Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kā izrādās, Jaunās konservatīvās partijas reklāmas kampaņas veidotāja Hildegarde Graumane tiešām nav vienīgā, kam papildu ienākumi sagādāti citā, ar partiju cieši saistītā struktūrā, - bijušais Sabiedrības par atklātību - Delna direktors Gundars Jankovs apliecina, ka līdz ar ZZS kampaņas vadīšanu viņš uz pusslodzi pieņemts pusvalstiskajā Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomē (LOSP), ko vada Rīgas domes deputāta amata kandidāts, bēdīgi slavenais Edgars Treibergs (attēlā). Publicējam nelielu sarunu ar G. Jankovu.

- Es esmu LOSP sabiedrisko attiecību speciālists, uz pusslodzi pieņemts.

- Kādi jums tur ir pienākumi?

- Uzturēt mājas lapu, piedalīties, kad notiek tikšanās ar pārstāvjiem, ministrijas cilvēkiem, piedalīties sanāksmēs, protokolēšana, atkarībā no tēmas aktualitātes sociālajos tīklos publicēt un viss pārējais.

- Jūs vienlaikus esat arī ZZS kampaņas vadītājs?

- Precīzi. Un tur es arī esmu uz darba līguma. Tur arī man nav pilna slodze, tāpēc es šos amatus varu apvienot. Kas attiecas uz priekšvēlēšanu kampaņu, visi izdevumi tiek deklarēti KNAB. Tā ka nav nekas tur tāds. Tur nekas nav slēpjams, un es nevienā brīdī neesamu slēpis, ka esmu kampaņas vadītājs.

- Kad jūs pieņēma darbā LOSP?

- Vai nu jūnijs vai jūlijs, es tagad no galvas neatceros.

- Pēc jūsu domām, kā tas izskatās no malas, ka jūs vienlaikus esat gan LOSP, gan ZZS kampaņas vadītājs, turklāt pieņemts darbā LOSP tieši kampaņas laikā?

- Es zinu, ko jūs par to domājat. Ņemot vērā, ka es biju darba meklējumos, man piedāvāja. Izskatās, ka tas speciāli radīts, bet es tam pilnīgi nepiekrītu, jo gan vienā, gan otrā amatā es pildu tikai nepilnu slodzi. Tūlīt kampaņas ietvaros līgums beigsies. Es palikšu tikai LOSP.

- Ko tieši jūs esat paveicis LOSP šajā laikā?

- Pirmkārt, mājas lapa. Tur paralēli tiek strādāts pie jaunas mājas lapas izveides. Pašreiz viņa ir novecojusi, un ir diezgan grūti strādāt ar viņu. Otrs – ja jūs paskatītos Facebook kontu, tad jūs redzētu, ka mēs diezgan aktīvi reklamējam mūsu biedrus šajā laikā. Tāpat mēs esam pacēluši jautājumu par Andrejostas un Krievu ostas jautājumu, kur bija problēmas ar graudu pārkraušanu un uzkraušanu. Bija problēmas, ka lauksaimnieki, kas ražo bioloģisko lauksaimniecību, graudaugus, nevar kvalitatīvi pārkraut, uzkraut uz kuģiem. Šo jautājumu mēs esam pacēluši diezgan augstā līmenī. Redzēsim, kā tas viss attīstīsies. Esam pietiekami aktīvi strādājuši un strādāsim, pārstāvot lauksaimniekus un aizstāvot viņu intereses.

- Ja nav noslēpums, cik jums ir liela alga LOSP?

- Noslēpumu nav. Kādi 400 eiro uz rokas sanāk.

- Un partijā?

- Tur gan man būs jāpajautā, vai es to drīkstu publicēt, bet jebkurā gadījumā visi izdevumi, kas ir saistīti ar kampaņu, tie visi ir KNAB noziņoti un viss ir pieejams.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...