Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēc maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus nogalināšanas viņa radinieku cīniņi pat mantu un naudu situši tik augstu vilni, ka viņa tēvs Ojārs Bunkus pat mēģinājis sava dēla māti, savu šķirto sievu Daci Bunku iespundēt „trakomājā”, - tā rāda Lato Lapsas jaunajā grāmatā „Hiēnu banda” publicētie dokumenti.

Grāmatā aprakstīts, kā pusotru gadu pēc Mārtiņa Bunkus nošaušanas, 2019. gada 14. oktobrī Ojārs Bunkus raksta Latvijas Republikas Prokuratūrai un VSIA “Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centrs” adresētu iesniegumu “Par psihiatriskās palīdzības sniegšanu Dacei Bunkusai bez viņas piekrišanas”. Tātad lūdz savu bijušo sievu iespundēt trakomājā.

Šajā iesniegumā Mārtiņa Bunkus tēvs detalizēti aprakstījis to, kā Dace Bunkusa „draud nodarīt man un maniem tuviniekiem miesas bojājumus, proti, ir bijušas vairākas epizodes, t. sk. viena – kad Dace Bunkusa jau ir veikusi fizisku uzbrukumu man, bet otra – kad Dace Bunkusa ir veikusi fizisku uzbrukumu manai bijušajai vedeklai Egijai Bunkus, turklāt, iespējams, viņai ir tādi psihiskās veselības traucējumi, kuru sekas varētu būt nopietnu miesas bojājumu izdarīšana man un maniem tuviniekiem”.

Kā var noprast no O. Bunkus iesnieguma, kaislību pamatā ir bijis neilgi pēc M. Bunkus nošaušanas „iztīrītais” privātseifs „SEB bankā”, kas oficiāli bijis reģistrēts uz maksātnespējas administratora vecmāmiņas vārda, kā arī citi mantiski jautājumi, kuri tad arī likuši Bunkus ģimenes locekļiem vienam otram izteikt pat nāves draudus. Īpaši šajā ziņā izcēlusies tieši M. Bunkus māte D. Bunkusa.

Lūk, tikai daži no iesniegumā minētajiem draudiem, kurus saviem ģimenes locekļiem izteikusi D. Bunkusa. Tie visi uzskaitīti O. Bunkus iesniegumā, turklāt, pēc visa spriežot, ģimenes diskusija arī tikušas ierakstītas, - to laikam paslepus veicis vecākais brālis, bijušais Valsts ieņēmumu dienesta darbinieks Kaspars Bunkus.

„30.06.2018. ierakstā ar kopējo ieraksta laiku 8.52 (pielikums Nr. 2) Dace Bunkusa izsakās – no 5.15 – izdauzīt to visu purnu viņam (Ojāram) vajadzētu, es (Dace) nezinu, ko viņam... viņš kaut vai elles ugunīs viņš sadeg... no 7.43 – šausmas, šitas preteklis, kaut viņš (Ojārs) nosprāgtu;

– 30.06.2018. ierakstā ar kopējo ieraksta laiku 13.39 (pielikums Nr. 3) izskan sekojošais – no 9.14 – es (Dace) viņam (Ojāram) rīkli, tu saproti... 9.18 – sēdēšu cietumā, es (Dace) viņu (Ojāru) varētu sadalīt ar nazīti, es viņu varētu, es sadalīt... 9.28 – es (Dace) viņu (Ojāru) varētu, es nezinu, ko es ar viņu varētu izdarīt, šito kretīnu, ja... 12.44 – šitas idiots, šitas asinssūcējs, ja... nu... viņš (Ojārs) nomirdams nenomirs, tas mērkaķis, saproti;

– 30.06.2018. ierakstā ar kopējo ieraksta laiku 10.21 (pielikums Nr. 4) Dace Bunkusa saka – no 3.55 – tātad, tātad, tātad, ja tam nav nozīme, tad es (Dace), iešu es, aiziešu, es aiziešu, viņš (Ojārs) varēs man piemaksāt... 4.58 – (Dace) tev (Kaspar) varu pateikt vot, tu ieliec tātad sirdi tam sunim (Ojāram), tu saproti, tam nolāpītajam sunim... 6.26 – tev (Kaspar), jums toreiz viņu (Ojāru) nosist vajadzēja... 10.00 – bet šis asinssuns, tu saproties, viņš (Ojārs), viņš šiten tas tu zini, viņam to mēli vajadzētu nogriezt, viņam vajadzētu;

– 10.07.2018. ierakstā ar kopējo ieraksta laiku 18.18 (pielikums Nr. 5) dzirdams – no 9.30 – un viņš (Ojārs) varēs maksāt man (Dacei) kompensāciju, un es to panākšu... 10.00 – lai viņu (Ojāru) ieliek cietumā, vot, lai viņu ieliek cietumā, ja viņš nevarēs samaksāt man kompensāciju... 11.46 – tā ka tu (Kaspar) zini, pret viņu (Ojāru), to idiotu, ja, es (Dace) iešu ar viss smagākiem ieročiem;

– 10.07.2018. ierakstā ar kopējo ieraksta laiku 1.00.57 (pielikums Nr. 6) Dace Bunkusa apgalvo – no 22.25 – es (Dace) esmu ar sāpošu, ko viņš (Ojārs) man sasita, ja, un es tev varu pateikt, es zinu, ka Mačuļskis viņu varētu, saproti, noteikti nožņaugt to veci... 24.27 – viņš (Ojārs) man (Dacei) maksās kompensāciju... 29.55 – viņš (Ojārs) man (Dacei) maksās, tas idiots, un viņš cietīs vienreiz par visām reizēm... 33.04 – šis slepkava (Ojārs), ja šis slepkava... viņš, es nezinu, viņš lai elles ugunīs sadeg, šis lops, ko viņš ir man (Dacei) nodarījis... 48.07 – es (Dace) nezinu, mani ieliktu cietumā, bet es viņu (Ojāru) ar savām rokām varētu nožņaugt...”

Kā zināms, līdz šim Dace Bunkusa viņas sniegtās žēlīgās intervijās ir sevi uzdevusi par ģimenē notikušo intrigu un „ienākušā ļaunuma” upuri, taču šie ieraksti, kuru atšifrējumi publicēti jaunajā grāmatā „Hiēnu banda” parāda viņu pavisam citā gaismā un rada aizdomas par to, kas īsti varētu būt vainojams Mārtiņa Bunkus vardarbīgajā nāvē.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...