Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Lai izgāztu jaunā baseina būvniecību Ventspilī, pirms diviem gadiem Ventspils domes deputāti Ģirts Valdis Kristovskis, Aivis Landmanis, Dace Korna un Ivars Landmanis vērsās pie Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas un Sporta apakškomisijas, apšaubot līgumu par valsts finansējuma 1,55 miljonu apmērā piešķiršanu peldbaseinam.

Savā vēstulē deputāti apšaubīja arī to, vai Ventspilī notiek sportam atvēlēto līdzekļu lietderīga izmantošana. Bet, kamēr domes deputāti nosūtīja šādu vēstuli Saeimai, tikmēr hokeja klubs “Venta 2002”, kura valdē ir arī tas pats deputāts Aivis Landmanis, vērsās pie Ventspils pašvaldības ar lūgumu sniegt atbalstu finansiālās grūtībās nonākušajam klubam. «Pašvaldība šo atbalstu arī sniedza, uzskatot, ka hokeja kluba bērni nedrīkst ciest no politiskajām cīņām,» informē pašvaldība. Katru gadu vidēji šis klubs saņēmis vidēji 180 līdz 200 tūkstošus eiro.

2020. gada laikā “Venta 2002” nespēja atskaitīties par visu piešķirto pašvaldības līdzekļu izlietojumu — par daļu varēja, par daļu ne. Situācija samilza līdz tiesvedībai, kurā šī gada 10. februārī Kurzemes rajona tiesa nosprieda piedzīt no hokeja kluba “Venta 2002” nelietderīgi iztērētos 16 830 eiro un arī tiesāšanās izdevumus.

Lietas būtība — koronavīrusa dēļ nevarēja notikt spēles ne Ventspilī, ne izbraukumā, taču deputāta A. Landmaņa klubs pamanījies iztērēt naudu it kā “transporta izdevumiem”. Saprotams, ka Sporta pārvalde pieprasīja paskaidrot, uz kurieni “Venta 2002” pamanījusies aizbraukt un pret ko spēlēt, bet atbildes nesaņēma.

Tiesnesis Arnis Lapiņš spriedumā raksta: “Tiesa uzskata, ka atbildētājs [...] pats ir atzinis, ka finansējuma neizlietotā summa ir EUR 16 830 apmērā, par kuru izlietojumu atbildētājs nav iesniedzis atskaiti. Ja atbildētājs [naudu] izlietojis līgumā neparedzētiem mērķiem, [...] ir pienākums atmaksāt līdzekļus Sporta pārvaldei.”

Tādējādi apstiprinājušies deputāta A. Landmaņa izteikumi par to, ka sportam paredzētās pašvaldības naudas ne vienmēr tiek izmantotas lietderīgi. Tiesas spriedums rāda, - tas ir viņa paša hokeja klubs, kas izniekojis nodokļu maksātāju naudu.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...