Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Publiskajā telpā izskanējusi informācija, ka Rīgas domes koalīcija ir vienojusies par maksas palielināšanu par ēdināšanu galvaspilsētas izglītības iestādēs, ņemot vērā pārtikas cenu straujo pieaugumu visā pasaulē un ēdinātāju nespēju sniegt pakalpojumu par pašvaldības finansēto summu - 1,42 eiro apmērā.

No šīs publikācijas nākas secināt, ka Rīgas domes vadība nav spējusi vienoties ar LR Izglītības un zinātnes ministriju par papildu finansējuma piešķiršanu ēdināšanai. Kā arī nevar apgalvot to, ka neviens no ēdinātājiem nebūtu gatavs nodrošināt ēdināšanu par esošo likmi, jo konkurss no pašvaldības puses nav rīkots un līdz ar to nav iespējams izdarīt objektīvus secinājumus par to, ko ēdinātāji var vai nevar piedāvāt!

Vispārējas krīzes apstākļos mūsu valstī brīvpusdienas bērnudārzos un skolās ir ļoti liels atbalsts Rīgas ģimenēm, tāpēc nav skaidra šāda rīcība no Rīgas domes vadības, kā arī tas kārtējo reizi parāda nespēju rast risinājumu grūtās situācijās, bet gan šīs situācijas risinājumu novelt uz rīdziniekiem vēl jo vairāk uz ģimenēm ar bērniem.

Ko krīzes laikā dara normāli politiķi un varas iestādes? Palielina sociālo atbalstu! Ko krīzes laikā dara tā sauktie "progresīvie" politiķi un varas iestādes Rīgā? Viņi samazina sociālo atbalstu un dažiem vecākiem atņem brīvpusdienas bērniem...

Šis ir šausmīgs priekšlikums savā cinismā - krīzes laikā atņemt bērniem pusdienas! To nevar pieļaut!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...