Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

10. maija rītā gājējiem Doma laukumā pavērās aina, kas liecināja, ka „kungi” joprojām sevi uzskata par īpašiem: cieši blakus Latvijas Radio ēkas ieejas durvīm, gājēju zonā bija novietota Volkswagen markas automašīna ar Veselības ministrijas caurlaidi vējstiklā, - veselības ministre Anda Čakša (ZZS) bija ieradusies uz interviju un kopā ar autovadītāju nebija uzskatījusi, ka satiksmes noteikumi ir arī viņai rakstīti.

Faktiski visā Doma laukumā, kā arī virknē Vecrīgas ielu ir spēkā ceļazīme “Gājēju ceļš”, kas nozīmē, - atļauts pārvietoties tikai gājējiem. Daudzi autobraucēji no laukiem, apmaldījušies Vecrīgas ieliņās, par šīs zīmes neievērošanu ir tikuši sodīti. Taču ir cilvēki, kas uzskata, ka viņu amats ļauj šādas „parastajiem cilvēkiem” domātās ceļazīmes neievērot, un sava komforta vārdā atļaujas tās neievērot.

Kā izrādās, sudrabkrāsas Volkswagen automašīna ar valsts reģistrācijas numuru KU-1950 un Veselības ministrijas caurlaidi vējstiklā, kas bija novietota šajā „gājēju ceļa” darbības zonā, blakus Latvijas Radio ieejas durvīm, bija šīs ministrijas turējumā, savukārt novietota tur tā bija vienkārša iemesla dēļ – ministre Čakša bija atbraukusi uz interviju un nebija vēlējusies noiet kājām liekus divdesmit metrus.

Veselības ministrijas skaidrojums pēc ministres pieķeršanas ir šāds: „Atbildība par transportlīdzekļa vadīšanu, novietošanu stāvēšanai u.c. ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu gulstas uz transportlīdzekļa vadītāju. Vienlaikus atvainojamies par izveidojušos situāciju un, lai novērstu līdzīgu situāciju atkārtošanos, tiks veiktas pārrunas ar ārpakalpojuma sniedzēju, kas nodrošina šoferu pakalpojumus Veselības ministrijai.” Šis ārpakalpojums sniedzējs ir Saeimas autobāze.

Foto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ilgtspējības zīlētāji jeb kurus rādīt pāvestam

FotoZinātnē ir metodoloģiskā prasība katra laikmeta iztirzājumā ņemt vērā toreiz lietoto valodu. Laikmetu izdosies pareizi izprast tikai tad, ja respektēs tajā lietoto valodu. Valoda raksturo notikumu idejisko tendētību, laikmeta intelektuālo un morālo atmosfēru, ārējo notikumu vienotību ar tolaik dzīvojošo cilvēku iekšējo pasauli – prāta interesēm, vērtējumiem, kognitīvo piesātinātību.
Lasīt visu...

21

VK ziņojums par AS "Sadales tīkls" tarifiem apliecina Ašeradena mazspēju

FotoLatvijas Reģionu apvienība (LRA) vairākkārt uzsvērusi, ka AS "Sadales tīkls" (ST) sadales tarifi ir neadekvāti augsti, turklāt tie nav pamatoti. To, par ko LRA runā jau kopš pagājušā gada, ir apstiprinājusi arī Valsts kontrole (VK) savā ziņojumā. Revīzijā konstatēts, ka, lai gan ST elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi aprēķināti atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas noteiktajai metodikai, nevar apgalvot, ka tarifos ir pilnībā nodrošinātas likumā noteiktās pakalpojuma lietotāju intereses.
Lasīt visu...

15

Tāda ir mana latviskā politiskā humora izjūta

FotoIepriekšējo reizi rakstīju, ka nācijai ir problēmas un nav, par ko balsot. Kā kārtīgs pilsonis atkal esmu mainījis viedokli, jābalso par visām partijām uzreiz!
Lasīt visu...

12

„Anša vērtības" tomēr iekļūst Saeimā

FotoPēc karstākās vasaras Latvijas vēsturē kā sniegs uz galvas uzkrita šī gada 13.septembrī Saeimā iesniegtais „Amnestijas likuma” likumprojekts, kur piedāvāts atbrīvot no kriminālatbildības personas, kuras 2009.gada janvārī, sava „izmisuma” vadītas, veica „revolūciju”, pēc kā „netaisnīgi” sodītas.
Lasīt visu...