Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Grebņevas robežapsardzības nodaļas inspektors Kirils Maruščaks, kurš aizvadītās nedēļas beigās tika aizturēts pie stūres dzērumā, no darba nav atstādināts, jo nekavējoties pēc šī atgadījuma ir kļuvis oficiāli darbnespējīgs.

„Valsts robežsardze ir informēta par šo konkrēto gadījumu, pats inspektors K. Maraščuks šobrīd atrodas darba nespējā, savukārt Ludzas pārvaldē jau pirmdien uzsākta dienesta pārbaude, kuras rezultātā tiks noskaidroti fakti, vērtēta amatpersonas rīcība, kā arī lemts par disciplinārlietas uzsākšana pret Grebņevas robežapsardzības nodaļas inspektoru,” – šāds ir oficiālais Gunta Pujāta (attēlā) vadītās Valsts robežsardzes skaidrojums.

Uz Pietiek jautājumu, vai K. Maruščaks ir atstādināts no pienākumu pildīšanas pēc tam, kad naktī uz svētdienu tika aizturēts dzērumā pie stūres, Valsts robežsardze skaidru atbildi nesniedz, taču noprotams, ka to nav bijis iespējams izdarīt tieši pēkšņās inspektora darbnespējas dēļ.

Pietiek turpinās sekot šim atgadījumam.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...