Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Iekšlietu ministre Marija Golubeva (Attīstībai/Par), kas līdz šim guvusi plašāku ievērību ar nespēju sākt robežžoga būvniecību un apkarot naida noziegumus, kā arī ar nerimstošu vēlmi izmantot dienesta auto, braukājot uz partijas pasākumiem, aizvadītajā nedēļā izmantoja darba laiku un darba auto, lai dotos veikt ierakstu partijas priekšvēlēšanu reklāmai, un par to vēl palielījās sociālajā tīklā TikTok. Tā kā viņas padomniece Linda Curika centās izvairīties no atbilžu sniegšanas šai sakarā, tagad Iekšlietu ministrija ir saņēmusi jau daudz detalizētāku oficiālu informācijas pieprasījumu, - Pietiek šodien publicē jautājumus, uz kuriem ministrijai nāksies atbildēt:

- Kas un kad ir izveidojis M. Golubevas profilu sociālajā tīklā TikTok?

- kas administrē M. Golubevas profilu sociālajā tīklā TikTok?

- kas ievieto jaunus ierakstus M. Golubevas profilā sociālajā tīklā TikTok?

- kas veica M. Golubevas filmēšanu 26. aprīlī, dodoties veikt šo ierakstu?

- kas veica filmētā materiāla sagatavošanu ievietošanai M. Golubevas profilā sociālajā tīklā TikTok?

- kad tieši (no pulksten cikiem līdz pulksten cikiem) notika minētā ieraksta veikšana?

- ar kādu transportlīdzekli M. Golubeva ieradās uz ieraksta veikšanu, no kurienes viņa ieradās, ar kādu transportlīdzekli M. Golubeva devās prom no ieraksta veikšanas vietas, uz kurieni viņa devās?

- kad un ar ko M. Golubeva vienojās par šī ieraksta veikšanu?

- kur tieši notika ieraksta veikšana?

- kādai juridiskai vai fiziskai personai pieder ierakstu studija, kur tika veikts ieraksts?

- kas un kādā formā apmaksāja ieraksta veikšanu?

- kā tieši minētā ieraksta veikšana atbilda iekšlietu ministra darba pienākumu veikšanai?

- kādu iemeslu dēļ M. Golubevas padomniece L. Curika atteicās žurnālistei nosaukt juridisko personu, kurai pieder attiecīgā ierakstu studija.

- Tāpat nosūtiet L. Curikas amata apraksta kopiju, kā arī pārskatu par L. Curikas 2021. un 2022. gadā pa mēnešiem saņemto atalgojumu, kā arī prēmijām, piemaksām un naudas balvām, par katru prēmiju, piemaksu un naudas balvu minot tās apmēru, piešķiršanas datumu, piešķīrēju un piešķiršanas pamatojumu.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...