Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rita Kark.

28.08.2015. 13:07

Ļoti interesanti un svaigi par vecām problēmām. Paldies! Iesaku citiem.

Atbildēt

fanātiska grāmatlasītāja

23.08.2015. 13:29

Nevaru piekrist domai par buržuāziski nacionālu valsti kā nācijas aizstāvi, drīzāk tā aizstāvēja tieši buržuāzijas, Krievijā - arī cara intereses. Notika nežēlīga darba tautas ekspluatācija, pret ko iestājās gan Dostojevskis, gan Rainis (viņa vēstules gs. mijā). Markss savā "Kapitālā" pat apraksta šokējošu bērnu darba izmantošanu 19.gs. Anglijā. Arī Dž. Londons par to pašu.
Citādi rakstam varētu piekrist (ja tikai gala mērķis nav atjaunot kādu izbijušu impēriju).
.

Atbildēt

Koļa

23.08.2015. 08:43

Atkal jālasa raksts ar to pusmelno aci. Man patīk šī acs un raksti arī patīk.Tas ir pamatīgs vēriens.

Atbildēt

Aivars K.

23.08.2015. 08:41

Tas ir pareizi par to intelibeņķu vēstuli, jo tūlīt ir redzams, kas ir kas. Bet vispār jau slikti, jo nav kārtīga inteliģence. Te kaut kur jau lasīju, ka tauta bez inteliģences ir tauta bez prāta. Bet tā jau viņš ir.

Atbildēt

Paija - autoram

22.08.2015. 19:24

Bet kādēļ rakstā ne vārda par jēdzienu "kosmopolītisms", tā gribētu palasīt CITĀDUS viedokļus arī par šo jēdzienu, jo darba vidē tik daudz, tik ļoti daudz kolēģu, kuri par sevi kā mantru skaita " esmu kosmopolīts, esmu kosmopolīts" ...

Varbūt visa cilvēce patiesi ir civilizācijas maiņas priekšvakarā? :-)

Atbildēt

Latvietis

22.08.2015. 17:30

Autors laikam nezina, ka visi saprātīgie latvijieši jau sen ir prom un te ir palikuši tikai zelta fonds.

Atbildēt

blāblāblā mēmēmē

22.08.2015. 12:15

Pilnīgas muļķības. Atgādina rudens dārza darbus, kad ar grābekli vienā čupā tiek sagrābstīts viss, kas nevienam nav bijis vajadzīgs. Tai skaitā, arī lietas, kuras dabā nesadalās. Te pat komposts nesanāk.

Atbildēt

Dabas bērns

22.08.2015. 11:13

»

D.

Mācies SMAKA, lai vairs nenāktu no tevis diletanta smirdoņa


Klau, ja vēlies kaut ko adresēt personāžam "SMAKA", tad dari tā, citādi šāda pastarpināta vēršanās patiešām rada "diletanta smirdoņu".

Ja tu pats še kā "Baltais Tēvs - tūkstošveidis" perversi iztaisies zem neskaitāmiem nikiem, nevajadzētu caur šādām perversiju brillēm skatīties uz pārējiem. No perversijām vajag dakterēties. Zini, kas ir dakteru aizgādnis? Nu tak' pareizi - Hipokrāts! Tā kā dodies pie Hipokrāta un aiziet! - uz dakterēšanos! Attiecīgās saites tev jau tika norādītas, vairāk neatkārtošos.

Un jauku tev dienu! Savā patiesajā būtībā Dieva radībiņa jau vien esi. Tas nekas, ka pagaidām drusku apstulbusi.

Atbildēt

Hipokrāts

22.08.2015. 09:20

»

Gundars

Autors allaž raksta sakarīgi, bet perversi gari. Ja varētu raksta pamatdomu izsacīt kaut par 1/3 īsākā palagā, būtu daudz jaukāk. Pašlaik daudzus no lasīšanas atbaida apjoms


Vēl viens svešvārdu analfabēts uzradies, jeb tas ir tas pats DabasŽulis,pardon=Dabas bērns, kas te pievemj portālu ar savu latvisko vemšanu.

Atbildēt

Gundars

22.08.2015. 08:40

Autors allaž raksta sakarīgi, bet perversi gari. Ja varētu raksta pamatdomu izsacīt kaut par 1/3 īsākā palagā, būtu daudz jaukāk. Pašlaik daudzus no lasīšanas atbaida apjoms.

Atbildēt

Dabas bērns

22.08.2015. 08:15

Tā nu te nekas nemainās, vienīgi "Paulu Karelu" ir nomainījis "Udo Ulbergs", atsevišķi teikumi starp "Udo Ulbergu" un "Denisu" tiek iebliezti gandrīz vai caur "copy-paste" un viss notiek! :))))))))))

Raksts patika. Skatu punkts uz globālisma - globalizācijas jautājumu diezgan negaidīts, bet, jāatzīst, precīzi formulēta būtība. Jā, nacionālisms laikam šobrīd ir vienīgās "zāles" pret globalizāciju.

Nacionālisms - globālisms, manuprāt, lieliski raksturo Nila Bora domu par lielo patiesību pretmetiem, no kuriem katrs ir liela patiesība.

Jebkurā gadījumā - paldies autoram par rakstu!

Atbildēt

DENISS

22.08.2015. 07:44

No Stikla kalna: "Alegoriskajā metodē racionalitāte viegli sajūdzās ar emocionāli tēlaino, gleznieciskumu, fantastiskiem sižetiem, utopijām un antiutopijām.
* Var būt demonizēts prāts, domāšana, dzīves uztvere, attieksme pret citiem, kā tas ir latvietim pret latvieti, kad tauta pārvēršās par infernālu sātanisku ordu. Dēmonisko spēku ietekmi uz cilvēku mākslinieciski pētīja Tomass Manns, K.S.Luiss. Bībele runā par ļaunuma transcendentālajiem spēkiem. Inokentijs III 12.gs. aizliedza „tautai” lasīt Bībeli. Tautai ir jātic mācītāja vārdiem.
* Demogrāfiskā determinisma viens no pirmajiem atklājējiem bija Claude Adrien Helveticus (1715-1771).
* Nacionālais nodevējs šodien nejūtās kā nacionālais nodevējs: neko nenožēlo, nelūdz piedošanu, nevēlas atjaunot paša izpostīto.
* Pasaules slepeno valdnieku internacionāles ezotēriskā globalizācija (globalizācijas dēmons) izraisa nacionālisma/fundamentālisma uzplūdus. Pat sekmē ideju par impēriju (Krievijas, Turcijas, Japānas) restaurāciju un imperatora „posteņa” atjaunošanu.
* ASV Neatkarības deklarācijā ir vārdi „Life, Liberty and Pursuit of happiness”.
* Austrumeiropieši pilnā mērā izjuta mūslaiku pasaules „melnos caurumus”; viņus XX gs. vispirms sadzina vienā „melnajā caurumā”, pēc tam izdzina no šī „melnā cauruma” un tajā pašā brīdī nekavējoties sadzina citā „melnajā caurumā” ar nosaukumu „liberālais iracionālais kapitālisms idiotijas pārņemtas elites ģeopolitiskā jūga skavās”."

Atbildēt

Udo Ulbergs

22.08.2015. 07:27

Nacionālie nodevēji šodien nejūtās kā nacionālie nodevēji: nejūtās vainīgi, nenožēlo grēkus, necenšās izlabot pašu izpostīto, nebaidās no tautas dusmām un soda. Morālā degradācija/transformācija ir sasniegusi pakāpi, kad nacionālie nodevēji var turpināt dzīvot bez bailēm no soda un pat tēlot "nacionālos" varoņus, kā tas notiek Latvijas vietējā infernālajā ordā.

Atbildēt

reptilis

21.08.2015. 19:09

....b. Priedīti ,Jūs ,kā krieviski lasošs un tulkojošs, izlasiet vienreiz M.Vellera grāmatu "Viss par dzīvi" ,tad jūs sapratīsiet ,kā ir jāraksta konkrēti un saprotami. Vienkāršākam jābūt,vienkāršākam ....tā teikt - tuvāk massām:)))))

Atbildēt

derdz

21.08.2015. 19:05

Kā ASV ( Lielbritānija - Vācija / Eiropa) un Krievijai noteikti ir savs globālisma skatījums un piemērs ko var skatīt it visi, kāda ir sadzīve tajās valstīs, kultūra un vērtības...jo abas lielvalstis apvieno vairākas tautas, kur pašā Krievijas Federācijā dzīvo aptuveni 200 tautību... ! Viens no valstu veidojumiem iespējams rāda labu piemēru kāda varētu būt globālā pārvaldība un vadība pār visu, jo nākotnē tas būs nepieciešams ...tikai vai šāds veidojums ļauj katrai tautai attīstīties lietojot savu kultūru un valodu, bet jebkurā gadījumā vienai valodai ir jābūt lai visi saprastos un kaut kādai saprašanai, apziņai, utml., .. par dažādu rakstura kutūrām, utt., ...bet pats galvenais...kā sadalīs varu, mantu, utt., ..jo mana ideoloģija - ka visi iegūstāmie resursi uz šīs planētas zemes ir jādala vienlīdzīgi, solidāri...bet vai spēsism pārkāpt cilvēka privātīpašnieciskumam. Kaut kā tā

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

FotoŅemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu pārsteigumu, kuru klusībā īstenoja labklājības ministre Ramona Petraviča un kuram plašāka sabiedrība nepievērsa uzmanību.
Lasīt visu...

21

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

FotoTeikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt zaļo zonu, nevis Valsts drošības dienesta kompleksu, kura būvniecība nozīmētu arī koku izciršanu. Mana pārliecība ir, ka šī jautājuma apspriešanu ir pilnībā jārestartē - pašreizējie plāni jāaptur, un diskusija jāsāk no nulles.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...