar visu savu ministriju? Ja pat krievijas ārlietu ministrija noreaģē uz Latvijas bankas sagraušanu? Bet mūsējais- pilnīgi neko!!! Atvaļinājumā vai savu brūno asti pucē? Kam mums tādu ārlietu ministriju vispār vajag, atļaujiet jautāt?

Atbildēt

kārlis

25.02.2018. 18:22

Salīdzina vienu lakstīgalu ar sūdatārpu buntīti.

Atbildēt

Mārtiņ

25.02.2018. 18:06

tu savu kluci no biksēm izmazgāji?

Atbildēt

asdfggh

25.02.2018. 17:28

gribeeju paust savu viedokli: naudas mazgaataajus ir jaasoda!!!

Atbildēt

Ja gribi īstu mīlestību, tad mīlē vienu vienīgi.

25.02.2018. 15:42

»

žēl...

Lai gan neticu Aizkraukles bankas it kā godīgajiem darījumiem, nemaz nerunājot par Guseļņikovu, mani uztrauc mūsu varas nesēju un turētāju pazemīgā un lupatīgā "izklāšanās" - nerunsjiet neviens neko,apdomājiet - Guseļņikovs var apvainoties, Eiropa nesapratīs, ASV arī ne.. Reizniece-Ozola vispār vairs...


Mani arī uztrauc pilnīga Latvijas amatpersonu neprofesionalitāte un kāpēc viņi atrodas tajos amatos. Varu saprast ASV un ES ekonomisko sistēmu un ja Latvija grib būt daļa no tās, tad tai ir jāspēlē pēc noteikumiem, vai arī ja latvieši ir tik gudri, ka spēj saprast šīs sistēmas nepilnības, tad tās arī izmantot, bet, protams - pilsoņu labā... ;)

Atbildēt

hmm

25.02.2018. 14:54

Bsņķieri un augļotāji riebjas kā šķira, tačū šie divi, nev tie kretīniskākie viņu vidū, un tas kā anka tiek iznīcināta, ir atbaidoši

Atbildēt

Tacits

25.02.2018. 14:43

Labs raksts.Un morāle vienkārša- valsti vada 6.nummuri, kas Asv komandas pilda kā suņi..Šeit nav kam lūgt glābiņu un palīdzību, valsts intereses neviens neaizstāvēs..Tas nekas, ka ASV ir lielākais ofšors, kurā sēž arī tie, kas ar Vienotības atbalstu nozaga Citadeli..

Atbildēt

žēl...

25.02.2018. 14:11

Lai gan neticu Aizkraukles bankas it kā godīgajiem darījumiem, nemaz nerunājot par Guseļņikovu, mani uztrauc mūsu varas nesēju un turētāju pazemīgā un lupatīgā "izklāšanās" - nerunsjiet neviens neko,apdomājiet - Guseļņikovs var apvainoties, Eiropa nesapratīs, ASV arī ne.. Reizniece-Ozola vispār vairs "nefiltrē", ko runā un dara- katru dienu jaunas atklāsmes.
Skaidrs ir viens -mums nav līderu, kuru vārdiem varam ticēt un aiz kuru mugurām dzīvot mierīgi. Nav! Es piemēram, viņiem, tāpat Knābam, Kalnmeieram u.c. - NETICU, viņi ar savu klsēšanu vai šķēro runāšanu to paši nopelnījuši.

Atbildēt

lauķis

25.02.2018. 14:01

»

Uldis

Bernis un Fiļs ir tāds pat "lepnums", kā Līķe Freiberga, Dombrovskis, vai Zatlers


Ja augļotāji un partijnieki ir vērtība tad ar to vērtību mērauklu ir pavisam švaki.

Atbildēt

med

25.02.2018. 13:57

»

Uldis

Bernis un Fiļs ir tāds pat "lepnums", kā Līķe Freiberga, Dombrovskis, vai Zatlers


Jā arī mani aizskāra voblovnas piesaukšana

Atbildēt

med

25.02.2018. 13:54

»

ww.

Mūsu valdība neaizstāv uzņēmējus,nemaz nerunājot par bankām,šī banka gadā maksājusi 18milj.nodokļos/fin.ministres dati/darbinieki 971,kur tagad Latvija ņems šos līdzekļus un praktiski viens tūkstotis darbinieku paliek bez darba,bet pabalsti būs jāmaksā!!! Muļķu zeme


Beidz Latvijā katostrofāli trūkst darbinieki , saema taču lēma par dažādu augsti kvalificētu darbinieku piesaisti . Nu re te būs ....
Vai tomēr tā ir Iršana par darbinieku trūkumu

Atbildēt

savadi

25.02.2018. 13:44

Lai viņš labāk pastāsta kā vienlaicīgi sniedz padomus A.Slakterim un H.Demakovai!

Atbildēt

Alfis

25.02.2018. 13:13

»

krustdels

ASV neaizklapēja AB.LV, tikai liedza pieejau ASV dolāru maksājumiem, t.i. darījumiem ar savu valūtu. Pēc šī paziņojuma bankai sākās naudas aizplūšana, tātad klienti vairs nebija uzticami. Reāli sanāk, ka banku pievīla klienti. ECB un FKTK vienkārši realizēja procedūru, kura iepriekš pieņemta. Ja kāds...


Pilnīgi piekrītu katram vārdam!

Raksta autors laikam nesaprot notikumu ķēdi kas šo visu izraisīja.
1. AB pelna uz ofšoriem un apšaubāma rakstura klientiem, kurus neviens pat te LV nav redzējis. Šis process turpinās gadiem un visiem ir labi - AB šefi pelna lielo piķi, raksta autors arī pastarpināti pelnās un FKTK par visu klusē, jo tā ir vieglāk un viņi taču aizstāv Latvijas uzņēmumu - neies tak slēgt ciet nodokļu maksātāj un Latvijas lepnumu darba diždevēju 1000 cilvēkiem.
2. Sliktie ASV onkuļi beidzot neiztur un paziņo, ka viņi negrib lai ar viņu valūtu šī AB banka turpina pelnīt un aizliedz veikt dolāru darījumus.
3. VISA karšu operators aptur šīs AB bankas izsniegto dolāru karšu darījumus un seko automātiska reakcija - Maskavas glamūra restorānos, Franču Rivjēras hoteļos, Karību salu paradīzes ostās, Bankokas bordeļos pret sienām lido AB bank izdotās VISA Gold un Platinum kartes ar pavadošiem vārdiem: "Na***, b***, paš*** takaju hren**** bank".
4. Pēc pašlepnuma zaudējuma iepriekš minētajās vietās šie AB banka Gold un Platinum klienti metas internetbankas dzīlēs un patukšo AB banka apcirkņus par veseliem 600 miljoniem naudiņu, jo pazemojums par VISA karšu apturēšanu ir zvērīgs.
5. ECB šo visu konstatē un liedz AB bank veikt turpmākos maksājumus lai bankā neatkārtojas Bankas Baltija, Krājbankas un Kipras banku scenāriji, kad garantētos noguldījumus dabū samaksāt no valsts budžeta, jo bankā vairs nav naudas.
6. ECB liek AB bankai nedēļas laikā savākt miljardu zelta rubuļus, lai paliecinātu, ka banka vēl spēs darboties.
7. AB banka pretī liek savus fenomenālos vērstpapīrus, bet tos īsti neviens nepērk un miljards zelta rubuļu nedēļas laikā nesarodas bankas apcikrņos.
8. ECB zina, ka ja bankai atļaus veikt maksājumus, tad nu jau būs attapušies arī tie klienti, kuru nogulēja pirmo 600 miljonu vilni un bankā tik tiešām nu vairs nekā nebūs. Tā kā AB banka naudu nav savākusi, tad ECB maksājumus veikt neļauj. Tas faktiski nozīmē bankas likvidāciju.

Raksta autor - kur šeit ir Latvijas valsts vaina šīs bankas nogrimšanā??? Vai tik te nav vainīgi tie varenie klienti, kas izrāva ārā tos 600 miljonus? Vai raksta autors un citi viņa drauģeli arī nebija starp tiem, jo garantētos noguldījumus tak maksā tikai līdz 100 000???

Tāpēc, raksta autor, ja gribi paust sašutumu par notikušo, tad izsūti sēru vēstules tiem 600 000 miljonu izņēmējiem, vai brauc piketēt pie viņu Jūrmalas mājām Bulduros un Dzintaros.

Vienīgā LV kļūda šeit ir tā, ka FKTK ļāva šai bankai tik ilgi darboties pēc šī biznesa modeļa, kas ļāva grezni uzdzīvot arī raksta autoram. Tā ka, raksta autor, nespļauj akā no kuras pats dzer - tieši šīs valsts bardaks un FKTK iecietība pret naudas mazgāšanu tev ir ļāvis būt tur kur tu esi un baudīt tavu grezno dzīvi

Atbildēt

Uldis

25.02.2018. 12:57

Bernis un Fiļs ir tāds pat "lepnums", kā Līķe Freiberga, Dombrovskis, vai Zatlers

Atbildēt

ZED

25.02.2018. 12:53

Un ABLV iegulda noziedzīgi nopelnītos līdzekļus LV TIKAI tāpec ,ka citur tos konfiscētu!!!

Atbildēt

ZED

25.02.2018. 12:50

ABLV banka,pēdējos 10 gadus neko citu nav darījus ,kā tikai atmazgājusi naudu!!!!!

Atbildēt

MMM

25.02.2018. 12:42

Nu ko vietējo investoru izputinājuši. Tagad gaidam kārtējos labos onkulus ar investīcijām no ārzemēm. Lai tievarētu ieinvestēt un visu pelnu izvest no Latvijas. Man brīžiem škiet, ka Latvijas sabiedrība ir kā alkaši, kuriem interesē visu pārdot, izputināt un izmīst krogā aiz stūra. Šie teksti par labu investīciju vidi un labiem kredītreitingiem, lai varētu izdevīgi aiznemties starptautiskajos finanšu tirgos iezīmē loti drūmu škautni mūsu vergu domāšanā.

Atbildēt

tev

25.02.2018. 12:35

»

Kremļa pusžīds Vladimirs

saviem tautiešiem ir sagatavojis Krimas pussalu, atlicis pabeigt tiltu


sorosist,kāda daļa par SUPERLIELVALSTI KRIVIJU,tu separs,nerātnais?!

Atbildēt

Kremļa pusžīds Vladimirs

25.02.2018. 11:20

»

jautaajums

Jā , jūdu galvenais ideologs Kisindžers publiski paziņoja ka projekts Izraēla līdz 2020.gadam tiks slēgts.Kaut kur jau viņi pārvāksies


saviem tautiešiem ir sagatavojis Krimas pussalu, atlicis pabeigt tiltu.

Atbildēt

Adele Virga

25.02.2018. 11:03

par indivīda "dotībām un prāta spējām" liecina "...man patīk amerikas kārtības uzturēšanas spējas uz pasaules...",andža teiktu,nu pēdējais KRETĪNS!

Atbildēt

krustdels

25.02.2018. 10:56

ASV neaizklapēja AB.LV, tikai liedza pieejau ASV dolāru maksājumiem, t.i. darījumiem ar savu valūtu. Pēc šī paziņojuma bankai sākās naudas aizplūšana, tātad klienti vairs nebija uzticami. Reāli sanāk, ka banku pievīla klienti. ECB un FKTK vienkārši realizēja procedūru, kura iepriekš pieņemta. Ja kāds grib pateikt, ka noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācija ir sīkums, varu ieteikt iziet apmācību un noskaidrot, ko tas nozīmē tām tautām, kuras no tā cieš. Vai autors domā, ka Moldoviešiem miljards no bankām nozagtās naudas nesa labklājību? Vai starptautiskiem tirdzniecības darījumi, lai nemaksātu nodokļus, izmantojot pastkastīšu ofšorus, dod iespēju saņemt kvalitatīvāku medicīnu NVS iedzīvotājiem? Vai amatpersonu kukuļu un izkrāptie finanšu līdzekļi dod labumu valstīm? Un beidzot vai AB.LV var godīgi atzīties un pateikt, ka pie viņiem nav neviena konta ofšoram, kuram direktors vai īpašnieks būtu Vanagels, Gorins vai viņu ofšoru dibināti ofšori. Un kas ir Vanagels to visi zina.

Atbildēt

ww.

25.02.2018. 10:18

Mūsu valdība neaizstāv uzņēmējus,nemaz nerunājot par bankām,šī banka gadā maksājusi 18milj.nodokļos/fin.ministres dati/darbinieki 971,kur tagad Latvija ņems šos līdzekļus un praktiski viens tūkstotis darbinieku paliek bez darba,bet pabalsti būs jāmaksā!!! Muļķu zeme.

Atbildēt

Tauta

25.02.2018. 09:57

Visvairāk Latviju grauj naudaskāri korumpēti diletanti, un Maskavas troļļi, Internets mudž no troļļiem kā sapuvis gaļas gabals no tārpiem. Tie paši tārpi vien ir.....

Atbildēt

Lasîtàjs

25.02.2018. 09:38

TIEŠÀM DZIĻI PĀRDOMĀTS UN PROFESIONĀLS VIEDOKLIS, JO TIKAI IDIOTS NEREDZ, KA KĀRTĒJO REIZI POLITIĶU ĪSTERMIŅA MIERAM UN ADMINISTRĀTORU ATLĪDZĪBAI IR “SAKRITUŠAS ZVAIGZNES”, - ir iespēja iztapt vienai lielvalstij un pašiem nopelnīt caur administratoru ( laikam Krājbankas un Trasta bankas nauda izbeigusies)

Atbildēt

Spruds

25.02.2018. 09:36

Vainīgie Latvijas nacionāli pieprasa amerikāņu klatbūtni Latvijā , jo mums uzbrūk , bet pasi izlaupa Latvijas bankas ar NVS naudu.

Atbildēt

Godīgums no NATO partneriem ???

25.02.2018. 09:33

Itka Amerikas bankas nemazgā naudu ???

Atbildēt

Amerikā

25.02.2018. 09:32

Amerikāni vājina Latvijas ekonomiku un pieprasa šeit izvietot savas kara bāzes , tas ir arī viss!

Atbildēt

mja

25.02.2018. 08:27

čangaļi kretīnus prot atlasīt, arī izglītības sistēmas vadībā...........vanagi............

Atbildēt

6. protokols

25.02.2018. 06:44

»

jautaajums

Kādam nolūkam tiek grauta Latvija?Kam šī teritorija paredzēta nākotnē


Lai izpostītu goju rūpniecību, mēs dosim spekulācijai palīgā mūsu pašu attīstīto goju lielo kāri pēc greznuma, pēc visu aprijošā greznuma. P a c e l s i m d a r b a a l g a s, kas tomēr nedos strādniekiem nekāda labuma, jo tanī pašā laikā mēs sadārdzināsim pirmās nepieciešamības priekšmetus it kā zemkopības un lopkopības pagrimšanas dēĜ; bez tam mēs mākslīgi un dziĜi sabojāsim ražošanas avotus, pieradinādami strādniekus pie anarchijas un reibinošiem dzērieniem, un līdz ar to darīdami visu, l a i i z d z ī t u n o z e m e s v i s u s g o j u i z g l ī t o t o s s p ē k u s. Lai lietu īstenība neatklātos gojiem priekšlaicīgi, mēs to aizsegsim it kā ar cenšanos pakalpot strādnieku šėirai un lielajiem ekonomiskajiem principiem, par kuķiem ved intensīvu propagandu mūsu saimnieciskās teorijas”.

Atbildēt

jautaajums

25.02.2018. 06:28

Kādam nolūkam tiek grauta Latvija?Kam šī teritorija paredzēta nākotnē?

Atbildēt

Re:Baltica

25.02.2018. 02:33

https://rebaltica.lv/2016/01/zeme-kas-joprojam-mazga/

Atbildēt

he he

25.02.2018. 00:10

Ar vazelīnu ieziests sesks ... Vai man vienīgajam šķiet, ka LV KRĒJUMS ir netīri pelēkā krāsā un ož pēc "parAšas"?

Atbildēt

Mūsdienu jaunā biznesa paaudze,

24.02.2018. 22:42

kā šis autors, ir zaudējuši jebkādu izpratni par patieso lietu kārtību. Banku bizness ir visnetīrākais, kāds vien var būt. Tādēļ to slavēt ir amorāli vispār.

Atbildēt

Dziesmu un deju svētki

24.02.2018. 22:37

»

Jurka

"Bet, atgriežoties pie kultūras budžeta, - valsts finansējums kultūrai Latvijā ir viduvējs


Dziedi un dejo ar zvaigzni. Visas dancošanas un dziedāšanas kā totalitārisma palīglīdzeklis no padomju laikiem dāsni jāfinansē, jo pretējā gadījumā viss ārpus šīm pēc satura tukšajām darbībām latviešu tauta paliks ar savu sasisto sili.

Atbildēt

Jurka

24.02.2018. 22:21

"Bet, atgriežoties pie kultūras budžeta, - valsts finansējums kultūrai Latvijā ir viduvējs"
Te nevar piekrist- Latvijā ir augstākais kultūras budžets visā ES ( % no IKP, % no valsts izdevumiem)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...