Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Saistībā ar gaidāmo ģimenes ārstu streiku Andas Čakšas vadītajā Veselības ministrijā valda pēdējos gados neredzēts haoss un histērija, - nonācis pat tik tālu, ka Pietiek jau aprakstītais rīkojums par jauno ārstu - rezidentu piesaistīšanu streikojošo ģimenes ārstu vietā drudžainā steigā izsūtīts, aizmirstot to pat oficiāli reģistrēt.

Dokuments, ko Pietiek šodien publicē, rāda - tas, kas pēc sava noformējuma vēl otrdienas vakarā šķita esam tikai rīkojuma uzmetums vai projekts, patiesībā ir domāts jau kā noformēts rīkojums, kas izsūtīts gan augstskolām ar medicīnas novirzienu, gan arī lielākajām veselības aprūpes iestādēm.

Kā redzams no dokumenta, tas izsūtīts tik drudžainā steigā, ka ministrei vai kādam no viņas daudzajiem padomniekiem ir aizmirsies pat tas, ka rīkojumus ir nepieciešams oficiāli reģistrēt, - rezultātā visi adresāti saņēmuši ministres elektroniski parakstītu rīkojumu, kas iesākas ar vārdu "DOKREGNUMURS".

Nekādus oficiālus skaidrojumus saistībā ar šī rīkojuma izdošanas pamatotību, tiesisku un arī to, kā vispār Čakša iedomājas rezidentu patstāvīgu darbošanos bez ārsta klātbūtnes, Veselības ministrija pagaidām nav sniegusi.

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

VK ziņojums par AS "Sadales tīkls" tarifiem apliecina Ašeradena mazspēju

FotoLatvijas Reģionu apvienība (LRA) vairākkārt uzsvērusi, ka AS "Sadales tīkls" (ST) sadales tarifi ir neadekvāti augsti, turklāt tie nav pamatoti. To, par ko LRA runā jau kopš pagājušā gada, ir apstiprinājusi arī Valsts kontrole (VK) savā ziņojumā. Revīzijā konstatēts, ka, lai gan ST elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi aprēķināti atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas noteiktajai metodikai, nevar apgalvot, ka tarifos ir pilnībā nodrošinātas likumā noteiktās pakalpojuma lietotāju intereses.
Lasīt visu...

15

Tāda ir mana latviskā politiskā humora izjūta

FotoIepriekšējo reizi rakstīju, ka nācijai ir problēmas un nav, par ko balsot. Kā kārtīgs pilsonis atkal esmu mainījis viedokli, jābalso par visām partijām uzreiz!
Lasīt visu...

12

„Anša vērtības" tomēr iekļūst Saeimā

FotoPēc karstākās vasaras Latvijas vēsturē kā sniegs uz galvas uzkrita šī gada 13.septembrī Saeimā iesniegtais „Amnestijas likuma” likumprojekts, kur piedāvāts atbrīvot no kriminālatbildības personas, kuras 2009.gada janvārī, sava „izmisuma” vadītas, veica „revolūciju”, pēc kā „netaisnīgi” sodītas.
Lasīt visu...