Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šveices rūķu galvaspilsētā atkal gadskārtējais ekonomikas forums un rosība, elitārie dzīvokļi un apartamenti aizņemti, šampanietis par 700 eur pudelē pārdodas kastēm, un abu dzimumu eskortbūtnes nofraktētas uz nedēļu par 3000 eur dienā. Dūmo sešlitrīgie limuzīnu motori, braši emitē CO2 privātās reaktīvās lidmašīnas, savedot planētas dzīves saimniekus uz tikšanos, kuras rezultāti būs saistoši visiem plebejiem, kas joprojām patērē par daudz resursu un spītīgi negrib restartēties. Viesu ir daudz, aptuveni 3000 cilvēku no 120 valstīm, Krieviju neuzaicināja, bet turki neatbrauca, protestējot pret Palestīnas genocīdu.

Kas ir svarīgākais, par ko parūpēties 2024?

 

Šoreiz Švāba kungs vairs nemētājās ar parastajiem VEF kanibālistiskajiem saukļiem, piemēram, “Jums nekas nepiederēs, bet Jūs būsiet laimīgi!”. Daudzi jau tāpat ir absolūti toleranti pret šo kiberhunveibinu konceptiem, it īpaši latvieši, kuri sen atbrīvoti no liekas turības. Tagad par vecajiem plāniem, kas manāmi brūk Globālo Dienvidu pretestības, kā arī Krievijas un Ķīnas “nesadarbības” dēļ, liecina tikai tendence bīdīt globālus projektus apstākļos, kad pasaule mūs acu priekšā kļūst reģionāla.

Mākslīgais intelekts

Pēc Švāba un Atali kunga plāniem mākslīgajam intelektam būtu racionāli, inovatīvi un taisnīgi jāpārvalda visa planēta. Šie kungi gan piemirsa, ka intelekts, kas pārvaldīs Etiopiju, tiks programmēts Kalifornijā un samērā grūti būs izskaidrot Etiopijas valdībai, ka tā ir atlaista. Tāpēc arī šo augšminēto kungu netīksme pret nacionālajām valstīm un spēcīgām valdībām ir tik liela.

Arābu pasaule vispār globālistiem riebjas, digitalizācija nespīd, par ciparu naudu runas nav, reliģija ir neaizskarama, gejus vajā, bet tā pati Ēģipte pāris dienās spēj mobilizēt miljonu lielu, absolūti maskulīnu un trenētu armiju.

Saprotams, ka racionālu progresu apturēt nav iespējams, bet ir precīzi jānoliek digitalizācijas sarkanās līnijas- paralēli digitālajai naudai ir jābūt arī banknotēm, no lauku večiņas nevar prasīt ID un intrerneta autentifikāciju, medicīnas dokumentiem jābūt arī papīra formātā. Tad nekāda digitalā koncentrācijas nometne neiestāsies, bet skaidrs, ka Sorosa kontrolētā Latvijas elite ir jāaptur laikus, jo jau tagad tā iet par tālu savā iztapībā.

Klimata programmas un zaļā dienaskārtība

Globālistu runājošā galva Antonio Gutjerešs mēģināja tradicionāli bīdīt atjaunojamās enerģijas tēmu, bet dzirdīgu ausu paliek arvien mazāk, - neviens negrib demonstratīvi ieslīdēt arhaikā, kā to šobrīd dara Vācija. Turklāt procentu likmju kāpums novedis daudzus alternatīvos projektus bankrota priekšā. Tautas sākušas saprast, ka zaļā enerģētika ir masīva afēra, kuras laikā parastam patērētājam ir jāapmaksā zaļās enerģētikas sistēmas uzturēšana un, lai ziemā nenosaltu, arī tradicionālās enerģētikas finansēšana.

Rietumu sabiedrība strauji paliek nabadzīga. Izgāzušās arī elektromobiļu programmas, Vācija atsākusi intensīvi kurināt ar oglēm, jo zaļo barbaru spiedienu rezultātā aizvērtas visas valsts kodolstacijas. Savukārt Latvijā zaļā afēra situāciju ar Nordpool ir padarījusi neizturamu, jo valsts HES saražotās elektrības pašizmaksa ir 0,01 eur par kwh, - paskatieties savos rēķinos un padomājiet! Jūs maksājat par bagāto somu sasalušajiem rotoriem! Un maksāsiet tik ilgi, cik atradīsieties viņu biržā, ne jau jūsu labuma dēļ jūs tur pieslēdza!

Man labi pazīstamajā Zviedrijā tieši zaļo terora dēļ pie varas ir nākuši labējie, kas nekavējoties atteicās no zaļo iestrādēm, motivējot savas aktivitātes ar to, ka degvielas cena uzpildes stacijā ir svarīgāka par neskaidru, zaļu nākotni. Arī Grēta Tunberga no planētas sapņu meitenes ir pārvērtusies par parastu jaunu sievieti ar neskaitāmiem policijas sodiem. Un tas ir tikai normāli, sevi cienošas valstis un tautas vispirms rūpējas par savu labklājību un savu eksportētāju konkurētspēju, nevis globālistu izdomātu fantomu.

 Ziņojums par slimību X

Pasaules Veselības organizācijas žurku midzeņa pārstāvis tradicionāli garantēja visiem nāvi no nezināmas slimības, kas vēl pat nav aprakstīta. Masām par šo aspektu šaubu nav, kovids vēl visiem labā atmiņā, un visi zina, ka puiši no laboratorijām savu izdarīs. Cita lieta, ka pārsteiguma momenta vairs nebūtu un pastāv milzīgs risks, ka starp varu un tautu izceltos reāls konflikts.

Kā vienmēr Latvija ir tā caurausta ar Sorosa un Švāba aģentu tīklu, ka ir visapdraudētāko valstu skaitā. Maijā PVO mēģinās dabūt cauri globālo pandēmijas līgumu, kas šai globālistu struktūrai ļautu paralizēt un kontrolēt jebkuru valsti, kura tam piekritusi. Zinot, kas šobrīd Latvijā ir pie varas, nav šaubu, ka bez nopietnas, koordinētas un agresīvas sabiedrības pretdarbības šis pandēmijas līgums tiks parakstīts. Nodevēji vienmēr atrodas, turklāt iespējams, ka Pavļuta un Kariņa bandformējums nav kļuvis pietiekoši bagāts no iepriekšējās Cov19 afēras.

Iespējams, jau pavasarī būtu laiks sākt izdarīt spiedienu uz Saeimas deputātiem, savlaicīgi veikt aptaujas, noskaidrot iespējamo balsojumu rezultātus un vajadzības gadījumā sākt akcijas pret pandēmijas pārvaldības līgumu, kas iesviedīs Latviju tiešā globālistu kontrolē. Cilvēki, esiet modri, vara to mēģinās izdarīt klusībā un bez garām diskusijām!

Kāpēc ķirzakām šoreiz nekas nesanāks

Pax Americana brūkot, sākas nopietna pasaules pārdale, kas izraisa bruņotus konfliktus, kuri paradoksālā veidā nav izdevīgi globālistiem. Jo šādā veidā nostiprinās nacionālās valstis, saliedējas to iedzīvotāji, nostiprinās armijas, - globālistiem armiju nav. Arī viņu galvenais resurss – nauda - vairs nav absolūtas varas simbols. Kapitālisms nav izturējis stresa testu, un dolāra pasaule novēloti ir sapratusi banālu patiesību, proti, svaigi emitētie dolāri ieplūst spekulatīvajā finanšu sektorā, kur ātra peļņa ir garantēta. Bet artilērijas lādiņu ražošana nav īpaši rentabla.

Tiesa, ar šo patiesību nav viegli sadzīvot, Krievija un Ķīna vēro un ļauni smīn ūsās, izlēmīgi nacionalizējot vienu aizsardzības rūpnīcu pēc otras. Šobrīd izskatās, ka “kara sociālisms” funkcionē daudz efektīvāk. Un arī notikumi pasaulē par to liecina, no globālā žandarma vairs nebīstas pat Jemenas baskāji.

Turklāt globālās elites mentālais un morālais stāvoklis padara visu vēl ļaunāku, daudz kur pie varas ir atklāti deģenerāti un neizglītoti muļķi. Kuram gan normālam cilvēkam, kas plānotu jelkādu nākotni Bretonvudas līgumam par dolāra beznosacījumu apriti, ienāktu prātā kofiscēt Irānas aktīvus, šantažēt arābus un mēģināt atdot Ukrainai 300 miljardus krievu naudas?

Šobrīd tas tikai paātrina pasaules sadalīšanos jaunās ekonomiskās un politiskās zonās, ko teorētiķi sauc par reģionalizāciju. Es gan to definētu kā globalizācijas reģionalizāciju.

Un tieši šeit slēpjas globālā oligarhāta nāves draudi. Visi Švāba adepti un Sorosa izsūtāmie funkcionē par dolāriem. Tos var sadrukāt, cik vajag. Tikai par tiem vairs nevar nopirkt krievu raķetes, ķīniešu sprāgstvielas un korejiešu artilērijas lādiņus. Par tiem nevar nopirkt konservatīvo Eiropu, kuru fundamentāli saniknojis tas nevaldāmais klaunu un pederastu cirks, kas tai veļas pāri ar visādām bērbokām, šolciem un mikroniem.

Cilvēki, esiet modri! Švābiem un Sorosiem nav roku, ko uzlikt Jūsu kakliem, bet viņiem ir Vienotības rokas, kas jebkurā brīdī uzmauks Jums kārtējo masku. Ieraus Jūs kārtējā karā. Kārtējo reizi pacels nodokļus, lai izdzītu Jūs no Jūsu zemes. Ienaidnieks jau ir šeit. Ziniet to un ar šo apziņu dzīvojiet!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

21

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

FotoRedzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".
Lasīt visu...

21

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

FotoBet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

FotoPolitiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas notiek, ja publiska komunikācija ar iedzīvotājiem, skaidrojot konkrētu lēmumu, nepastāv, to slēpj, izvairās vai noslepeno ar birku “valsts noslēpums”? Pēdējais vispār LEGĀLI piesedz ļoti lielu korupcijas apmēru valsts iestādēs un politiķu darbībā, lai tos nevarētu tiesāt pēc likuma, jo šobrīd likums NEstāv pāri noziedzīgu un korumpētu ierēdņu, iestāžu un politiķu darbībām. Tikmēr mūs, parastos, met “būrī” par vienu nočieptu makaronu paku, jo gribējās ēst.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu sabiedrisko mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...