Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Dāmas un kungi - politiskās ietekmes paraugstunda. Ķeguma novada pašvaldības deputāts no Saskaņas Ojārs Meiris savu ietekmi kārto vienkārši, bet tajā pašā laikā iespaidīgi – ja nevar pakampt neko citu, tad vismaz var kļūt par divu pašvaldības policistu autovadītāju.

No necila cilvēka šis kungs kļuva par vienu no vadošajiem domes priekšsēdētāja Raivja Ūzula atbalstītājiem un koalīcijas ietekmīgākajiem cilvēkiem. Cilvēki baumo, ka balsis ieguvis par šampaniešu un kūku tiesu. Vai tie ir skaļi apgalvojumi? Nē, patiesība ir vēl daudz absurdāka. 

Atbalstot R.Ūzula kā priekšsēdētāja kandidatūru, O. Meiris „nopelnīja” iespēju kļūt par Ķeguma novada pašvaldības darbinieku, - un vēl kādu! Tas ir iespaidīgi. Lai izdomātu iespēju, kur vajadzīgajam cilvēkam „strādā”t, vietējie ģēniji izdomāja amatvietu – „darbu” pašvaldības policijā.

Tā nu Ķeguma novada pašvaldības policijā izveidoja jaunu štata vietu – diviem pašvaldības policistiem tagad ir arī pašvaldības policijas autovadītājs! Jā, Ojārs Meiris, Ķeguma novada domes deputāts, viņš arī Ķeguma novada pašvaldības policijas autovadītājs. 

Vai šī štata vieta tika izveidota, nopērkot balsi? Neņemos spriest. Vai diviem policistiem ir nepieciešams vēl autovadītājs, kas viņus vadā? Smieklīgi, bet tā ir skaudrā patiesība. Tik lēta ir mūsu politika.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

FotoŠībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir sasnieguši savā ziņā jau pašu augstāko pakāpi. Tas, ka Krievijas Konstitūcijas 14.pantā pēc būtības ierakstīts, ka reliģija ir nošķirta no valsts1, neko nenozīmē. Jo Krievijas priekštecei – PSRS arī bija visprogresīvākā konstitūcija, tikai deklaratīva.
Lasīt visu...

21

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

FotoMēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un ieteikumiem, kas izriet no zinātnes pētījumiem par COVID-19 izplatību, par to, kādi faktori to pastiprina vai ierobežo.
Lasīt visu...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...