Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.

2. Nepieredzēti zemā līdzdalība liecina par ļoti dziļu vilšanos politiskajā elitē. Cilvēki nolēmuši varu netraucēt ar savām vajadzībām. Domāju, valdošie tikai formāli par to “pauž satraukumu”, jo zemas aktivitātes apstākļos priekšrocības iegūst tas, kura rīcībā ir administratīvie resursi un pamatstraumes mediju draudzība. Taču vīlušies cilvēki ir labs mērķis dažādiem populistiem, kas mēģinās uzkarsēt interesi ar vēl lielāku sparu, nekā pirms iepriekšējām Saeimas vēlēšanām to darīja KPV LV vai JKP. Un tad devītais vilnis var  aizslaucīt arī modrību zaudējušos varas turētājus.

3. Vēlēšanās atzinību daudzviet saņēma ilggadēji, pieredzējuši pašvaldību vadītāji – tādi kā Jelgavas, Valmieras, Rēzeknes, arī Ventspils mēri – vēlētāji novērtēja viņu profesionālo darbu, iepriekšējos sasniegumus un pragmatismu.

4. “Saskaņa” ļoti pārliecinoši startēja Rēzeknē un Daugavpilī. Šeit tika enerģiski strādāts gan iepriekš, gan tieši priekšvēlēšanu laikā, pārliecinot cilvēkus iesaistīties un piedalīties.

5. Pierīgā “Saskaņa” nesasniedza savu vēlētāju. Esam ar vēlētājiem vairāk pieraduši tikties klātienē, bet šādas iespējas bija ierobežotas. Mūsu Pierīgas vēlētājs lielākoties strādā galvaspilsētā, bet tur vēlēšanas šogad nenotika, līdz ar to nebija tādas mobilizācijas. Vēl viens iemesls – mazos novadus apvienojot lielajos, iepriekšējiem līderiem ne tik labi veicās ar vienotas komandas izveidošanu.  

6. “Saskaņa” šajās vēlēšanās neuzvarēja, bet kopumā nav arī zaudētājos. Paldies vēlētājiem, kas piedalījās un balsoja par mums. Tie, kas neatnāca, – paldies par mācību, tas palīdzēs mums labāk sagatavoties turpmākajam darbam.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...