Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu, lai paiet malā. Garantējot brīvprātīgu pieeju vakcinācijas procesam, noņemot totāli neveiksmīgo „vakcinācijas ministru” un izvirzot vakcināciju par līdzekli, nevis mērķi, šis skaitlis ir reāli panākams īsā laikā, jo vakcīnu ir pietiekami.

Pat mēneša laikā šis procents var būt savākts. Kāpēc nav? Tāpēc, ka pat nemēģina to izdarīt kaut cik pareizi. Tā vietā notiek tirgošanās ar politisko kapitālu, gaidot divu miljardu dalīšanu, un bezjēdzīga naudas šķiešana procesa imitācijas un reklāmas kampaņām.

Vai uzņemos atbildību par saviem vārdiem? Tieši tikpat lielu kā Levits, Kariņš un Pavļuts.

Kāpēc viņi, nevis kāds no mums, šo procesu vēl vada? Jo tāda ir demokrātija. Esam viņus deleģējuši to darīt vēlēšanās. Pareizāk sakot - tīri tehniski pat neesam, jo valdību veido mazākums, kas izkombinējies līdz minimālam vairākumam. Kolīdz viena partija šo absuarda teātri atsakās atbalstīt, kāršu namiņš sabrūk.

Nākamajās vēlēšanās šis deleģējums visdrīzāk tiks atsaukts, taču tas ir vesels gads.

Joprojām ir spēkā piedāvājums kopā ar ekspertu komandu radīt Nacionālā izlīguma plānu un jau tagad sākt "jaunu skaistu dzīvi". Ar vienu BET. Bez esošajiem.

Viņu laiks mēģināt ir beidzies. Viņi nemāk. Ne sarunāties. Ne klausīties. Arogance. Pilnīga un totāla arogance.

Pārpublicēts no Facebook

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...