Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Domā pozitīvi

Andris Upenieks
03.02.2018.
Komentāri (40)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

joske

06.02.2018. 11:21

»

Raitis

Pareizi, ka lika atdot zemi bagātajiem atpakaļ. Vai kalps to zemi bija nopelnījis? Vai viņš zināja ko ar to darīt? Vēl droši vien iedalīja to zemi, kuras saimnieks, kalpa "nostučīts", tika uz Sibīriju izsūtīts


Tagadējie sarkanbaroniskie zemnieki īstenībā ir ubagi ar lielu maisu,kur savākt dāsnos nodokļu maksātāju ziedojumus,ES fondus,bet dalītāji ir tādi paši sarkanie baroni ar lielkangarisku pagātni un nākotni.Tik liela apjoma korupcija pie mums kļūst par likumīgu un ir viena līmenī ar 3a un lūsiņu izdarībām.

Atbildēt

Uldis

06.02.2018. 09:34

»

Gribētu dzirdēt atbildi

Kurš spēks Latvijā ir tik ietekmīgs, ka pilnībā aizliedzis VISIEM žurnālistiem rakstīt par konkrētiem čekas upuriem 70.tajos un 80.tajos gados? Kur tad ir paslēpies tik izdaudzinātais žurnālistu "godīgums


Vienotības, SC un JKP saimnieks, pasaulē lielākais teroristu, slepkavu, narkotiku, ieroču un cilvēku kontrabandistu, Vairoga un Zobena, ordenis.

Atbildēt

solī

05.02.2018. 22:07

raksta jēga tāda miglaina, nekā jauna, tikai piemeklēti citi vārdi.

Atbildēt

Gribētu dzirdēt atbildi

05.02.2018. 20:57

Kurš spēks Latvijā ir tik ietekmīgs, ka pilnībā aizliedzis VISIEM žurnālistiem rakstīt par konkrētiem čekas upuriem 70.tajos un 80.tajos gados? Kur tad ir paslēpies tik izdaudzinātais žurnālistu "godīgums"?

Atbildēt

Uldis

05.02.2018. 20:01

»

diemžēl

mana planšete neņēma ieteikto video pretī...


Vēl sliktāk, kā pie Staļina bija tikai Mao Ķīnā, Pol Pota Kambodžā un Kima Korejā, kur arī cilvēkus nogalināja tikai prieka pēc. Ja cilvēkam ir iespējas pamest valsti un viņš drīkst pelnīt, tad viņa dzīve ir nesalīdzināmi labāka, kā bija vēlīnā PSRS, tāpēc par Trešo reihu es uzskatu, ka tur bija sociālisms ar cilvēka seju.

Atbildēt

zināja

05.02.2018. 16:52

»

Raitis

Pareizi, ka lika atdot zemi bagātajiem atpakaļ. Vai kalps to zemi bija nopelnījis? Vai viņš zināja ko ar to darīt? Vēl droši vien iedalīja to zemi, kuras saimnieks, kalpa "nostučīts", tika uz Sibīriju izsūtīts


gan, zemnieki, ko ar zemi darīt :)
Pavasarī apsēja, uz rudens pusi bija jādod zemi atpakaļ. Daži saimnieki atļāva kalpiem pašiem novākt sev tos laukus, ko bija apsējuši.

Atbildēt

Raitis

05.02.2018. 16:01

»

ir

sajukums jēdzienos. Hitlerieši patiesībā nebija nekādi nacionālsociālisti, drīzāk kolonizatori...


Pareizi, ka lika atdot zemi bagātajiem atpakaļ. Vai kalps to zemi bija nopelnījis? Vai viņš zināja ko ar to darīt? Vēl droši vien iedalīja to zemi, kuras saimnieks, kalpa "nostučīts", tika uz Sibīriju izsūtīts.

Atbildēt

diemžēl

05.02.2018. 14:59

»

Uldis

Es to, atšķirībā no Staļina atjaunotās dzimtbūšanas, nosauktu par sociālismu ar cilvēcisku seju, kaut vai tikai viena apstākļa dēļ, attieksmē pret bāreņiem


mana planšete neņēma ieteikto video pretī.
Nedomājiet, ka es atbalstu staļinismu, tur bija daudz nelāgu izpausmju, arī rakstā paustais ārējais pozitīvisms (filmas, grāmatas par darba uzvarām) vienā laikā ar čekas izrēķināšanos.
Propaganda ir viens, bet aculiecinieku stāsti dod pilnīgāku ieskatu. Jūs sakāt - rūpes par bāreņiem... Bet manu vecmammu, kurai bija mazi bērni un pati bija slima, iespundēja pagrabā, jo viņa nebija izgājusi darbā. Kad bērni skatījās pa pagraba lodziņu, kur ir mamma, šucmanis viņus spēra ar kāju nost.Stāsts beidzās ar to, ka kāda radiniece, kas strādāja par medmāsu, gāja pie vāciešiem runāt un gūstekni atbrīvoja.
Līdz8gs stāsts dzirdēts par pēckara laiku, kad sievietei ar mazu bērnu neļāva palikt mājās, bērns viens bija gan zàles saēdies, gan kāju izmežģījis ar sekām uz mūžu.

Atbildēt

Uldis

05.02.2018. 01:51

»

ir

sajukums jēdzienos. Hitlerieši patiesībā nebija nekādi nacionālsociālisti, drīzāk kolonizatori...


Es to, atšķirībā no Staļina atjaunotās dzimtbūšanas, nosauktu par sociālismu ar cilvēcisku seju, kaut vai tikai viena apstākļa dēļ, attieksmē pret bāreņiem.
Atņemt uz sadalīt: https://www.youtube.com/watch?v=56wY1APX8-c Vai atpazini sevi?

Atbildēt

a vot

04.02.2018. 23:23

»

Tev

akal cepums pa žetonu


tev atkal pavidla uz cepuma.:P

Atbildēt

LV pilsonis

04.02.2018. 21:42

»

Uldis

Etnisko partiju nebūs, kad vienvalodīgie, homo russicus, būs integrējušies cilvēku sabiedrībā, kam visādi pretojas SC un čekas un bandītu kājslauķi, Vienotība, pirmkārt jau uzturot segredāciju izglītībā. Tikai tagad, tuvojoties vēlēšanām, Vienotība populistiski ierunājās par izglītības pārvešanu uz ...


Varētu palūgt beidzot izbeigt cilvēkiem jaukt galvas.
Okupanti un homo sovjietikus nav integrējami godīgu cilvēku sabiedrībā, turklāt tas ir prettiesiski, pret Latvijas brīvvalsts Satversmi un pret Ženēvas Konvenciju. Nākošais,pat ja NA izdotos atbrīvoties no sarkanā čekistu radītā kodola, tad tiem kā politiķiem vēl būtu kāda vērtība. Par pārējām partijām vispār nav vērts runāt, jo tām labāk piestāvētu jumta organizāciju statuss.

Atbildēt

krabis

04.02.2018. 18:36

Par to vaimanologu tas labi teikts. Nebiju dzirdējis. Kādam liels žetons.

Atbildēt

Dabu var apvainot,

04.02.2018. 17:35

»

dabā

ir tā, ka dzīvnieks nekampj vairāk, nekā viņam vajadzīgs, ja ir nomedījis un paēdis, tad ļauj arī citiem pamieloties. Kaķu mammas un gaiļi pat piedāvā ēdienu vispirms citiem, tikai tad paši ēd, tā kā nevajag apvainot dabu


jo dabai nevar atvainoties. Ir tikai dabiski, ka tas, kas ir tavs, nav mans Tikai sociālisti un komunisti ekspropriē un sadala. Atņem. Kapitālisms ir vispatiesākā sabiedrības forma. Arī valsts ir atmirstoša parādība, jo pār to stāv ofšori.

Atbildēt

ka jau parasti

04.02.2018. 17:31

Vai ta spridishu lielvalstiu ir kads zurnalists vel saglabajies!?! :-) :-)

Atbildēt

ir

04.02.2018. 17:25

»

Uldis

Nacisms ir tikai sabiedrības dabīga aizsargreakcija pret cionismu un komunismu. Kad krievi atkal ir izauklējuši sev jaunu staļinu, neizbēgami ir jānāk Hitleram, vienalga tas notiks Polijā, Somijā, vai Ukrainā, bet Eiropa noteikti pamodīsies


sajukums jēdzienos. Hitlerieši patiesībā nebija nekādi nacionālsociālisti, drīzāk kolonizatori.
Kad pirms kara Latvijā ienāca krievi, viņi iedalīja kalpiem zemi no saimnieku īpasumiem. Pēc tam, ienākot vāciešiem, tie lika zemi atdot bagātajiem atpakaļ. Kāds tur (nacionāl)sociālisms?
Tāpēc no šī nosaukuma (nacionālsociālisms) nebūtu jābaidās, tā būtu taisnīgāka iekārta.

Atbildēt

dabā

04.02.2018. 17:11

»

Muļķības,

jo kapitālisms ir no dabas. Sociālisms ir slazds sliņķiem un muļķiem, bet komunisms ir viens valsts politikas instrumentiem pret kapitālismu un sociālismu. Kas ir no dabas piedzimis muļķis, tam labs būs siciālisms un saprotams komunisms, bet kapitālistu no dabas (tavs ir tavs un mans ir mans) nevar ...


ir tā, ka dzīvnieks nekampj vairāk, nekā viņam vajadzīgs, ja ir nomedījis un paēdis, tad ļauj arī citiem pamieloties. Kaķu mammas un gaiļi pat piedāvā ēdienu vispirms citiem, tikai tad paši ēd, tā kā nevajag apvainot dabu.

Atbildēt

Uldis

04.02.2018. 13:16

»

Santa

Nacionālisms - tā ir patiesība, bet mūsu nacionāļi no NA - tīrlatvieši pat nesaprot, kas ir "latviska Latvija". Viņi plivina šo saukli, bet ne pirkstu nopietni nepakustina, lai to veidotu, turētu godā...


Etnisko partiju nebūs, kad vienvalodīgie, homo russicus, būs integrējušies cilvēku sabiedrībā, kam visādi pretojas SC un čekas un bandītu kājslauķi, Vienotība, pirmkārt jau uzturot segredāciju izglītībā. Tikai tagad, tuvojoties vēlēšanām, Vienotība populistiski ierunājās par izglītības pārvešanu uz valsts valodu. Ja tie nelieši, vai to čekas uzceptais klons, JKP, tiks nākamā Saeimā, jautājumu par izglītību atkal iebāzīs vistālākā plauktā. Paldies NA, kas vismaz kaut nedaudz aizstāv latviešu intereses pret čekas maisu sargātāju, uzturēšanās atļauju dalītāju, zagļu un sodomītu, kas uzmērojuši uz saviem kusliem pleciņiem latviešu grūtnieču dedzinātāja, Kononova, NKVDešņika šineli, patvaļu.

Atbildēt

Uldis

04.02.2018. 12:56

»

lauķis

Visi ismi ir cionisma radīti,gan komunisms , gan nacisms , gan fašisms gan kapitālisms


Nacisms ir tikai sabiedrības dabīga aizsargreakcija pret cionismu un komunismu. Kad krievi atkal ir izauklējuši sev jaunu staļinu, neizbēgami ir jānāk Hitleram, vienalga tas notiks Polijā, Somijā, vai Ukrainā, bet Eiropa noteikti pamodīsies.

Atbildēt

Savukārt cionisms

04.02.2018. 09:56

»

lauķis

Visi ismi ir cionisma radīti,gan komunisms , gan nacisms , gan fašisms gan kapitālisms


ir žīdu kopkapitālisms. Globalizācija un zādzības, starptautiski grupveida noziegumi, kuru redzamākie pārstāvji Latvijā - Godmanis, Lembergs, Levits, Zatlers, Škele, Krasovickis, Kargins, Gailis, Borovkovs, Ždanoka, Lavents, Antonovs no Krājbankas utt.

Atbildēt

Muļķības,

04.02.2018. 09:50

»

lauķis

Visi ismi ir cionisma radīti,gan komunisms , gan nacisms , gan fašisms gan kapitālisms


jo kapitālisms ir no dabas. Sociālisms ir slazds sliņķiem un muļķiem, bet komunisms ir viens valsts politikas instrumentiem pret kapitālismu un sociālismu. Kas ir no dabas piedzimis muļķis, tam labs būs siciālisms un saprotams komunisms, bet kapitālistu no dabas (tavs ir tavs un mans ir mans) nevar sabojāt ne sociālisms, ne komunisms.

Atbildēt

Ja mēs Latvijā

04.02.2018. 09:36

»

Jūsu komentārs

līdzinās tekstam bez nacionālisma. Latviešu latviskuma nacionālisma pašapziņai mugurkaulu salauza 1940.-1941. g. padomju okupācija, kura turpinās šodienas Saeimas politikas veidolā. Latviskums vien saglabājies Latvijas laika mākslas darbos, NA spekulācijās.Latvieši ir iebaidīti un neticīgi latviskuma...


runājam par nacionālismu, tad, pieminot žīdu nacionālismu, mums tas jānosauc vārdā un tas ir starptautiskais cionisms ar centru Izraēlē. Esi gudrāks par žīdu, kas slēpjas aiz PSRS laika izdomātā vārda ebrejs. Viltīgais žīds negrib, ka viņu sauc par žīdu.

Bet, kolīdz latvietis žīdu nosauc par žīdu, žīds nerunā vairs par nacionālo jautājumu, bet viltīgi sāk runāt par holokaustu, cionismu nacistiski paceļot pār citām nācijām. Īsts žīds! Vai ne?

Atbildēt

Pareizi,

04.02.2018. 09:29

»

Žulis

Skumji bija lasīt Jūsu komentāru. Es tomēr pieņemu, ka tur rakstītais nav apzināta demagoģija, bet valdošās propagandas radīta neizpratne par situāciju valstī. Jūs kā negatīvu piemēru nacionālistiem miniet partijas TB/LNNK/VL darbošanos. Diemžēl jāsaka, ka pēc tā sauktās „dziesmotās revolūcijas” latviešu...


nacionālisms nav frāzes ar apsūdzībām LPSR VDK nacionālismā LPSR VDK kontrolētajā prokuratūrā un tiesā ar reālu notiesāšanu pat ar mantas konfisāciju, bet latviešu nacionālisms var izpausties, nevis frāzēs un runās par to latviešu valodā, bet reālos Saeimas pieņemtajos likumos. Šodien nav likumu, kas strsdātu latviešu nacionālo tiesību un interešu labā. Un tieši tas pierāda Saeimas internacionālo būtību ārvalstu kapitāla un cionisma stratēģiju un taktiku. E. Levita, žīda, A. Lemberga, žīda, intereses Latvijā.

Atbildēt

Liekot kā obligāto literatūru studēdēt

04.02.2018. 09:06

»

Jūsu komentārs

līdzinās tekstam bez nacionālisma. Latviešu latviskuma nacionālisma pašapziņai mugurkaulu salauza 1940.-1941. g. padomju okupācija, kura turpinās šodienas Saeimas politikas veidolā. Latviskums vien saglabājies Latvijas laika mākslas darbos, NA spekulācijās.Latvieši ir iebaidīti un neticīgi latviskuma...


vidusskolās latviešu valodā U. Ģērmaņa Zili stikli, zaļi ledi, Ceihnera Latvijas Boļševizācija 1940.-1941., ar ievadu, kurā izskaidro LPSR VDK noziedzīgo darbību, latviešu jaunatnei rastos cerība izprast un atgriezties pie latviskuma, krievvalodīgajos radīt nepatiku par okupantu noziegumiem līdz tādam līmenim, ka mazākā politiskā kustība liktu viņiem aizvākties no Latvijas kā okupācijas turpinātājiem. Ceihnera grāmata " Latvijas boļševizācija 1940.-1941." par valsts naudu izdodama jaunā metienā simtos tūkstošu eksemplāros. LPSR laikos tieši šīs grāmatas atrašana kā aizliegtās literatūras personu īpašumos kalpoja smagām apsūdzībām un tiesas procesiem LPSR VDK kontrolētā prokuratūrā un tiesā. To visu precīzi atklāj A. Grūtupa dokumentālais darbs "Observators". Ar kuru pierādīts, kā tika salauzta latviešu LPSR laika inteliģence.

Atbildēt

Žulis

04.02.2018. 08:59

»

Santa

Nacionālisms - tā ir patiesība, bet mūsu nacionāļi no NA - tīrlatvieši pat nesaprot, kas ir "latviska Latvija". Viņi plivina šo saukli, bet ne pirkstu nopietni nepakustina, lai to veidotu, turētu godā...


Skumji bija lasīt Jūsu komentāru. Es tomēr pieņemu, ka tur rakstītais nav apzināta demagoģija, bet valdošās propagandas radīta neizpratne par situāciju valstī. Jūs kā negatīvu piemēru nacionālistiem miniet partijas TB/LNNK/VL darbošanos. Diemžēl jāsaka, ka pēc tā sauktās „dziesmotās revolūcijas” latviešu nacionālisti pie varas Latvijā nav bijuši nevienu dienu. Jūsu minētās partijas biedri nav nacionālisti, bet gan Latvijā valdošajam internacionālajam postpadomju režīmam kalpojoši āksti, kas tikai tēlo nacionālistu lomu, bet īstenībā ar savu rīcību maldina tautu un diskreditē nacionālisma ideju (skat. nacionālisma definīciju). Pēc darbiem, nevis vārdiem ir jāvērtē cilvēku piederība kādai ideoloģijai. Un TB/ LNNK/ VL ar saviem darbiem latviešu tautas nacionālajām interesēm un nacionālajai kopībai ir nodarījusi daudz lielāku kaitējumu, nekā interfronte. TB/LNNK bija vislielākā loma īstās latviešu tautas nacionālās kustības (Pilsoņu kongresa) sašķelšanā un likvidēšanā. Bet tā jau ir cita tēma.
Tālāk par to tautu naidošanu, ko it kā jūsuprāt dara nacionālisti. Ja palasīsiet nacionālisma definīciju, tad redzēsiet, ka nacionālisms ir uz savas tautas un Tēvzemes mīlestību balstīta ideoloģija. Tas ir tā pat, kā kad jūs mīlat savu ģimeni – savus vecākus,bērnus, vīru... Taču, ja jūs mīlat savu ģimeni, vai tad tādēļ jūs ienīdīsiet visas citas ģimenes un kurināsiet pret tām naidu?! Protams, nē! Tieši otrādi, jūs dziļāk izpratīsiet un cienīsiet citas ģimenes un respektēsiet to tiesības . BET... Bet jūs asi vērsīsieties pret jebkuru, kas apdraudēs jūsu ģimenes labklājību vai drošību.. Līdzīgi ir ar nacionālistiem un nacionālismu. Mēs cienām un respektējam katras tautas tiesības dzīvot savā zemē, savā valstī. Mēs cienām arī katru cilvēku, kurš kaut kādu apstākļu sagadīšanās dēļ ir pārcēlies uz dzīvi mūsu zemē un ir gatavs iekļauties mūsu sabiedrībā, pieņemt un respektēt mūsu dzīvesveidu, mūsu kultūru un kopā ar mums vairot šīs valsts labklājību. Taču mēs asi vēršamies pret jebkuru, kurš šeit ienācis cenšas mums uzkundzēties, ieviest šeit savu kārtību, pieprasīt savas īpašās tiesības un likt mums tās par pienākumu pildīt. Arī daudzi latvieši šodien dzīvo un strādā svešās valstīs svešu tautu vidū, bet NEKUR latvieši nav pieprasījuši lai šīs valstis par nodokļu maksātāju naudu iekārtotu latviešu skolas vai latviešu valodu ieceltu valsts valodas statusā. Nekur latvieši nav centušies traucēt šo svešo tautu nacionālos svētkus vai piemiņas pasākumus ar bļaustīšanos, apsaukāšanos un spļāvieniem sejā, kā tas ir noticis pie mūsu Brīvības pieminekļa 16. martā. Tad kas īsti šeit kurina to naidu?! Ja nacionālisti runā skaidru valodu, nosaucot zagļus par zagļiem, neliešus par neliešiem un šeit PSRS okupācijas režīma iepludinātos, Latvijas valstij un tautai nelojālos cilvēkus par okupantiem – tā nav naida kurināšana. Tā ir taisnības pateikšana. Nepateikt taisnību, tas nozīmē melot. Bet ar meliem nekādu labklājības un tiesiskuma valsti uzcelt nav iespējams.
Bieži demagogi cenšas jaukt nacionālisma un nacisma jēdzienus, saistot nacionālismu ar Hitleru un cenšanos uzkundzēties citām tautām vai citas tautas uzskatīt par kaut kādām zemākām, mazvērtīgākām. Tie ir meli! Tieši otrādi – nacionālisms ir pati miermīlīgākā un demokrātiskākā ideoloģija. Nacionālisms apvieno vislielāko cilvēku kopību valstī ( nācija savā valstī ir vairākumā)Tātad pēc nacionālisma principiem veidotā valstī pastāv VAIRĀKUMA interešu diktatūra, kas ir vistuvākais teorētiski iespējamais demokrātijas modelis. BŪTISKI, ka nacionālisma ideoloģijai nav vajadzīgi papildus pamatojumi ģimenisko vai morālo vērtību aizsardzībai, jo pats nacionālisms ir šāds pamatojums. Nacionālismam nav vajadzīgi papildus pamatojumi valsts pilsoņu labklājības celšanai, medicīniskajai aprūpei, jaunatnes izglītībai, jo pats nacionālisms ir šāds pamatojums. Un tieši tādēļ jau arī visu veidu globalizētāji, sovjetizētāji, iekarotāji, tautu un valstu izlaupītāji tik asi vēršas pret nacionālismu. Jo tautu nacionālisms ir VIENĪGAIS reālais spēks, kas var stāties pretim transnacionālā kapitāla vispasaules tautu paverdzināšanas plāniem.
Šobrīd tautas lielākā daļa ir dezorientēta un apjukusi. Nacionālisms kā vērtība viņu apziņā ir likvidēts. Tā vietā tiek piedāvāta vesela rinda citu vērtību – humānisms, vārda brīvība, demokrātija, cilvēktiesības.... Taču no nacionālisma idejām atrautas, šīs vērtības bieži kļūst par vērtību parodiju, jeb karikatūru. Aizbildinoties ar vārda brīvību, notiek amorālisma un perversiju propaganda. Aizbildinoties ar cilvēktiesībām un demokrātiju, tiek sabiedrībai diktatoriski uzspiestas kādas šauru aprindu intereses un vajadzības. Nav jau vienota kritērija, pēc kā novērtēt vienu vai otru „jaunievedumu”, kas tiek bīdīts vārda brīvības, demokrātijas vai cilvēktiesību vārdā. Tāpat, kā nav vienota kritērija, pēc kura novērtēt valsts institūciju vai atsevišķu valstsvīru darbību. VIENĪGI NACIONĀLISMS spēj izvirzīt šādu vērtēšanas kritēriju, kas visu saliek „pa plauktiņiem”! Un šis kritērijs ir atbilstība nacionālajām interesēm. Atliek tikai atbildēt uz jautājumu, vai homoseksuālisma propaganda, viendzimuma laulības, musulmaņu migrantu iepludināšana Latvijā, privātbanku „glābšana”, nacionālās valūtas iznīcināšana, skolu un slimnīcu likvidēšana, Latvijas iekļaušana un pakļaušana Eiropas savienības diktātam u.t.t. atbilst latviešu tautas nacionālajām interesēm un viss kļūst viennozīmīgi skaidrs.

Atbildēt

Jūsu komentārs

04.02.2018. 04:34

»

Santa

Nacionālisms - tā ir patiesība, bet mūsu nacionāļi no NA - tīrlatvieši pat nesaprot, kas ir "latviska Latvija". Viņi plivina šo saukli, bet ne pirkstu nopietni nepakustina, lai to veidotu, turētu godā...


līdzinās tekstam bez nacionālisma. Latviešu latviskuma nacionālisma pašapziņai mugurkaulu salauza 1940.-1941. g. padomju okupācija, kura turpinās šodienas Saeimas politikas veidolā. Latviskums vien saglabājies Latvijas laika mākslas darbos, NA spekulācijās.Latvieši ir iebaidīti un neticīgi latviskuma atjsunošanai. Un pamatoti, jo joprojām latviešu nacionālisms šajā valstī tiek uzskatīts par kaut ko apkarojamu, kas kā vērtība nodota NA politikas realizēšanai, lai latviskais formāli varētu eksistēt.

Lai izprastu, kas notiek ar latvisko šodien, jālasa un jābūt obligātai literatūrai visās skolās tām grāmatām, uz kuru pamata VDK safabricēja lietas, ja atrada šīs grāmatas vēl 80. os gados - U. Ģērmaņa Zili stikli, zaļi ledi. 1944. g. izdoto Alfreda Ceihnera " Latvijas boļševizācija 1940.-1941." Dokumentāla, 595 lpp.

Atbildēt

Kaut kas pa vidu-

04.02.2018. 04:18

»

Santa

Nacionālisms - tā ir patiesība, bet mūsu nacionāļi no NA - tīrlatvieši pat nesaprot, kas ir "latviska Latvija". Viņi plivina šo saukli, bet ne pirkstu nopietni nepakustina, lai to veidotu, turētu godā...


ne silts, ne auksts. Dievs remdenos izspļauj. Gandrīz īsta čekistes runa - bez erības sēšana- krievu purni no TV "točki nad i" būs tie latvieši. Sākot ar raidījuma vadītāja slāvisko purnu.

NA pat nav uzmanības vērta politiska kustība - parazītu bars, kas spekulē ar latviskām vērtībām. Latviešu valodu visās skolās- sauklis, pirmsvēlēšanu jaunais triks. Viss, kas līdz šim ar valsts valodu, žīda Levita preambula, žīdam sevi, uzstājoties LU, saucot par latvieti. Tā saucamie ebreji Leviti izbrauca no Latvijas komunistu laikā. Uz neatgriešanos. Diemžēl Egils atgriezās ar cionistu stratēģiju.

Kad reāli Saskaņa un ZZS būs Saeimā vairākumā, preambulu mainīs ar otru valsts valodu.

Atbildēt

Santa

04.02.2018. 00:20

Nacionālisms - tā ir patiesība, bet mūsu nacionāļi no NA - tīrlatvieši pat nesaprot, kas ir "latviska Latvija". Viņi plivina šo saukli, bet ne pirkstu nopietni nepakustina, lai to veidotu, turētu godā.
"Latviska Latvija"- tā nav tikai tad, kad visi runās latviešu valodā. Tur tā aplamība! Valoda ir vienojošs elements, bet tas nerada "latviskumu" vārda īstā nozīmē.

Latviska Latvija būs tad, kad nebūs šo etnisko partiju - TB/LNNK. NA un Saskaņas un valsts dalījuma latviešvalodīgajos un krievvalodīgajos, bet ar pilnu tautību spektru.

Apmēram tā - kad iestāsies tāds stāvoklis, ka visus Latvijā dzīvojošos dēvēs - latvieši; viisi Latvijas iedzīvotāji atzīs - mēs esam latvieši.

Lai to panāktu, nedrīkst celt naidu starp tautām un/vai apsaukāties, dalīt komunistos, čekistos, stukačos, okupantos, fašistos, pātraucot visādu DDD aģitāciju, jo nekādas deokupācijas, dekolonizācijas nebūs un tā nav iespējama, tādēl visi šie politiskie strāvojumi ir naida kurināšana, ko jāpārtrauc.

Ja runā par latviskām skolām - kur jūs , nacionālisti bijāt visus šos 28 gadus, ka nelikāties zem vilciena sliedēm, lai ieviesu šādas skolas. Tikai kuriniet naidu. Jums nav ne sant';ima politiska rūdījma. Jūs melojat, sakot ieviesīsim visās skolās latviešu valodu "latviskas Latvijas "veidošanai. Aplamība. Nevis latviskas Latvijas, bet krievu bērnu segregācijas pārtraukšanu, viņu labā, lai integrētos visās valsts sfērās, būtu noderīgi Latvijai, lai brīvi justos, lai apgūtu vienotu valsts ideoloģiju utt. Lūk kur mēŗķis, nevis ...

Mūsu nacionālisti dara čekistisku darbu: jo sliktāka atmosfēra, jo lielāks naids, jo labāk vai viņi, atvainojos, ir tik stulbi, ka nejēdz uz ko ved savu valsti, ar kādu zemisku, aplamu diplomātiju ...

Atbildēt

forcemajeure

03.02.2018. 18:48

rakstiņš teorētiski augstā līmenī, bet praksē.. realitātē žurnālistika LV ir mirusi. līķis pagaidām pūstošā stadijā. pīāristi kustina rociņas, kājiņas. no malas it kā tas pat smaida. tāds pozitīvs.
un nomira laiķis jau ap gadsimta sākumu. Preses namā saelpojās kaitīgos izgarojumus, Dienā dabūja AIDS homoseksuālos kontaktos ar sorosītiem, no Santas iznāca pavisam dzeltens, salasījies bābu žurnālus.
dusi mierīgi, dzīves saldmi nebaudījušais. tā visiem ir labāk

Atbildēt

reptilis

03.02.2018. 18:34

»

Žulis

Raksts labs, paldies autoram! Bet...


...bet karikatūra precīza:)..individualizētu...bez dzimuma...bez nāciju...bez 'gimenes radījumu ir vieglāk vadīt ...

Atbildēt

Žulis

03.02.2018. 18:03

Raksts labs, paldies autoram! Bet...
Cik ilgi suns sargās tukšu šķūni, ja neviens viņu nebaros, bet par katru skaļāku rējienu būs iespēja saņemt sitienu ar nūju pa muguru?
Demokrātija, jeb tautas vara ir tāds brīnišķīgs, teorētisks jēdziens, kurš var maksimāli īstenoties tikai tad, ja tauta, ko tā demokrātija pārstāv ir vairāk vai mazāk monolīts veidojums. Ko tas nozīmē? Tikai to, ka vienīgi nacionāla valsts, kur valsts ideoloģija ir nacionālisms, spēj dzīvē maksimāli īstenot demokrātijas principus un aizstāvēt savas intereses. Ja tautu sašķel, tautas nacionālo pašapziņu nomāc, nacionālisma ideoloģiju tautā apkaro un valsts pārvadi pakļauj globālisma principiem, tauta pārvēršas par haotisku pūli, kam apziņā neeksistē ne kopējas intereses, ne pašu valsts kā kopējās mājas. Savukārt, pati valsts pārvēršas par tukšu čaulu (tukšu šķūni) kura iemītniekiem nav īstas piederības sajūtas šim veidojumam.
Jā bieži tiek runāts par noziegumiem pret tautu vai valsti un nepieciešamību šos noziegumus atmaskot. Taču lai tas varētu sekmīgi realizēties, tautai ir jābūt kā vienotam veselumam savā valstī. Šobrīd ir tā, ka to tautas apzagšanu gan dažākrt atmasko, bet pašas tautas, kas kā vienots veselums aizstāvētu savas intereses un atbalstītu noziedznieku atmaksotājus nav. Valsts vietā ir „tukšs šķūnis”, bet tajā dzīvojošo tautu var salīdzīnāt ar žurku baru, kam pilnīgi vienlaga, ja kāds noplēš šķūnim jumtu vai izlauž kādu baļķi no šķūņa sienas. Toties tautas un valsts apzadzēji gan darbojas kā vienots veselums, cits citu piesedzot un atbalstot. Viss uz ko var cerēt noziegumus atmaskojošie žurnālisti ir daži atzinīgi komentāri internetā, vai uzslavas vārdi privātā sarunā. Viss! Sabiedrības vairākums uz notiekošo klusējot nolūkojas no malas vai pat vispār nepievērš tam uzmanību. Toties noziedzniekiem darbojoties kā vienotam spēkam ir visas iespējas šiem atmaskotājiem ieriebt tā, ka maz neliksies – dedzināt mājas, safabricēt tiesas procesus, ierobežot iespējas publicēties, piekaut vai pat nogalināt......
Domājiet cilvēki, pirms savā apziņā noliedziet nacionālismu!

Atbildēt

Te neviens nav pareizi

03.02.2018. 17:53

definējis žurnālista uzdevumu.Žurnālista, korespondenta utt. uzdevums ir tikai viens! Pievērst uzmanību kādam notikumama, problēmai utt. bez sava viedokla paušanas. Tieši problēmas vai notikuma fakts ir visdaiļrunīgākIs pats par sevi. Atliek vien talantīgi un profesionāli to atspoguļot.

Atbildēt

!

03.02.2018. 17:00

Žēl ,ka normāli žurnālisti gandrīz izmiruši ,palikuši tikai suļaiņi un lētas prostitūtas!

Atbildēt

kļimoviča aita

03.02.2018. 16:54

Un vēl par Ostapenko. Žēl tikai, ka pēdējā laikā viņai normāli spēlēt traucē visādas tur ВП... (

Atbildēt

kļimoviča aita

03.02.2018. 16:52

Man gan vislabāk patīk raksti par Porziņģi!

Atbildēt

Latvis

03.02.2018. 16:22

Var tikai piekrist sarakstītajam. Bet var ko nopelnīt rakstot no sevis, savas domas ne maksātāja?

Atbildēt

Vo

03.02.2018. 16:03

Arī suņus var pieradināt un iedresēt paklausībā.(Cilvēki vien jau visi esam.)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Liekuļi

FotoIr gana vecs liekulības piemērs. Reiz Jēzus Kristus sestdienā sinagogā izārstēja kādu astoņpadsmit gadus vecu meiteni.
Lasīt visu...

21

Latviskās nelietības zvaigžņu stunda

FotoTas viss, kas 2019.gada decembra vidū notiek ar un ap Lembergu, noteikti ir kārtējā tipiski latviskā nelietība divos virzienos: 1) verdziska kalpošana ASV interesēm un 2) zemiski agresīva vēršanās pret gudru tautieti, nelietīgi izmantojot zināmus apstākļus.
Lasīt visu...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

Rīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un...

Foto

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD)...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par...

Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....