Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kuldīgas domes jaunais plāns — slēgt Zigfrīda A. Meierovica pamatskolu Kabilē un aiztikt vēl vairākas skolas pagastos — izraisa dziļu sašutumu un neapmierinātību. Skolas, kas ilgus gadus ir kalpojušas kā sabiedrības pamats valstiskumam un mīlestībai pret mūsu zemi, šobrīd saskaras ar nepamatotu likteni!

Kabiles pamatskola mums nav tikai izglītības iestāde: tā ir Latvijas dzīvesveida un patriotisma avots. Mums, iedzīvotājiem, ir skaidrs, ka šī skola ir mūsu nākotnes būtisks elements, kas audzina ne tikai izglītotus pilsoņus, bet arī kārtīgus latviešus ar stipru valsts mīlestību.

Kāpēc Kuldīgas domes vadība ignorē šo svarīgo ieguldījumu nākotnē? Vai skola tiešām ir tikai cipars un statistika, vai arī tā ir vērtība, ko nevar izmērīt ar skaitļiem? Zigfrīds A. Meierovics, viens no mūsu valsts dibinātājiem, ir pirmais, kas iedvesmo šīs skolas skolēnus, jo ar savas biogrāfijas piemēru rāda — ja ir vēlme, visu dzīvē var sasniegt mācību procesā. Un tagad mēs apšaubām viņa ieguldījumu?!

Mums visiem ir jāapvieno spēki, lai stātos pretī šai netaisnībai! Latvijas lauku skolas ir svarīgas ne tikai izglītības jomā, bet arī nacionālajā identitātē un vērtību sistēmā. Mums ir jāaizstāv ne tikai Kabiles pamatskola un citas skolas, bet arī mūsu valsts pamatprincipi!

Ir pienācis laiks izteikt neapmierinātību un aicināt Kuldīgas domi pārskatīt savu lēmumu! Mūsu bērni un nākamie paaudžu pēcnācēji pelnījuši iespēju mācīties un attīstīties šajā skolā, kas ir daļa no mūsu nacionālā mantojuma. Cīnīsimies kopā pret netaisnību un cīnīsimies par mūsu skolu, par mūsu valsti par vietu, no kurienes mēs nākam!

Mūsu skolas ir mūsu otrās mājas, kur mēs esam auguši, mācījušies un draudzējušies. Mēs esam lepni uz to, ka esam savu skolu absolventi, un mums ir dziļa saikne katram ar savu skolu. Tāpēc mēs nevaram vienaldzīgi skatīties, kā mūsu skolas tiek apdraudētas un likvidētas!

Mēs aicinām visus, kam rūp skolu nākotne, izrādīt savu solidaritāti un atbalstu. Lūdzu, izplatiet šo vēstījumu tālāk, lai parādītu, ka mēs neesam vieni cīņā par mūsu skolu saglabāšanu!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...