Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri nemāk elementāras lietas. Piemēram, nemāk žogu nopirkt. Viņi man mācīs dzīvot! Viņu augstākais sasniegums ir nolemt, ka mēs lemsim. Nolemts eMKā sanāksmē, ka nākotnē lemsim skatīt aktuālos jautājumus.

Ņemas ap budžetu un saka, ka tas būs labklājības budžets! Johaidī! Es gribētu, lai tas, kurš to pasaka caur presi, iznāk ārā pie cilvēkiem un pasaka tiem acīs! Viņi nemāk žogu nopirkt, bet taisīs labklājības budžetu!

Prezidents vakar vispār murgoja no Amerikas! Es pat nesapratu, ko viņš vēlas pateikt. Mums Rietumiem jāparāda, ka mēs esam sev pirmajā vietā! Nu kaut kā tā! Viņš nemāk žogu nopirkt, bet rādīs ka viņš sev ir pirmajā vietā!

Zakatistovs parlamentārais sekretārs Finanšu ministrijā! Kad es vēl tusēju ar normāliem večiem, kuriem nekas cilvēcīgs nebija svešs, tad jebkurš jebkādā stāvoklī varēja skaidrāk savu domu noformulēt, nekā šis filozofs. Runā kaut kādās metaforās, salīdzinājumos, bet neko nepasaka.

Par cienījamo veselības ministru arī neko nevaru labu pateikt. Kādam cilvēkam notiek nelaime, un jātiek steidzīgi pie acu ārsta, un - f…ck! - nevar tikt. Ne par maksu, ne par valsts apmaksātu pakalpojumu. Vispār nevar nekā tikt. Bet tas pajoliņš domā atkal, kā kādu reklāmas plakātu izdomāt. Cik tur miljonus par 120 gultām iztērējis.

Tur jābūt cilvēkam, kas īpaši neieredz savus vēlētājus. Ieviesa OIK un tagad vēl nedaudz pavārīsies. Viņam nav bail, ka vienreiz viņš lidos no tā amata. Būs kaut kad jāatgriežas cilvēkos. Sadomazohists laikam. Patīk, ka viņu dauza.

Satiksmes ministrs vispār ir noklusis. Vilcienu nav, railbaltika nav, tranzīta nav, bet ir airbaltiks, kuru īsti lielākā daļa nevar atļauties. Nekā nav, bet viņš priecīgs. Degvielas cenas aug, līdz ar ko automātiski visam aug cenas. Es uzzināju, cik maksā jaunas riepas mašīnai, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem. Tas ir nopietni?

Vēl interesanti. Latvenergo, valsts uzņēmums, cik tur procenti saražo Daugavā, uzņēmums ar lielāko peļņu, bet, bļ…, viņiem nepietiek, un regulators palielina tarifus. Latvijas gāze, kas sen vairs nav Latvijas, viņai nepietiek, un regulators palielina tarifus. Nevis skatās, vai cilvēki pavilks šo slogu, tas ir pie d…sas viņiem, viņi skatās, vai Latvenergo nekritīsies peļņa! Faktiski monopolam un, bļ…, peļņa!

Visur, kur nepietiek budžetā naudas, to uzvāra uz pilsoņu obligāto izdevumu palielināšanu. Visur. Foto radarus pērkot, jau budžetā ieliek potenciālās soda naudas, lai aktīvi ar pasīviem bilancē saiet kopā. Par kovidu vispār nav ko runāt. Visi jau ir noguruši. Noguruši ne no kovida. Visi ir noguruši no tā, ka priekšpusē sēž jocīgi ļaudis, kuri koriģēs un mācīs, kā visiem citiem dzīvot, bet viņi, bļ…, žogu nemāk nopirkt.

Ui, šodien tā parupji sanāca, bet es vairs nebūšu korekts un lojāls pret šitiem durakiem, lai mani atvaino par manu franču valodu! Dzirdēju rīta ziņas un traki sagribējās kādam no tiem tur lēmējiem iekraut pa muti.

Kā cilvēki var tā izvest no pacietības, ka rodas vēlēšanās nepazīstamu cilvēku reāli piekaut. Tur vajag īpašu viltību, lai ātrā laikā pieriebtos lielākai daļai. Un lai iet d… tie, kas uzskata, ka es neesmu riktīgs, tamdēļ ka man nepatīk šī valdība, kas tik daudz laba cilvēkiem ir darījusi. Viņi, bļ…, žogu nemāk nopirkt, kā viņi kaut ko labu var izdarīt!

Lai jauka diena visiem. Neklausieties ziņas. Saudzējiet sevi!

Pārpublicēts no Facebook

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...