Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ainis

04.02.2012. 18:12

deputātus pirms ievēlēšanas vienkārši vajadzēja pārbaudīt uz melu detektora un iziet psihologiskos testus un tadas pābaudes veikt ari ik pa laikam...nevis ļaut četrus gadus shēmot savtīgos nolūkos,ja viņi darbotos valsts labā,kā sev,mēs dzīvotu citādākā valstī nekā tagad..

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

23.10.2010. 16:57

... :):):))))))...oho! ...liekas, ka ari Kristians Rozenvalds lasa "Pietiek"... šito šodien ieraudziju DELF-os ...
************************

Kristiana Rozenvalda nedēļas komentārs: Rezumējums par 10.Saeimas vēlēšanām

Kristians Rozenvalds
23. oktobris 2010 01:10

Priekšvēlēšanu laikā biju pārtraucis publicēt savas iknedēļas replikas portālā "Delfi.lv", jo uzskatīju, ka šajā laikā "veselīga" diskusija tik un tā nav iespējama. Jo tuvāk vēlēšanas, jo vairāk jebkura autora uzrakstītajos vārdos tiktu meklēts politiskais pasūtījums, tādēļ arī uzrakstītais būtu uztverts neobjektīvi.

Un vēl - ievada un sasveicināšanās vietā. Paldies visiem tiem, kuri uzmundrināja mani ar vaicājumiem par to, kad atsākšu rakstīt. Turpmāk iknedēļas replikas publicēšu brīvdienās.
...(..)...
********************
...žēl gan, ka tā atgriešanās ir varenā bezjēgā ...

Atbildēt

Palasiet ka Bendrate MELO, sausmas...

20.10.2010. 20:53

Sliktākajā gadījumā uzrakstīs grāmatu
Wednesday, 18 September 2002

Kandidēt rosinājuši lasītāji un klausītāji: „Viņiem ir iespaids, ka esmu godīgs un atbildīgs cilvēks, tādu, acīmredzot, Latvijā trūkst.”

Silva Bendrāte
Dzimusi 1956. gadā Kuldīgā, latviete, atraitne, divu bērnu māte. 1979. gadā Latvijas Valsts universitātē ieguvusi žurnālistes specialitāti. Ir a/s Kurzemes Radio (KR) radošā direktore, Latvijas radio ārštata korespondente, SIA Pigarica direktore un laikraksta Dziednieks galvenā redaktore.

8. Saeimas vēlēšanās kandidē no partijas Jaunais laiks (JL). Partijā iestājusies tikai jūlijā, tāpēc jūtot „personības dubultošanos, jo pagaidām vēl arvien esmu aktīvajā žurnālistikā”.

Izvēlas stingros mugurkaulus

JL kandidāte iesaistījusies, jo redzot cerīgus asnus un beidzot sadzirdējusi iekšējās balss aicinājumu doties politikā. „No JL pazinu tikai četrus cilvēkus, internetā apskatījos, ko izdarījuši pārējie. Viņi paveikuši daudz savā biznesā. Mani fascinē šis neizmantotais Latvijas enerģijas potenciāls.”

S.Bendrāte slavē JL līderu stingros mugurkaulus: „Ja mugura ir kā vilkam, kas nelokās, pleci no smaguma varbūt sagums, bet izturēs.”

„Laidiet viņu Saeimā!”

„Tā ir māksla – smuki runāt, bet neko konkrētu nepateikt. Jālaiž viņa Saeimā,” pēc S.Bendrātes piedalīšanās Kurzemes Milžu cīņās priecājās kāda kuldīdzniece.

Citi aptaujātie atzina, ka JL ar savas kandidātes tēlaino uzstāšanos televīzijas tiešraidē zaudējis vismaz dažas balsis. S.Bendrāte pārraidi sauc par savu pirmo dienu politikā. Daudzi jautājumi, uz kuriem viņai nācās atbildēt, bija saistīti ar Repšes darbību Latvijas Bankā.

„Man vienmēr gribas kādu aizstāvēt, bet šoreiz nevajadzēja, Repše pats ir pietiekami stiprs. Cilvēki grib dzirdēt, ka JL uzņemas politisku atbildību par zudušās naudas kompensēšanu. Tā nenotiks, tas ir aizgājis laiks.”

Kandidātes trešais bērns

Tā S.Bendrāte dēvē Kurzemes Radio, kas piecu gadu laikā esot pieaudzis un varēšot turpmāk dzīvot bez mammas. „Cilvēki vairs neatceras, ka bez Silvas Bendrātes nekas nebūtu bijis,” viņa saka par radio dibināšanu.

KR bijis S.Bendrātes projekts, vēl pirms valstī radusies koncepcija par novadu radiostacijām. „Naudas nebija, tāpēc bijām ar mieru veidot komercstaciju. Atbalstīja Latvijas Radio, divus gadus strādāju, lai būtu atbalsts no Ventspils domes. Liepājā pazinu Andri Saldoveru, tolaik plaukstoša uzņēmuma Kurzemes piens vadītāju. Manu intelektuālo ieguldījumu novērtēt neviens nevarēja,” par pašas izvēlētiem KR dibinātājiem saka S.Bendrāte.

Viņa par KR dalībnieci kļuvusi pēc pirmās kapitāldaļu palielināšanas, nopērkot 96% akciju. Vēlāk lielāko daļu akciju atkal pārdevusi.

Grāmatvedība – tumša bilde

Lai attīstītos, nācies ņemt kredītu – Ls 84 000, kas ieguldīti pamatkapitālā. Aizdevumu devusi Ventspils apvienotā banka ar Ventspils domes galvojumu. Ventspils domes priekšsēža Aivara Lemberga labvēlību S.Bendrāte guvusi arī turpmāk, kā apgalvo bijusī kolēģe – izmantojot pat sievišķīgo šarmu.

Savulaik Ventspils domes rosināta, S.Bendrāte izdevusi nedēļas laikrakstu Ventspils Akcenti – bet „kritusi nežēlestībā”. „Finansu lietas viņai ir tumša bilde, no grāmatvedības viņa neko nesaprot. Tāpēc dažkārt bija tā, ka algā saņēmām piecus latus,” atceras vairāki bijušie kolēģi, lūdzot savu vārdu neminēt.

„Laikrakstu slēdzām tāpēc, ka nebija pienācis tā laiks. Ja būtu startējuši vēlāk, es darītu citādāk, bet tobrīd nācās izvēlēties,” apgalvo S.Bendrāte.

Profesionalitāte – lepnums un rutīna

Viņa ir pārliecināta par savu profesionalitāti un par to, ka arī pēc vēlēšanām vai deputātes pilnvaru izbeigšanās varēs turpināt radoši strādāt. Saeimā profesionalitāte noderēšot, uzsūcot un apstrādājot informāciju, izsecinot būtiskāko. Vairāki bijušie kolēģi gan apgalvo pretējo: „Silva neiet līdzi laikam. Un viņas emocijas valda pār prātu. Tas nepalīdzēs deputātes darbā.”

Latvijas Radio ziņu dienesta vadītājs Jānis Rozenbergs atceras, kad viņa bijusi štata korespondente un darījusi daudz laba Kurzemei, atspoguļojot novadam svarīgas lietas. Ar laiku atdeve mazinājusies, bet no brīža, kad S.Bendrāte paziņojusi, ka kandidēs, Latvijas Radio viņa nestrādājot. „Diemžēl Silva sāpīgi uztver kritiku,” bilst J.Rozenbergs.

Spēj daudz

Bijusī KR Ventspils filiāles darbiniece, Ventas Balss korespondente Marlena Briede atzīst: „Es nevaru pateikt, vai Silvas vieta ir Saeimā, bet strādā viņa ar degsmi.” Simpātisks esot viņas patriotisms pret Kurzemi.

Bijusī Kurzemes Radio prezidente Astrīda Dāce uz S.Bendrātes iespējamo darbību Saeimā raugās ļoti skeptiski, atzīstot, ka Silva nav koleģiāla, tomēr cilvēks ar lielām darba potencēm.

Savukārt Ventspils domes organizatoriskās un informācijas nodaļas vadītāja Maija Krūkle pārliecināta, ka tik izdarīgai un gudrai sievietei vieta tikai Saeimā – „uz turieni nevar iet gulēt”.

Dzīve kā pa krācēm

Saeimas fenomenu S.Bendrāte vēloties pētīt žurnālistiski, bet darbošanās tajā esot arī pilsonisks pienākums. „Sliktākajā gadījumā pēc četriem gadiem uzrakstīšu grāmatu par Saeimas anatomiju.”

Tēvs mudinot rakstīt arī par Skrundas RLS, par barikāžu laiku: „Par janvāra dienām cilvēki ir sumināti, bet neatbildēts palicis būtisks jautājums – kāpēc te bija tās barikādes. Manis dēļ! Lai es varētu strādāt, jo man bija speciālais uzdevums.”

„Man dzīve tik daudz ko jaunu liek priekšā. Draudzene saka – citiem dzīve plūst kā vienmērīga upe, bet tu kaut kā pamanies iepiģelēties, kā pa krācēm lēkā. Pēc horoskopa esmu Zivs, pērtiķzivs. Pilnīgi netipiska zivs,” prāto S.Bendrāte.

Viņa nedala cilvēkus draugos vai ienaidniekos – žurnālistei interesanti izzināt katru. Tos, kas neizturas ar simpātijām, respektējot. „Saskarsmē viņa ne vienmēr ir korekta, sasniedz rezultātu, līdzekļus īpaši neizvēloties,” saka kāds paziņa.

„Kad redz, ka ceļi šķiras, viņa spēj kļūt pat draudzīga. Draudzīga viņa ir arī tad, ja kaut ko vajag no cilvēkiem. Saeima ir kārtēja Silvas avantūra. Viņa atkal metas iekšā lietās, no kurām maz ko saprot.”

Atbildēt

Jekabs

20.10.2010. 16:45

Tada liekuliba un stulbums nav redzets,un tadi ir musu Latvijas deputati?Kauns!!Nolieciet mantatu ,biedrene Bendrate!!
Bet tur jau ir tas suns aprakts-kad nesaprotat par ko!!Par stulbumu!!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

20.10.2010. 16:03

********************
Kristians Rozenvalds
DELFI
08. augusts 2010 23:34

Gribu uzslavēt visus reģistrētos 1239 Saeimas deputātu kandidātus, lai arī kurā no 13 sarakstiem viņi būtu. Visi šie cilvēki ir pieteikušies darbam Latvijas tautas labā, lai priekšvēlēšanu cīņā aizstāvētu savu redzējumu par to, kā un kurp vadīt Latvijas valsti. Visi šie cilvēki, vēl nebūdami ievēlēti, ir upurējuši savu privātumu, nododot tautas aprunāšanai gan savu CV, gan arī datus par saviem ieņēmumiem, uzkrājumiem, īpašumiem un parādiem. Diemžēl šādu cilvēku Latvijā ir tikai 1239.
...(..)...
Gluži kā grēksūdzē varu teikt, ka šobrīd nožēloju, ka neesmu starp šiem 1239 PIRMRINDNIEKIEM. ...(..)... Tāpēc es patiesi CIENU (UN ARĪ NEDAUDZ APSKAŽU) TOS 1239 DROSMINIEKUS, kuri šīs bailes ir pārvarējuši. Viņi jau ir uzvarējuši un lai visiem veicas GODĪGĀ CĪŅĀ !

Atbildēt

artis

20.10.2010. 15:47

Kāds rakstīja - "Bendrātes kundze, esiet tik laipna un NOLIECIET Saeimas deputates mandatu. Tauta (veletaji) Jums bus pateicigi."
Un ja visi tā izdarīs? Vai var būt Saiema ar 10 līdz 12 deputātiem?

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenite

20.10.2010. 15:36

********************
...šeit būt isti vietā no Delfiem ar savam pirmdienas replikām pazudušajam Kristianam Rozenvaldam ...kas savulaik sacerēja tādu apbrīnas un cieņas pilnu odu VISIEM Saiemas kandidātiem ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenite

20.10.2010. 15:32

>> IZBRĪNĪTAIS
*******************
Izbrīnītais
20.10.2010. 11:30

(..) Kurš tad te ir pērkamais dranķis? Bendrāte vai Lapsa?
__________________
...pacenties dabūties ligumiņu, kuru noslēdzis Lapsa - tad nebūs i jājautā ...bet PAGAIDĀM skaidrs, ka tiekai un vienīgi Bendrāte ir tā pērkamā draņķe...

Atbildēt

Atbilde

20.10.2010. 15:27

Saeimā viņu ir gana, pietiks mums visiem:)

Atbildēt

konsultants

20.10.2010. 13:56

Kā redzat, Aivars nav vienkāršs puika,šam ir stratēģisks un plašs vēriens.Tas velk uz Ostapa Bendera cienīgu gājienu...Viņa dāsnums ir proporcionāls, tās Bābas mantrausībai un stulbumam.Traģēdijas šajā faktā nav...ir tikai nožēla par to, kā viens vīriņš drāž mūs visus no priekšas, pakaļas un vēl sazin no kurienes...

Atbildēt

Silvai Bendrātei

20.10.2010. 12:59

Bendrātes kundze, esiet tik laipna un NOLIECIET Saeimas deputates mandatu. Tauta (veletaji) Jums bus pateicigi.

Atbildēt

Jautājums, vai nav novēloti???!!!

20.10.2010. 12:31

Vai KNAB, SAB, PROKURATŪRA pārbaudīs pēc fakta šo ziņu? Kādēļ tik novēloti? :) Vēlēšanas jau garām un Vienotībai kopā ar trastinieci 33 balsis, bet ZZS kopā ar trastinieku zelta akcijas ar 22 balsīm! ;)

Atbildēt

Izbrīnītais

20.10.2010. 12:30

Un vai Lapsa savus rakstus publicē par savu naudu? Vai šo portālu uztur Lapsa, Margēviča, Rulle vai Stepanovs? Kurš tad te ir pērkamais dranķis? Bendrāte vai Lapsa?

Atbildēt

TO Es

20.10.2010. 12:12

Nav tabu, protams. Diemžēl nekas konkrēts pagaidām nav uzpeldējis. Varbūt varat ko pateikt priekšā? Tad atrakstiet uz [email protected].
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

Tik

20.10.2010. 12:06

Raksta nosaukumu autors ir piemeklējis pēc savām personīgajām īpašībām. Tur gan sabiedrība varēja pārliecināties.

Atbildēt

Es>L.Lapsa

20.10.2010. 11:07

Kautkas,no jūsu puses,nav dzirdēts par Urbanoviču.Neticu,ka viņš ir tīrs kā ūdens piliens,ņemot vērā viņa deklarētos īpašumus un naudas summas.Tieši tagad,būtu laiks,pameklēt viņa naudas izcelsmi,jeb jums viņš ir tabu?

Atbildēt

vai

20.10.2010. 09:48

tiesībsargi par šo trasta līgumu interesējas? Skaisti, ka Bendrāte bija spiesta par to atbildēt žurnālistiem! Mani izbrīna cits-ja līgums slēgts ar Aivaru, bet nauuda noteikti skaitīta no kaut kurienes, tikai ne no viņa konta(es tā domāju), vai tad deputātei Bendrātei nebija jāaizdomājas par naudas izcelsmi????????

Atbildēt

Ingai

20.10.2010. 09:45

Kā redzams, Aivaram šķiet prātīgi šādus trasta līgumus slēgt vienā eksemplārā un turēt pie sevis. Cik saprotams, šis nācis gaismā, rīkojot pie Aivara kratīšanu. Morāle - jāgaida vien nākamā kratīšana.:)

Atbildēt

Nomalis

20.10.2010. 09:11

LETA pārpublicē arī ziņas no šī portāla (ar attiecīgu atsauci, protams). Cerams, ka tā tas turpināsies arī nākotnē.

Atbildēt

Inga- nopietni.lv

20.10.2010. 07:47

Cik taisnības, ka Leta arī ir šādā trastā?

Atbildēt

nopietni.lv

20.10.2010. 06:28

Emocionāli, bet skaisti, protams :)

Es nešaubos, ka šādas līdzīgas lietas līstu ārā visu laiku, ja būtu šāds portāls un šādi cilvēki kas rok. LETAs ziņu lentās - ikdienas portālos šādas ogas neizlasīsi - tādu neeksistē - valstī viss mierīgi.

Atbildēt

cits ciniķis

20.10.2010. 06:25

Autoram, protams, taisnība. Un baidos, ka tas patiesības brīdis mums atkal parādīs, ka par vārnām viņam taisnība un visādi mutatis mutandis savējos neizdod.

Atbildēt

ciniķis- autoram

19.10.2010. 23:43

Mieru, tikai mieru, teica Karlsons uzkāpis uz jumta.;) Klibo taktika,... Varētu ņemt paraugus no izciliem bijušajiem politiķiem, kaut arī it kā necilajiem, naidīgajiem.;) Gorbunova kungam, bija izcila takta sajūta un- izcilas oratora spējas cīņā par neatkarīgu Latvijas Valsti, kura, uz doto brīdi tāda nav, un- nez vai jelkad ir bijusi?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu sabiedrisko mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...