Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Bez tiesas, bez taisnības

Jana Streleca
28.05.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Jau labu laiku šķiet, ka prokuratūras darbiniekiem kaut kas kapitāli nav kārtībā ar zināšanām tieši tajā jomā, kurā viņi strādā. Joprojām mums ir kaut kāda divu ātrumu Latvija, vai kā lai to pasaka. Netiek strādāts sistēmiski un pareizi, bet katrs kaut ko bakstās, un rezultāts ir atkarīgs tikai no tām personālijām, kas ar konkrēto jautājumu nodarbojas.

Piemēra pēc. Tiesas process, kurā manas Gellas sākotnējā īpašniece tiesājās ar Pārtikas un veterināro dienestu (PVD), jo apstrīdēja PVD lēmumu par dzīvnieku konfiskāciju, tika pasludināts par slēgtu, jo šī persona uzskatīja, ka tiesas gaitā varot nākt gaismā viņas komercnoslēpumi šķirnes suņu audzēšanā (!), kā arī personīgās dzīves ainas.

Tiesnese viņas prasību ņēma vērā un tiesas procesu no atklāta pārkvalificēja par slēgtu. Tādējādi man vairs nebija tiesību atrasties tiesas zālē ne pirmajā, ne nākamajā instancē un elpot pēc komercnoslēpumus pārzinošiem bomžiem smakojošo gaisu (jā, tiesnese arī lika atvērt logus un krietni izvēdināt telpu).

Es nesaprotu, kā var padarīt cilvēku par vainīgu pirms tiesas sprieduma, un atsakos saprast, kā to var izdarīt Latvijas Republikas prokuratūras un t.s. ceturtās varas pārstāvji. Gan tie, kas izpauž neizpaužamas ziņas, gan tie, kas tālāk tās izplata un pat šantažē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) vadītāju Lienu Cipuli (kas pilnīgi noteikti nav ne viegli šantažējama, ne ar pliku roku ņemama).

"Kā iespējams, ka uz NMPD izsaukumiem dodas cilvēks, kuram tiesa tuvākajā laikā varēja piespriest pat piespiedu psihiatrisko ārstēšanu ar apsardzi, NMPD vadītāja Liene Cipule komentē īsi – dienests neko par to nav zinājis - jautā Aija Kinca.”

Mī un žē. Traki un vēl trakāk. Varēja tak piepspriest. Un dienests neko, ļauj tālāk strādāt.

Valsts amatpersona un prokuratūras darbiniece Katažina Careva pārkāpj Krimināllikuma 329.pantu „Neizpaužamu ziņu izpaušana”, un nevienu žurnālistu tas neinteresē. Interesē tikai pats noslēpums un to izbazūnēt tālāk.

Un turpmāk kotlete tiek viļāta tā, it kā šajā stāstā būtu tikai viens svarīgs aspekts - bija cietušais gejs vai nebija. Jo tas, ka viņš ir piromāns un traks, tas jau ir zināms.

Bez tiesas. Bez taisnības.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...