Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Spoks

06.12.2017. 21:54

Interesanti būtu uzzināt vai kāda valsts amatpersona, ieskaitot ministrus un Ministru prezidentu , ir atteikušies no bezmaksas daļējas veselības apdrošināšanas polises saņemšanas no valsts budžeta, labi zinot, ka paši ir uzlikuši pensionāram maksāt ienākumu nodokli no pensijas 250 eiro, kas ir zem nabadzības riska robežas, zem pēdējā zināmā iztikas minimuma robežas (254 eiro 31.12. 2013. gadā), zem 2016.gada pensionāra izdevumu groza 327 eiro mēnesī utt. Ko jūs te sapņojiet par kaut kādu deputātu godīgumu, ka atteiksies no bezmaksas labumiem. Deputātiem gan nav veselības apdrošināšana uz valsts budžeta rēķina, toties būs liels algas pielikums no zem nabadzības līmeņa dzīvojošiem pensionāriem ieturētajiem nodokļiem, par ko bez kaut kādas sirdsapziņas valdošās koalīcijas deputāti ir balsojuši , pieņemot 2018.gada budžetu.

Atbildēt

andris a

05.12.2017. 19:34

:D:D:DSociologi-Super 3"" TRIO "" - 1. Ivars -Iciks Godmanis-Golds'mits kā cionistu un Čekas aģents ar kļičku "'Romaška "", kas iztirgoja un ļāva savējiem...izzagt Latviju 2. I.Pētersone, -kas apprecējas ar Iciku / lai atklātu Latv. valsts noslēpumus, lai slēptu un turpinātu veikt savus noziegumus pret latviešu tautu, Tantukam Pētersonei kā ""Otkatu un nodevību "" Iciks ar Lielo Čekas pārstāvi biedru Savicki-Izveidoja Pētersonei Latv. Gāzes atzaru ar 40 miljonu eiro kapitālu -savām vajadzībām...""Sapju nauda"" 3. Latv . Advokātu biedrības Prezidents Aivariņš Borovkovs/ īstajā jūdu vārdā...?/, ko atklāja kā Noziedzīgākās judu komunistu mafijas ČEKAS pārstāvis un ČEKAS dokumentu slēpējs un izzadzējs...L.Tv izrādē 4.12. 2017.g. iztēlojās, ka jau esot piemeklējusi sklerozīte...:))

Atbildēt

Ōpaps

02.12.2017. 21:39

»

atis

droši vien no "ĪR


Bija Kārlim Ulmanim sieviete Amerikā, ar kuru viņš sarakstījās vēl ilgi pēc atgriešanās Latvijā. Viņam bija jāizvēlas - šī sieviete vai Latvija. Viņš izvēlējās Latviju, bet tas viņam nenācās viegli.

Agrāk cilvēki mīlēja tikai vienu reizi un tas atstāja dziļas pēdas dvēselē. Atcerēsimies kaut vai vecpuisi Liedskalniņu, astotā pasaules brīnuma radītāju - koraļļu pils būvētāju, kurš nonāca Amerikā un uzbūvēja pasaulslaveno pili pēc tam, kad viņa mīļotā šeit Latvijā apprecējās ar citu (Šo vīru apdzied pat šodienas estrādes mākslinieki Amerikā) Tie bija citi laiki, citi, latviski tikumi. Mīlestība tad bija īsta, līdz kapa malai.

Atbildēt

no Jūrmalas

02.12.2017. 19:32

Nav bijuši mājās, kad Dieviņš KAUNU dalījis

Atbildēt

Aleksandrīns

29.11.2017. 21:57

»

slimi to tiešām slimi

ļoti dīvaina attieksme, jo vispār jau komentārs bija par slimo eksperimentu, kas parāda ka daudziem (īpaši daļai ša'du pētnieku) mūsu vienkārši nav ko darīt...


Liecies nu mierā un nestāsti pasakas par deputātu labdarību. Paskatoties uz viņu darbiem un balsojumiem tur nav ne kripatas labdarības. Ir tikai salts, savtīgs aprēķins.

Atbildēt

slimi to tiešām slimi

29.11.2017. 14:43

»

tiešām slimi

Tāpēc, ka NORMĀLĀ SABIEDRĪBĀ šie veselākās sabiedrības daļas locekļi ar saviem ienākumiem vai nu nodarbotos ar MECENĀTISMU un nopirktu biļetes tiem, kas nevar atļauties - no kuriem ne mazums ir kora dalībnieku vecāki, vai arī ja jau šis ir tik elitārs pasākums, ka biļetes nav pieejamas parastajiem mirstīgajiem...


ļoti dīvaina attieksme, jo vispār jau komentārs bija par slimo eksperimentu, kas parāda ka daudziem (īpaši daļai ša'du pētnieku) mūsu vienkārši nav ko darīt.
Diezgan droši varu apgalvot ka šie paši deputāti tieša un netešā veidā noziedo labdarībai daudz vairāk nekā mazdrošinātie, kuri ir tur kur viņi ir tikai tapēc ka negribas nedaudz pacensties (nerunāju par visiem bet gan par lielu daļu)

Atbildēt

Lakatiņš

29.11.2017. 12:36

»

Patriotiskais gars

SC deputātu vietā idiotiem pieprasītu 201 ielūgumu,nažuki un sorosoīdi protams iedomājās "ielūgumus" kā debesu mannu un ķīseļa krastus--kolicijas boļševikiem viss par velti,lielinieki lemj VISU


Neaiztiec mani, "lakatiņu" - kam negadās paķert kādu mantiņu sev, bet aiz nezināšanas pat neuzrādīt. Kam ar to nodarīts ļaunums?
"Ar savu lakatiņu kontrabandu ..." - ja sāk lamāties, izmantot sīkmanību, kas nerada nevienam sekas, apsaukāties par "sosrosidiem", vēl labāk, par "idiotiem"- tas jau norāda uz šauru pieri, uz zemiskumu , bet pats galvenais - par autora psihisko stāvokli, par zemu izglītību un attīstības trūkumu.

Lamu vārdi labai domai uzliek treknu mīnusu un novēršanos no tās.

Atbildēt

svetai

29.11.2017. 12:18

»

Sveta

Pilnīgi pareizi. Vecpuisim nebija MĪĻĀKĀ... bet MĪĻĀKAIS


Mācieties latvju gramatiku!Ģenitīvs-kā nav Es jau minēju,ka Ulmanim nebija mīļākā.Arī mīļākās viņam nebija.Jūsu apsēstība ar čekas murgu tiražēšanu ir komiska.Tai vietā,lai fantazētu par Ulmaņa "gejismu",labāk mācieties valsts valodu un galvenais-gramatiku.

Atbildēt

autoram

29.11.2017. 10:49

pabeidz 6 klasi, tad raksti. 2% no 30000 ir 600 nevis 1500. tipisks latvju "zurnālists" - ka tik pasmirdēt

Atbildēt

Ojārs

29.11.2017. 09:02

Tendenciozs virsraksts. Melots nav, taču tā ir tikaipavisam maza daļa no patiesības.

Atbildēt

Pilsonis

29.11.2017. 07:54

Vakar gāju garām Saeimai, gandrīz vai slikti palika.

Atbildēt

Haļava

29.11.2017. 07:51

»

Upā

Vispār kāre uz "haļavu" nav unikāls tikai padomju un postpadomju cilvēkam raksturīgs. Kārtīgu haļavu nesmādē arī rūdīts kapvalstu pilsonis. Dvieļus viesnīcā gluži nezog un viesnīcas zviedru galdā nepārrijas līdz vemšanai, bet no dārgām biļetēm bez maksas neatteiktos nudien. Tikko Hamburgā bija līdzīgs...


Vispār visrijīgākā un haļavīgā bija un palika pulksteņu vecene no Kanādas. Īsts kapitālisma paraugs. Un viņas galvenā nodarbošanās bija kokteiļu sūkšana visādās pieņemšanās. Īsts darba tikums.

Atbildēt

stalins

29.11.2017. 07:39

Naturala arzemju imperialistu provokacija.

Atbildēt

VDK "Zvaigžņu ceļā"

29.11.2017. 05:34

4.maija republikas VDK veterāni un jaunieši svētku noslēguma koncertu "Zvaigžņu ceļā" sarīkos sev, ģimenēm un pat VDK radīto partiju biedriem ārpus Jēkaba ielas lopu fermas.

Atbildēt

404

29.11.2017. 01:42

»

NUNU

Domāju, ka nevienā valstī neviens deputāts neatteiktos no šāda piedāvājuma. Varbūt ziemeļvalstīs pajautātu kāpēc par velti. Dombrava tēlo godīgo, jo labi atceras skandālu, kāds bija, kad viņa partijas (NA) ministrei Melbārdei nācās taisnoties par pagājušajos Dziesmu svētkos dāvinātājiem ielūgumiem visai...


Pat pieņemot ka deputātiem pienākas bezmaksas ielūgumi, gribētos dzirdēt pamatojumu kāpēc tie pienākas arī visiem viņu radu rakstiem. Ne viens no rakstā minētajiem nav maznodrošinātais, visiem ļoti pieklājīgi ienākumi, var taču samaksāt. Par deputātiem taču neievēl visu klanu ar visiem brālēniem un māsīcām.

Atbildēt

NUNU

28.11.2017. 22:27

Domāju, ka nevienā valstī neviens deputāts neatteiktos no šāda piedāvājuma. Varbūt ziemeļvalstīs pajautātu kāpēc par velti. Dombrava tēlo godīgo, jo labi atceras skandālu, kāds bija, kad viņa partijas (NA) ministrei Melbārdei nācās taisnoties par pagājušajos Dziesmu svētkos dāvinātājiem ielūgumiem visai "elitei ".

Atbildēt

tiešām slimi

28.11.2017. 21:51

»

slimi

šis nu gan pilnīgi slims eksperiments! Saprotu ka tiešam vairs nav nekādu aizdomīgu lietu un shēmu ko pētīt? Kauns...


Tāpēc, ka NORMĀLĀ SABIEDRĪBĀ šie veselākās sabiedrības daļas locekļi ar saviem ienākumiem vai nu nodarbotos ar MECENĀTISMU un nopirktu biļetes tiem, kas nevar atļauties - no kuriem ne mazums ir kora dalībnieku vecāki, vai arī ja jau šis ir tik elitārs pasākums, ka biļetes nav pieejamas parastajiem mirstīgajiem, tad pirktu biļetes par tūkstošiem, kur 90% no šīs biļetes maksas ietu LABDARĪBAS MĒRĶIEM - bērnu nākotnei vai neglābjami slimajiem.

Atbildēt

Upā

28.11.2017. 21:07

»

opā

Padomju un postpadomju cilvēks no haļavas nekad neatteiksies, tas nu ir fakts. Vai tas kaut ko liecina par deputātiem? Tikai to, ka viņi ir tieši tādi paši cilvēki, kā pārējie. Izņemot Brigmani, politiskais rūdījums, jau iepriekš saprata, ka pat ja par velti dod, labāk pašam nopirkt, nekā pēc tam atbildēt...


Vispār kāre uz "haļavu" nav unikāls tikai padomju un postpadomju cilvēkam raksturīgs. Kārtīgu haļavu nesmādē arī rūdīts kapvalstu pilsonis. Dvieļus viesnīcā gluži nezog un viesnīcas zviedru galdā nepārrijas līdz vemšanai, bet no dārgām biļetēm bez maksas neatteiktos nudien. Tikko Hamburgā bija līdzīgs gadījums, kad pilsētas vadība izdalīja saviem darbiniekiem 100 brīvbiļetes uz Rolling Stones koncertu. Tiesa, viņi bija aktīvi strādājuši tā organizēšanā, bet tik un tā skandāls bija pamatīgs.
Būtībā "haļava" ir paveids bibliskajai alkatībai.

Atbildēt

?-0

28.11.2017. 21:04

»

?-0

Vai Lapsam kāds zvanīja, ielūgumu piedāvāja? Viņš pagājušajos Dziesmu svētkos ielūgumu laikam nedabūja, bija dikti cemmīgs, visu laiku gānīja Melbārdi


Vispār Lapsa sevi neuzskata sevi par augstāku šķiru, kurai "viss pienākas" (položeno) Bet Melbārdes gānīšana ir tukša laika šķiešana, viņa ir tikai un vienīgi izpildītāja "īpašo ļaužu" apkalpošanas kantorī.

Atbildēt

?-0

28.11.2017. 20:57

Vai Lapsam kāds zvanīja, ielūgumu piedāvāja? Viņš pagājušajos Dziesmu svētkos ielūgumu laikam nedabūja, bija dikti cemmīgs, visu laiku gānīja Melbārdi.

Atbildēt

mja

28.11.2017. 20:13

izrādās, ka vecais komunists ir sakarīgs vecis

Atbildēt

pag pag

28.11.2017. 18:49

»

amizantais paņēmājs

Tā gan ir. Ar godīgumu tur tiem 100 nekāda sakara. Nevienam


No tā simta jau tika zvanīts tikai desmit deputātiem.Tā kā neko pārāk skaidri nevar zināt.Turklāt divi no desmit izrādījās godīgi.

Atbildēt

amizantais paņēmājs

28.11.2017. 18:44

Tā gan ir. Ar godīgumu tur tiem 100 nekāda sakara. Nevienam.

Atbildēt

opā

28.11.2017. 18:21

Padomju un postpadomju cilvēks no haļavas nekad neatteiksies, tas nu ir fakts. Vai tas kaut ko liecina par deputātiem? Tikai to, ka viņi ir tieši tādi paši cilvēki, kā pārējie. Izņemot Brigmani, politiskais rūdījums, jau iepriekš saprata, ka pat ja par velti dod, labāk pašam nopirkt, nekā pēc tam atbildēt uz jautājumiem, kā iepriekš. Un Dombravu, kas laikam arī atcerējās iepriekšējo skādi vai arī tiešām jaunākā paaudze vairs uz haļavu tā nekrīt. Varēja izlases kārtībā apzvanīt 10 pilsoņus parastos, cik no viņiem atteikties no bemzaksas ielūguma?

Atbildēt

Žulim

28.11.2017. 17:05

»

Fēlis

Pilnīgi piekrītu. Ko tad viņiem vajadzēja- kliegt, ka viņi tikai par naudu, tikai par naudu? Es arī neatteiktos, tikai izbrīna tas, ka viņi tik lēti uzķeras. Tā jau kremlini no viņiem visus noslēpumus varētu izpumpēt


priecīga ziņa: Lai gan Veselības ministrijas (VM) vēlme sakārtot slimnīcu tīklu ir saprotama, Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents (Vienoti novadam) neatbalsta Straupes narkoloģiskās slimnīcas pakalpojumu pārcelšanu uz Strenčiem un norāda, ka tas nav novadnieku interesēs.

Atbildēt

svetai

28.11.2017. 15:15

laikam galviņa uz pleciem ir tikai tāpēc,lai frizierim būtu darbs.Nebija Ulmanim nekāda mīļākā.Vajag apvaldīt slimas fantāzijas,sveta!

Atbildēt

nu tā

28.11.2017. 14:59

Raidījumu neredzēju un par deputātiem augstās domās neesmu, bet nu šeit, manuprāt, atkal nu mušas (nekā) uzpūsts zilonis (mākslīgs skandāls)

Atbildēt

Gomora

28.11.2017. 14:55

Šitie tautas kalpi a priori nekad nav spējuši ne tālāk redzēt, ne domāt citās kategorijās kā tikai ES un mana ģimene. Gaidīt no viņiem citu, mazliet cilvēcīgumam līdzīgu reakciju, būtu ļoti naivi.

Atbildēt

Latvis

28.11.2017. 14:31

Es vēl saprastu ka prasa labas vietas, bet par velti, tā ir cūcība. Kas ta, ja nebūs par velti, tiem tādi Dziesmu svētki nav vajadzīgi? Par izspiešanu no organizatora biļetes bez maksas varētu ierosināt krimināllietu.

Atbildēt

Duraki rij pliku āķi

28.11.2017. 14:10

Tā viš ir!

Atbildēt

laba bilde

28.11.2017. 13:53

Deputāte no kustības "Par":"Ak,mīļais Kungs,Dievs un Pestītāj,dod nu tiem Dziesmu svētku organizētājiem tādu prātu,lai viņi Man un Manai Ģimenei piešķirtu vismaz piecas bezmaksas biļetītes,kā sacīt jāsaka,bet tie vēlētāji lai labāk domā par savu pēdējo stundiņu.Aizvedīsim uz kapiņiem kā brūtgānus"

Atbildēt

Fēlis

28.11.2017. 13:51

»

slimi

šis nu gan pilnīgi slims eksperiments! Saprotu ka tiešam vairs nav nekādu aizdomīgu lietu un shēmu ko pētīt? Kauns...


Pilnīgi piekrītu. Ko tad viņiem vajadzēja- kliegt, ka viņi tikai par naudu, tikai par naudu? Es arī neatteiktos, tikai izbrīna tas, ka viņi tik lēti uzķeras. Tā jau kremlini no viņiem visus noslēpumus varētu izpumpēt.

Atbildēt

senā

28.11.2017. 13:45

Te tika minēts K.Ulmanis...Viņš,protams,nebūtu stāvējis rindā pēc biļetēm,bet pasūtījis vismaz 11 par savu naudu,no kurām 10 būtu ziedojis trūcīgām ģimenēm,bet varbūt arī vairāk.Arī par savu biļeti,iespējams,būtu samaksājis,ja būtu tāda ekonomiskā situācija,kā patlaban Latvijā.Turklāt viņš nebija deputāts,bet gan ministru prezidents.

Atbildēt

tam slimi

28.11.2017. 13:36

Ko gānies?tu vispār zini,cik maksā šīs biļetes?Tavuprāt tā nav rijība,ja nav jāstāv rindā,jāmaksā,bet pasūtina sešas līdz piecdesmit biļetes?Turklāt saskaņieši vispār nekad nevienos Dziesmu svētkos nav manīti,izņemot Ušakovu,kurš vienreiz pazīmējās,sakot runu un pēc pusstundas jau bija prom.Pašai tev vajadzētu kaunēties.Par ģimeni?Ģimenes stāv bezgalīgās rindās un maksā ļoti lielu naudu un deputātiem tas arī nākamgad būs jādara,kas ir ļoti pareizi,jo viņi ir tautas kalpi nevis otrādi.Varētu padomāt,ka tikai deputātiem ir ģimenes.Vienīgi Dombrava painteresējās par "samaksas kārtību",bet vecais lapsa Brigmanis šoreiz neuzķērās uz āķa.

Atbildēt

b

28.11.2017. 13:13

Tiks dotas 1500 brivbiļetes, vai 2% vai 5% tas nav svarīgi, kungiem kungu rēķināšana, tur nav nekāda sakara ar matemātiku. Sanāks daudz to negodīgo brīvbiļetnieku, pārējiem būs cītīgi jāuzmana savi maciņi.

Atbildēt

Patriotiskais gars

28.11.2017. 13:04

SC deputātu vietā idiotiem pieprasītu 201 ielūgumu,nažuki un sorosoīdi protams iedomājās "ielūgumus" kā debesu mannu un ķīseļa krastus--kolicijas boļševikiem viss par velti,lielinieki lemj VISU.

Atbildēt

jurisx

28.11.2017. 12:22

Parādās šo zagļu un meļu īstā seja...Aiz restēm , nevis uz tautas svētkiem par brīvu....

Atbildēt

PIETIEK

28.11.2017. 12:10

»

cxz

Vai raksta autors var paskaidrot, kopš kura laika 2% no 30'000 ir 1'500


Tā nu sabiedriskais medijs uzskata...

Atbildēt

domu eksperiments

28.11.2017. 11:45

Iedomājaties,minētās prominences stāv kopīgā,garā rindā pēc tām biļetēm.Pēc kāda laika sprīža tauta sāks īsināt laiku viņus lamājot?Vai šīs personas uzcienās rindas kaimiņus ar tēju,kafiju,utt?

Atbildēt

Brigmani Lembergs

28.11.2017. 11:34

raksturojis kā sīkumu uzlasītsju - mankārīgu rausēju. Tā ke Brigmanis ir sīkumu mantkārīgs rausējs, viņš uzreiz savā rausēja sfērā atkoda provokāciju. Pārējie iekrita, jo viņiem vnk škiet, ka viss pienākas par velti.

Atbildēt

draudzene

28.11.2017. 11:03

Visrijīgākā ir melīgā lakatine Pindacīša-Čigāne. Kauns arī par veco komjaunieti Urbi.

Atbildēt

Atslābstiet tak.

28.11.2017. 10:58

Pseidodemokrātijas spēles.Brutālā tirgus ekonomikā dzīvojam . Ir tauta un elite. Katrai savas iespējas un statuss. Skandināvu tipa sociāldemokrātiskā vienlīdzība te nav bijusi un nav paredzēta , kur premjerministrs bez apsardzes ar ģimeni uz ierindas kinoteātri iet.

Atbildēt

VB

28.11.2017. 10:53

Domāju, ka zināms ielūgumu skaits ir tikai normāli. Un kam tad tos dot, ja ne sabiedrībai zināmiem cilvēkiem? + 2% no 30000 tiešāmnav 1500, bet gan (matemātiski) tikai 600, kā te vien jau raksta.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā, jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...