Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ruta

04.03.2018. 11:43

Valdībai bija jāaizstāv sava vienīgā nacionālā banka, visos veidos un nedrīkstēja piekrist bezierunu bankas likvidācijai, ko pieprasīja ASV. Nav ne tiešu pierādījumu ir tikai aizdomas, konkurence ar ASV bankām. Neviens no valdības un finanšu struktūrām nebija spējīgs līdzvērtīgi argumentēti sazināties un runāt ar attiecīgajām ASV finanšu struktūrām. Tāda pakalpīga valdība, kas piečurā bikses, kad Tramps pakrata pirkstu.

Atbildēt

SEKAS

01.03.2018. 14:19

Un kas tad pieņēma lēmumu par veselas paaudzes mākslas krājuma uzticēšanu šai bankai? Tas izskatas, tik droši, kā kad jebkurā mirklī var piebraukt kravas mašīnas pie mākslas muzeja, piekraut mašīnas ar mākslas darbiem un aizbraukt. Kaitniecība, neprofesionalitāte, avantūrisms? Tam, gudrītim, kurš izdeva rīkojumu, nāksies atbildēt? Vanaga spriedumi neskan tālredzīgi.

Atbildēt

ha ha ha

01.03.2018. 14:13

Zuzānu spēļu zāļu īpašnieku salīdzināt ar Veidenbaumu un novienāot- te nu redzams raksta kultūras līmenis.

Atbildēt

Jautājums

28.02.2018. 13:34

Tā arī nekur neatradu, kurš ir Mārtiņš Vanags, raksta autors. Vai anonīms?

Atbildēt

Uldis

26.02.2018. 14:58

»

lauķis

Ja augļotāji un partijnieki ir vērtība tad ar to vērtību mērauklu ir pavisam švaki


Čekas mērgļi ir tāda pat vērtība, kā naudas mazgātāji un uzturēšanās atļauju andelētāji.

Atbildēt

Ints un Anita

26.02.2018. 12:39

Reāls āzis .... Dārzenis ibio!

Atbildēt

Harr

26.02.2018. 11:57

»

Tacits

Labs raksts.Un morāle vienkārša- valsti vada 6.nummuri, kas Asv komandas pilda kā suņi..Šeit nav kam lūgt glābiņu un palīdzību, valsts intereses neviens neaizstāvēs..Tas nekas, ka ASV ir lielākais ofšors, kurā sēž arī tie, kas ar Vienotības atbalstu nozaga Citadeli


Nu stulbs vai izliecies?

Jau N-komentāros ir izskaidros, ka ASV neko šajā gadījumā neko nekomandē, bet liedz piekļuvi savai valutai (ar kuru viņi, protams, var darīt ko grib).
Ja banka pati nespēj darboties citos šekeļos (jebšu pariezāk tās klientiem tie galīgi nav interesanti), tad loģiski, ka pasākums beidz eksistēt..

Atbildēt

Zojka

25.02.2018. 19:30

Nu, viena lieta arī man liek uzdot jautājumus: kur ir pazudis Latvijas ārlietu ministrsar visu savu ministriju? Ja pat krievijas ārlietu ministrija noreaģē uz Latvijas bankas sagraušanu? Bet mūsējais- pilnīgi neko!!! Atvaļinājumā vai savu brūno asti pucē? Kam mums tādu ārlietu ministriju vispār vajag, atļaujiet jautāt?

Atbildēt

kārlis

25.02.2018. 18:22

Salīdzina vienu lakstīgalu ar sūdatārpu buntīti.

Atbildēt

Mārtiņ

25.02.2018. 18:06

tu savu kluci no biksēm izmazgāji?

Atbildēt

asdfggh

25.02.2018. 17:28

gribeeju paust savu viedokli: naudas mazgaataajus ir jaasoda!!!

Atbildēt

Ja gribi īstu mīlestību, tad mīlē vienu vienīgi.

25.02.2018. 15:42

»

žēl...

Lai gan neticu Aizkraukles bankas it kā godīgajiem darījumiem, nemaz nerunājot par Guseļņikovu, mani uztrauc mūsu varas nesēju un turētāju pazemīgā un lupatīgā "izklāšanās" - nerunsjiet neviens neko,apdomājiet - Guseļņikovs var apvainoties, Eiropa nesapratīs, ASV arī ne.. Reizniece-Ozola vispār vairs...


Mani arī uztrauc pilnīga Latvijas amatpersonu neprofesionalitāte un kāpēc viņi atrodas tajos amatos. Varu saprast ASV un ES ekonomisko sistēmu un ja Latvija grib būt daļa no tās, tad tai ir jāspēlē pēc noteikumiem, vai arī ja latvieši ir tik gudri, ka spēj saprast šīs sistēmas nepilnības, tad tās arī izmantot, bet, protams - pilsoņu labā... ;)

Atbildēt

hmm

25.02.2018. 14:54

Bsņķieri un augļotāji riebjas kā šķira, tačū šie divi, nev tie kretīniskākie viņu vidū, un tas kā anka tiek iznīcināta, ir atbaidoši

Atbildēt

Tacits

25.02.2018. 14:43

Labs raksts.Un morāle vienkārša- valsti vada 6.nummuri, kas Asv komandas pilda kā suņi..Šeit nav kam lūgt glābiņu un palīdzību, valsts intereses neviens neaizstāvēs..Tas nekas, ka ASV ir lielākais ofšors, kurā sēž arī tie, kas ar Vienotības atbalstu nozaga Citadeli..

Atbildēt

žēl...

25.02.2018. 14:11

Lai gan neticu Aizkraukles bankas it kā godīgajiem darījumiem, nemaz nerunājot par Guseļņikovu, mani uztrauc mūsu varas nesēju un turētāju pazemīgā un lupatīgā "izklāšanās" - nerunsjiet neviens neko,apdomājiet - Guseļņikovs var apvainoties, Eiropa nesapratīs, ASV arī ne.. Reizniece-Ozola vispār vairs "nefiltrē", ko runā un dara- katru dienu jaunas atklāsmes.
Skaidrs ir viens -mums nav līderu, kuru vārdiem varam ticēt un aiz kuru mugurām dzīvot mierīgi. Nav! Es piemēram, viņiem, tāpat Knābam, Kalnmeieram u.c. - NETICU, viņi ar savu klsēšanu vai šķēro runāšanu to paši nopelnījuši.

Atbildēt

lauķis

25.02.2018. 14:01

»

Uldis

Bernis un Fiļs ir tāds pat "lepnums", kā Līķe Freiberga, Dombrovskis, vai Zatlers


Ja augļotāji un partijnieki ir vērtība tad ar to vērtību mērauklu ir pavisam švaki.

Atbildēt

med

25.02.2018. 13:57

»

Uldis

Bernis un Fiļs ir tāds pat "lepnums", kā Līķe Freiberga, Dombrovskis, vai Zatlers


Jā arī mani aizskāra voblovnas piesaukšana

Atbildēt

med

25.02.2018. 13:54

»

ww.

Mūsu valdība neaizstāv uzņēmējus,nemaz nerunājot par bankām,šī banka gadā maksājusi 18milj.nodokļos/fin.ministres dati/darbinieki 971,kur tagad Latvija ņems šos līdzekļus un praktiski viens tūkstotis darbinieku paliek bez darba,bet pabalsti būs jāmaksā!!! Muļķu zeme


Beidz Latvijā katostrofāli trūkst darbinieki , saema taču lēma par dažādu augsti kvalificētu darbinieku piesaisti . Nu re te būs ....
Vai tomēr tā ir Iršana par darbinieku trūkumu

Atbildēt

savadi

25.02.2018. 13:44

Lai viņš labāk pastāsta kā vienlaicīgi sniedz padomus A.Slakterim un H.Demakovai!

Atbildēt

Alfis

25.02.2018. 13:13

»

krustdels

ASV neaizklapēja AB.LV, tikai liedza pieejau ASV dolāru maksājumiem, t.i. darījumiem ar savu valūtu. Pēc šī paziņojuma bankai sākās naudas aizplūšana, tātad klienti vairs nebija uzticami. Reāli sanāk, ka banku pievīla klienti. ECB un FKTK vienkārši realizēja procedūru, kura iepriekš pieņemta. Ja kāds...


Pilnīgi piekrītu katram vārdam!

Raksta autors laikam nesaprot notikumu ķēdi kas šo visu izraisīja.
1. AB pelna uz ofšoriem un apšaubāma rakstura klientiem, kurus neviens pat te LV nav redzējis. Šis process turpinās gadiem un visiem ir labi - AB šefi pelna lielo piķi, raksta autors arī pastarpināti pelnās un FKTK par visu klusē, jo tā ir vieglāk un viņi taču aizstāv Latvijas uzņēmumu - neies tak slēgt ciet nodokļu maksātāj un Latvijas lepnumu darba diždevēju 1000 cilvēkiem.
2. Sliktie ASV onkuļi beidzot neiztur un paziņo, ka viņi negrib lai ar viņu valūtu šī AB banka turpina pelnīt un aizliedz veikt dolāru darījumus.
3. VISA karšu operators aptur šīs AB bankas izsniegto dolāru karšu darījumus un seko automātiska reakcija - Maskavas glamūra restorānos, Franču Rivjēras hoteļos, Karību salu paradīzes ostās, Bankokas bordeļos pret sienām lido AB bank izdotās VISA Gold un Platinum kartes ar pavadošiem vārdiem: "Na***, b***, paš*** takaju hren**** bank".
4. Pēc pašlepnuma zaudējuma iepriekš minētajās vietās šie AB banka Gold un Platinum klienti metas internetbankas dzīlēs un patukšo AB banka apcirkņus par veseliem 600 miljoniem naudiņu, jo pazemojums par VISA karšu apturēšanu ir zvērīgs.
5. ECB šo visu konstatē un liedz AB bank veikt turpmākos maksājumus lai bankā neatkārtojas Bankas Baltija, Krājbankas un Kipras banku scenāriji, kad garantētos noguldījumus dabū samaksāt no valsts budžeta, jo bankā vairs nav naudas.
6. ECB liek AB bankai nedēļas laikā savākt miljardu zelta rubuļus, lai paliecinātu, ka banka vēl spēs darboties.
7. AB banka pretī liek savus fenomenālos vērstpapīrus, bet tos īsti neviens nepērk un miljards zelta rubuļu nedēļas laikā nesarodas bankas apcikrņos.
8. ECB zina, ka ja bankai atļaus veikt maksājumus, tad nu jau būs attapušies arī tie klienti, kuru nogulēja pirmo 600 miljonu vilni un bankā tik tiešām nu vairs nekā nebūs. Tā kā AB banka naudu nav savākusi, tad ECB maksājumus veikt neļauj. Tas faktiski nozīmē bankas likvidāciju.

Raksta autor - kur šeit ir Latvijas valsts vaina šīs bankas nogrimšanā??? Vai tik te nav vainīgi tie varenie klienti, kas izrāva ārā tos 600 miljonus? Vai raksta autors un citi viņa drauģeli arī nebija starp tiem, jo garantētos noguldījumus tak maksā tikai līdz 100 000???

Tāpēc, raksta autor, ja gribi paust sašutumu par notikušo, tad izsūti sēru vēstules tiem 600 000 miljonu izņēmējiem, vai brauc piketēt pie viņu Jūrmalas mājām Bulduros un Dzintaros.

Vienīgā LV kļūda šeit ir tā, ka FKTK ļāva šai bankai tik ilgi darboties pēc šī biznesa modeļa, kas ļāva grezni uzdzīvot arī raksta autoram. Tā ka, raksta autor, nespļauj akā no kuras pats dzer - tieši šīs valsts bardaks un FKTK iecietība pret naudas mazgāšanu tev ir ļāvis būt tur kur tu esi un baudīt tavu grezno dzīvi

Atbildēt

Uldis

25.02.2018. 12:57

Bernis un Fiļs ir tāds pat "lepnums", kā Līķe Freiberga, Dombrovskis, vai Zatlers

Atbildēt

ZED

25.02.2018. 12:53

Un ABLV iegulda noziedzīgi nopelnītos līdzekļus LV TIKAI tāpec ,ka citur tos konfiscētu!!!

Atbildēt

ZED

25.02.2018. 12:50

ABLV banka,pēdējos 10 gadus neko citu nav darījus ,kā tikai atmazgājusi naudu!!!!!

Atbildēt

MMM

25.02.2018. 12:42

Nu ko vietējo investoru izputinājuši. Tagad gaidam kārtējos labos onkulus ar investīcijām no ārzemēm. Lai tievarētu ieinvestēt un visu pelnu izvest no Latvijas. Man brīžiem škiet, ka Latvijas sabiedrība ir kā alkaši, kuriem interesē visu pārdot, izputināt un izmīst krogā aiz stūra. Šie teksti par labu investīciju vidi un labiem kredītreitingiem, lai varētu izdevīgi aiznemties starptautiskajos finanšu tirgos iezīmē loti drūmu škautni mūsu vergu domāšanā.

Atbildēt

tev

25.02.2018. 12:35

»

Kremļa pusžīds Vladimirs

saviem tautiešiem ir sagatavojis Krimas pussalu, atlicis pabeigt tiltu


sorosist,kāda daļa par SUPERLIELVALSTI KRIVIJU,tu separs,nerātnais?!

Atbildēt

Kremļa pusžīds Vladimirs

25.02.2018. 11:20

»

jautaajums

Jā , jūdu galvenais ideologs Kisindžers publiski paziņoja ka projekts Izraēla līdz 2020.gadam tiks slēgts.Kaut kur jau viņi pārvāksies


saviem tautiešiem ir sagatavojis Krimas pussalu, atlicis pabeigt tiltu.

Atbildēt

Adele Virga

25.02.2018. 11:03

par indivīda "dotībām un prāta spējām" liecina "...man patīk amerikas kārtības uzturēšanas spējas uz pasaules...",andža teiktu,nu pēdējais KRETĪNS!

Atbildēt

krustdels

25.02.2018. 10:56

ASV neaizklapēja AB.LV, tikai liedza pieejau ASV dolāru maksājumiem, t.i. darījumiem ar savu valūtu. Pēc šī paziņojuma bankai sākās naudas aizplūšana, tātad klienti vairs nebija uzticami. Reāli sanāk, ka banku pievīla klienti. ECB un FKTK vienkārši realizēja procedūru, kura iepriekš pieņemta. Ja kāds grib pateikt, ka noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācija ir sīkums, varu ieteikt iziet apmācību un noskaidrot, ko tas nozīmē tām tautām, kuras no tā cieš. Vai autors domā, ka Moldoviešiem miljards no bankām nozagtās naudas nesa labklājību? Vai starptautiskiem tirdzniecības darījumi, lai nemaksātu nodokļus, izmantojot pastkastīšu ofšorus, dod iespēju saņemt kvalitatīvāku medicīnu NVS iedzīvotājiem? Vai amatpersonu kukuļu un izkrāptie finanšu līdzekļi dod labumu valstīm? Un beidzot vai AB.LV var godīgi atzīties un pateikt, ka pie viņiem nav neviena konta ofšoram, kuram direktors vai īpašnieks būtu Vanagels, Gorins vai viņu ofšoru dibināti ofšori. Un kas ir Vanagels to visi zina.

Atbildēt

ww.

25.02.2018. 10:18

Mūsu valdība neaizstāv uzņēmējus,nemaz nerunājot par bankām,šī banka gadā maksājusi 18milj.nodokļos/fin.ministres dati/darbinieki 971,kur tagad Latvija ņems šos līdzekļus un praktiski viens tūkstotis darbinieku paliek bez darba,bet pabalsti būs jāmaksā!!! Muļķu zeme.

Atbildēt

Tauta

25.02.2018. 09:57

Visvairāk Latviju grauj naudaskāri korumpēti diletanti, un Maskavas troļļi, Internets mudž no troļļiem kā sapuvis gaļas gabals no tārpiem. Tie paši tārpi vien ir.....

Atbildēt

Lasîtàjs

25.02.2018. 09:38

TIEŠÀM DZIĻI PĀRDOMĀTS UN PROFESIONĀLS VIEDOKLIS, JO TIKAI IDIOTS NEREDZ, KA KĀRTĒJO REIZI POLITIĶU ĪSTERMIŅA MIERAM UN ADMINISTRĀTORU ATLĪDZĪBAI IR “SAKRITUŠAS ZVAIGZNES”, - ir iespēja iztapt vienai lielvalstij un pašiem nopelnīt caur administratoru ( laikam Krājbankas un Trasta bankas nauda izbeigusies)

Atbildēt

Spruds

25.02.2018. 09:36

Vainīgie Latvijas nacionāli pieprasa amerikāņu klatbūtni Latvijā , jo mums uzbrūk , bet pasi izlaupa Latvijas bankas ar NVS naudu.

Atbildēt

Godīgums no NATO partneriem ???

25.02.2018. 09:33

Itka Amerikas bankas nemazgā naudu ???

Atbildēt

Amerikā

25.02.2018. 09:32

Amerikāni vājina Latvijas ekonomiku un pieprasa šeit izvietot savas kara bāzes , tas ir arī viss!

Atbildēt

mja

25.02.2018. 08:27

čangaļi kretīnus prot atlasīt, arī izglītības sistēmas vadībā...........vanagi............

Atbildēt

6. protokols

25.02.2018. 06:44

»

jautaajums

Kādam nolūkam tiek grauta Latvija?Kam šī teritorija paredzēta nākotnē


Lai izpostītu goju rūpniecību, mēs dosim spekulācijai palīgā mūsu pašu attīstīto goju lielo kāri pēc greznuma, pēc visu aprijošā greznuma. P a c e l s i m d a r b a a l g a s, kas tomēr nedos strādniekiem nekāda labuma, jo tanī pašā laikā mēs sadārdzināsim pirmās nepieciešamības priekšmetus it kā zemkopības un lopkopības pagrimšanas dēĜ; bez tam mēs mākslīgi un dziĜi sabojāsim ražošanas avotus, pieradinādami strādniekus pie anarchijas un reibinošiem dzērieniem, un līdz ar to darīdami visu, l a i i z d z ī t u n o z e m e s v i s u s g o j u i z g l ī t o t o s s p ē k u s. Lai lietu īstenība neatklātos gojiem priekšlaicīgi, mēs to aizsegsim it kā ar cenšanos pakalpot strādnieku šėirai un lielajiem ekonomiskajiem principiem, par kuķiem ved intensīvu propagandu mūsu saimnieciskās teorijas”.

Atbildēt

jautaajums

25.02.2018. 06:28

Kādam nolūkam tiek grauta Latvija?Kam šī teritorija paredzēta nākotnē?

Atbildēt

Re:Baltica

25.02.2018. 02:33

https://rebaltica.lv/2016/01/zeme-kas-joprojam-mazga/

Atbildēt

he he

25.02.2018. 00:10

Ar vazelīnu ieziests sesks ... Vai man vienīgajam šķiet, ka LV KRĒJUMS ir netīri pelēkā krāsā un ož pēc "parAšas"?

Atbildēt

Mūsdienu jaunā biznesa paaudze,

24.02.2018. 22:42

kā šis autors, ir zaudējuši jebkādu izpratni par patieso lietu kārtību. Banku bizness ir visnetīrākais, kāds vien var būt. Tādēļ to slavēt ir amorāli vispār.

Atbildēt

Dziesmu un deju svētki

24.02.2018. 22:37

»

Jurka

"Bet, atgriežoties pie kultūras budžeta, - valsts finansējums kultūrai Latvijā ir viduvējs


Dziedi un dejo ar zvaigzni. Visas dancošanas un dziedāšanas kā totalitārisma palīglīdzeklis no padomju laikiem dāsni jāfinansē, jo pretējā gadījumā viss ārpus šīm pēc satura tukšajām darbībām latviešu tauta paliks ar savu sasisto sili.

Atbildēt

Jurka

24.02.2018. 22:21

"Bet, atgriežoties pie kultūras budžeta, - valsts finansējums kultūrai Latvijā ir viduvējs"
Te nevar piekrist- Latvijā ir augstākais kultūras budžets visā ES ( % no IKP, % no valsts izdevumiem)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...