Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

U.U.

04.11.2015. 06:54

Demogrāfiskā pāreja nav izskaidrojama tikai ar cilvēku gribu. Jā, cilvēks pieņem lēmumu par bērna dzemdēšanu. Bet tas neizskaidro pašu dem.pāreju- kraso dzimstības pieaugumu vispirms baltajiem, bet tagad arī krāsainajiem. Noteikti to ietekmē vēl kaut kas cits, ko neprotam izskaidrot. A.Čiževskis lieliski pierādīja Saules aktivitātes iedarbību un dažādu sociālo kataklizmu rašanos Saules aktivitātes periodos. Noteikti var būt arī cita kosmiskā iedarbība- kosmiskās enerģijas faktors.

Atbildēt

Gatis

02.11.2015. 15:10

Gan skaidra doma, gan laba valoda ir autoram.Man tas patīk un lasu visu internī.

Atbildēt

Stratēģis

02.11.2015. 11:57

Tiem, kuri spriež tikai no politikas vai sadzīves līmeņa puses par visu uz zemes, nav domāts šādīgs raksts. Te ir kas vairāk par politiku un ikdienu. Te vajag galvu ar zināšanām par daudz lietām.Tas nav domāts tiem, kuri te blakus apsmej to krievu nīdēju latvju cūku Baibu.

Atbildēt

Sesks

02.11.2015. 11:25

Lasu viena purna teikto: "Proti, Latvija ir vienīgā valsts Eiropas Savienībā, ar kuras vidusskolas eksāmenu rezultātiem nepietiek, lai pretendētu iekļūt Kembridžā." Ja tā ir taisnība, tad latviešus vajag kastrēt, lai nemoca Eiropu.

Atbildēt

=>...8:53

02.11.2015. 10:21

Rukāja gan, kustības svaigā gaisā, nevajag trenažierus :-). Ir dzirdēts par sektām, kas atgriežas pagātnē. Ja visi kļūtu tādi "jocīgi", pašpietiekami - to nu zināmas aprindas negribētu pieļaut.

Atbildēt

Skolotāja

02.11.2015. 09:09

No demogrāfijas visi baidās varbūt tāpēc, ka to lielo dzemdēšanu regulē kosmoss, kāds teiktu, ka Dievs.Es lasīju Kapicas grāmatu. Tur ir tas pats skaidrojums, ka cilvēki paši izlemj. Neticu tam. Kāpēc melnie un arābi pēkšņi sāka lielo dzimstību, tas nav no viņu gribas.

Atbildēt

Ēriks

02.11.2015. 09:06

Viss te liekas pareizi, jo mantas taču ražo priekš cilvēkiem. Ja to nav, tad nav jāražo mantas. Bez cilvēkiem mantu ražošana ir glupība. Latvijā nav vairs daudz cilvēku.

Atbildēt

olga

01.11.2015. 15:30

Ko saka ekonomisti es gribētu dzirdēt.

Atbildēt

Eduards Lunis

01.11.2015. 12:38

--Ar mums ir ciniski noziedzīgi izrīkojušās zināmas personas!
Arī viņu amati ir nelikumīgi ieņemti!
Viņi ir nosaukti vārdos un LRTT atbilstoši nosodīti!
Un tikai pateicoties tam ka viņi ir nodrošinājušies ar Mediju , ar visās iespējamās valsts iestādēs saliktiem zemiskiem,mazattīstītiem, sociopātiskiem,aktorīšiem, viņi var noturēties savās nelikumiģi ieņemtajās vietās!

Atbildēt

Ticētājs

01.11.2015. 12:04

»

derdz

Diemžēl pietrūkst cilvēcei kolektīvās apziņas un atbildības it visā! Varbūt tāds laiks, viens no evolūcijas procesa daļas, kad dominē privātīpašnieciskums


Drīz A. P. Esejām pietrūks filozofiskā pamatojuma, jo lai saprastu procesus ir jāorientējas cilvēces garīgās organizācijas principos. Jāsāk pārmaiņas sasaitīt ar Trīsvienības : Ego prāta; - dvēseles; -dievišķās sastāvdaļas, gara savtarpējās proporcijas izmaiņām cilvēka personības vadībā. Jaunais cilvēks ir vairāk orientēts uz dvēseles un gara padomiem nekā uz Ego vājprāta alkatību. Tas ir jau ieguvis reģistrējama tendenci un lidz 2034. gadam būs nostabilizējies. Materiālisti visticamāk izmirs fiziski un zaudēs nākotnes nozīmi.

Atbildēt

Eduards Lunis

31.10.2015. 20:31

--Priedīša kungs! Vai iedvesmu savām esejām Jūs nesmeļaties piestrādājot par zvaniķi -atbilstošajā vietā!?

Atbildēt

Baltais

31.10.2015. 12:39

Interesanti, bet bēdīgi.

Atbildēt

nu

30.10.2015. 23:13

nevar teikt, ka te nav kultūras - tik daudz teātru, aktieru, dziedātāju, pat mecenāti ir. Tikai tas pagrimums...

Atbildēt

sence=>hm

30.10.2015. 23:06

Tā jau ir. Pirms 100 gadiem skolotāji, ārsti, pastnieki, ierēdņi lielākoties bija vīrieši.
Tagad jau mazi bērniņi tiek atrauti no mātes un ieslodzīti bērnudārzos.

Atbildēt

hm

30.10.2015. 22:18

Gan iepriekš PSRS laikos, gan pašreiz kapitālismā sievietes loma - darba zirgs, kurš nolikts vienās starta pozīcijās ar pretējo dzimumu. Strādā, ražo, pelni iztiku!
Baltā rase ... visur, kur tā apmetusies, tā sievieti pielīdzinājusi vīrietim. Pat oktagonā sievietes savstarpēji cīnās cīņā bez noteikumiem, boksu pat neminēsim.
Ja sievietes iemācītas viena otrai kraut pa purnu, vīriešiem sateidzami jāmācās dzemdēt. Citādi ....

Atbildēt

derdz

30.10.2015. 19:46

Diemžēl pietrūkst cilvēcei kolektīvās apziņas un atbildības it visā! Varbūt tāds laiks, viens no evolūcijas procesa daļas, kad dominē privātīpašnieciskums.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...