Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Viedais Manels
31.12.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan no kovida, gan no potes, gadumijā nesaņems kaulu, t. i. sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus.

Lojālajiem “lopiņiem” Jaungada naktī atvēlēta disciplinēta laika pavadīšana varai iztapīgajās ēstuvēs. Paklausīgajiem “kvekšķiem” ārpus būdas ēst atļaus, taču danci griezt un rotaļāties ne. Sīčiem būs jādirn pie pieaugušo galdiņiem, pie kuriem drīkstēs atrasties ne vairāk kā 4 pilngadīgas personas un pavadošie bērni, bet ne vairāk kā 10 kopā. Pusaudžiem no 12 gadiem jābūt “zvēra zīmei”.

“Ganāmpulkam” dota strikta instrukcija, ko drīkst un ko nedrīkst svinību laikā! Pieceļoties no galda, uzreiz jāievēro absurdās, bet katram pazemīgam “kustonim” obligātās prasības – “uzpurnis” un 2 metru distance.

Esmu pārliecināts, ka atradīsies daudzi, kas atzīmēs Jaunā gada iestāšanos atļautajos iestādījumos, lai demonstrētu savu gatavību laizīt rokas saimniekiem augstajos krēslos un ieietu tīģera gadā, ka varas glaudāmi kaķēni.

Pārkāpējus tvarstīs režīma “ķēdes suņi”. Sadzīves regulēšanā pučisti ir pārspļāvuši visus okupantus! Ko šaurā lokā aiz slēgtām durvīm darīs “divkājainās cūkas” Latvijas radību tronī, varam vien nojaust.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko zināja kolaboratori?

FotoTautas sēru un nodevības nedēļa pagājusi, un tagad jāturpina rūpēties par nākotni. Valsts prezidents, uzrunājot Saeimas deputātus, uzsvēra valsts drošību un izturētspēju kā noteicošās prioritātes. Diemžēl pirms 82 gadiem Latvijas vadība atdeva Latvijas valsti ne tikai bez kāda protesta, bet pat sludinot, ka ienākošā okupantu armija ir Latvijai draudzīga.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mūsu lidostā atkal skan agresora valoda?

FotoBiju nepatīkami pārsteigta, šodien Rīgas lidostā dzirdot paziņojumus par lidojumiem, piemēram, uz Frankfurti, Briseli, Londonu un citiem galamērķiem trijās valodās - latviešu, angļu un arī krievu (!) valodā.
Lasīt visu...

15

Tik viena doma prātā man... un tā ir par Lembergu

FotoŠī gada 9. jūnijā Delfos tika publicēts mans raksts ar retorisku virsrakstu "Vai redzams Ventspils kleptokrātijas gals?". Reaģējot uz to, Aivars Lembergs ir publicējis pārsteidzoši viegli atspēkojamu, pat pašiznīcinošu pretrakstu ""Fake" ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim".
Lasīt visu...

21

„Fake” ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim

FotoŠī gada 9.jūnijā portālā Delfi.lv publicēts Ģirta Valda Kristovska - Ventspils domes deputāta no valdības partijas „Jaunā vienotība" un partijas "Jaunā vienotība" pārstāvja Ventspils Brīvostas valdē priekšvēlēšanu negatīvās politiskās aģitācijas raksts.
Lasīt visu...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...