Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Publiskajā telpā izskanējusi informācija, ka Rīgas domes koalīcija ir vienojusies par maksas palielināšanu par ēdināšanu galvaspilsētas izglītības iestādēs, ņemot vērā pārtikas cenu straujo pieaugumu visā pasaulē un ēdinātāju nespēju sniegt pakalpojumu par pašvaldības finansēto summu - 1,42 eiro apmērā.

No šīs publikācijas nākas secināt, ka Rīgas domes vadība nav spējusi vienoties ar LR Izglītības un zinātnes ministriju par papildu finansējuma piešķiršanu ēdināšanai. Kā arī nevar apgalvot to, ka neviens no ēdinātājiem nebūtu gatavs nodrošināt ēdināšanu par esošo likmi, jo konkurss no pašvaldības puses nav rīkots un līdz ar to nav iespējams izdarīt objektīvus secinājumus par to, ko ēdinātāji var vai nevar piedāvāt!

Vispārējas krīzes apstākļos mūsu valstī brīvpusdienas bērnudārzos un skolās ir ļoti liels atbalsts Rīgas ģimenēm, tāpēc nav skaidra šāda rīcība no Rīgas domes vadības, kā arī tas kārtējo reizi parāda nespēju rast risinājumu grūtās situācijās, bet gan šīs situācijas risinājumu novelt uz rīdziniekiem vēl jo vairāk uz ģimenēm ar bērniem.

Ko krīzes laikā dara normāli politiķi un varas iestādes? Palielina sociālo atbalstu! Ko krīzes laikā dara tā sauktie "progresīvie" politiķi un varas iestādes Rīgā? Viņi samazina sociālo atbalstu un dažiem vecākiem atņem brīvpusdienas bērniem...

Šis ir šausmīgs priekšlikums savā cinismā - krīzes laikā atņemt bērniem pusdienas! To nevar pieļaut!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...