Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

U.U.

04.11.2015. 06:54

Demogrāfiskā pāreja nav izskaidrojama tikai ar cilvēku gribu. Jā, cilvēks pieņem lēmumu par bērna dzemdēšanu. Bet tas neizskaidro pašu dem.pāreju- kraso dzimstības pieaugumu vispirms baltajiem, bet tagad arī krāsainajiem. Noteikti to ietekmē vēl kaut kas cits, ko neprotam izskaidrot. A.Čiževskis lieliski pierādīja Saules aktivitātes iedarbību un dažādu sociālo kataklizmu rašanos Saules aktivitātes periodos. Noteikti var būt arī cita kosmiskā iedarbība- kosmiskās enerģijas faktors.

Atbildēt

Gatis

02.11.2015. 15:10

Gan skaidra doma, gan laba valoda ir autoram.Man tas patīk un lasu visu internī.

Atbildēt

Stratēģis

02.11.2015. 11:57

Tiem, kuri spriež tikai no politikas vai sadzīves līmeņa puses par visu uz zemes, nav domāts šādīgs raksts. Te ir kas vairāk par politiku un ikdienu. Te vajag galvu ar zināšanām par daudz lietām.Tas nav domāts tiem, kuri te blakus apsmej to krievu nīdēju latvju cūku Baibu.

Atbildēt

Sesks

02.11.2015. 11:25

Lasu viena purna teikto: "Proti, Latvija ir vienīgā valsts Eiropas Savienībā, ar kuras vidusskolas eksāmenu rezultātiem nepietiek, lai pretendētu iekļūt Kembridžā." Ja tā ir taisnība, tad latviešus vajag kastrēt, lai nemoca Eiropu.

Atbildēt

=>...8:53

02.11.2015. 10:21

Rukāja gan, kustības svaigā gaisā, nevajag trenažierus :-). Ir dzirdēts par sektām, kas atgriežas pagātnē. Ja visi kļūtu tādi "jocīgi", pašpietiekami - to nu zināmas aprindas negribētu pieļaut.

Atbildēt

Skolotāja

02.11.2015. 09:09

No demogrāfijas visi baidās varbūt tāpēc, ka to lielo dzemdēšanu regulē kosmoss, kāds teiktu, ka Dievs.Es lasīju Kapicas grāmatu. Tur ir tas pats skaidrojums, ka cilvēki paši izlemj. Neticu tam. Kāpēc melnie un arābi pēkšņi sāka lielo dzimstību, tas nav no viņu gribas.

Atbildēt

Ēriks

02.11.2015. 09:06

Viss te liekas pareizi, jo mantas taču ražo priekš cilvēkiem. Ja to nav, tad nav jāražo mantas. Bez cilvēkiem mantu ražošana ir glupība. Latvijā nav vairs daudz cilvēku.

Atbildēt

olga

01.11.2015. 15:30

Ko saka ekonomisti es gribētu dzirdēt.

Atbildēt

Eduards Lunis

01.11.2015. 12:38

--Ar mums ir ciniski noziedzīgi izrīkojušās zināmas personas!
Arī viņu amati ir nelikumīgi ieņemti!
Viņi ir nosaukti vārdos un LRTT atbilstoši nosodīti!
Un tikai pateicoties tam ka viņi ir nodrošinājušies ar Mediju , ar visās iespējamās valsts iestādēs saliktiem zemiskiem,mazattīstītiem, sociopātiskiem,aktorīšiem, viņi var noturēties savās nelikumiģi ieņemtajās vietās!

Atbildēt

Ticētājs

01.11.2015. 12:04

»

derdz

Diemžēl pietrūkst cilvēcei kolektīvās apziņas un atbildības it visā! Varbūt tāds laiks, viens no evolūcijas procesa daļas, kad dominē privātīpašnieciskums


Drīz A. P. Esejām pietrūks filozofiskā pamatojuma, jo lai saprastu procesus ir jāorientējas cilvēces garīgās organizācijas principos. Jāsāk pārmaiņas sasaitīt ar Trīsvienības : Ego prāta; - dvēseles; -dievišķās sastāvdaļas, gara savtarpējās proporcijas izmaiņām cilvēka personības vadībā. Jaunais cilvēks ir vairāk orientēts uz dvēseles un gara padomiem nekā uz Ego vājprāta alkatību. Tas ir jau ieguvis reģistrējama tendenci un lidz 2034. gadam būs nostabilizējies. Materiālisti visticamāk izmirs fiziski un zaudēs nākotnes nozīmi.

Atbildēt

Eduards Lunis

31.10.2015. 20:31

--Priedīša kungs! Vai iedvesmu savām esejām Jūs nesmeļaties piestrādājot par zvaniķi -atbilstošajā vietā!?

Atbildēt

Baltais

31.10.2015. 12:39

Interesanti, bet bēdīgi.

Atbildēt

nu

30.10.2015. 23:13

nevar teikt, ka te nav kultūras - tik daudz teātru, aktieru, dziedātāju, pat mecenāti ir. Tikai tas pagrimums...

Atbildēt

sence=>hm

30.10.2015. 23:06

Tā jau ir. Pirms 100 gadiem skolotāji, ārsti, pastnieki, ierēdņi lielākoties bija vīrieši.
Tagad jau mazi bērniņi tiek atrauti no mātes un ieslodzīti bērnudārzos.

Atbildēt

hm

30.10.2015. 22:18

Gan iepriekš PSRS laikos, gan pašreiz kapitālismā sievietes loma - darba zirgs, kurš nolikts vienās starta pozīcijās ar pretējo dzimumu. Strādā, ražo, pelni iztiku!
Baltā rase ... visur, kur tā apmetusies, tā sievieti pielīdzinājusi vīrietim. Pat oktagonā sievietes savstarpēji cīnās cīņā bez noteikumiem, boksu pat neminēsim.
Ja sievietes iemācītas viena otrai kraut pa purnu, vīriešiem sateidzami jāmācās dzemdēt. Citādi ....

Atbildēt

derdz

30.10.2015. 19:46

Diemžēl pietrūkst cilvēcei kolektīvās apziņas un atbildības it visā! Varbūt tāds laiks, viens no evolūcijas procesa daļas, kad dominē privātīpašnieciskums.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...