Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Eksperimentālā idiotija

Arturs Priedītis
06.10.2017.
Komentāri (19)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vismaz

26.10.2017. 08:08

viens beidzot īstajā vārdā nosauca Satversmes preambulu - kam tā bija vajadzīga? Ažiotāža, lai mēģinātu nelietīgo Levitu iedabūt prezidenta krēslā. Tāpat neiedabūja - tātad, neliitderīgi izšķiesti resursi. Kurš ST spriedums ir balstīts uz preambulu? Kādus jautājumus tā risina?

Atbildēt

A.P.

12.10.2017. 11:53

»

līdzības

priedīša secinājumi nekur tālāk neizraujas no viņa raksta virsraksta konteksta. idiotija ir valstij uzkraut pašvaldībām funkcijas bez to atbilstoša finansējuma un tad vēl pašvaldību centienus nopelnīt naudu ar biznesu nosaukt par idiotiju


Kā parasti, latviešu lielākie ģēniji ir gļēvuļi – izrāda savu zemisko dabu, attīstības zemo līmeni, idiota prātu, nelietību, neizglītotību, slēpjoties aiz "nikiem", jo ir bailīgi, nepārliecināti, nodevīgi. Par to latviešus ļoti mīl krievi, poļi, ebreji, baltkrievi. Interneta anonimitāte it kā speciāli radīta latviešu ģēnijiem, dodot šiem tārpiem iespēju izgāst savu zemcilvēku dabu.

Atbildēt

līdzības

12.10.2017. 10:35

priedīša secinājumi nekur tālāk neizraujas no viņa raksta virsraksta konteksta. idiotija ir valstij uzkraut pašvaldībām funkcijas bez to atbilstoša finansējuma un tad vēl pašvaldību centienus nopelnīt naudu ar biznesu nosaukt par idiotiju.

Atbildēt

forcemajeure

07.10.2017. 16:53

tā lamāt līdzcilvēkus (uz vienas planētas dzīvojam) var tikai mauku mājas apsargs (arī tam jāpiesargās aizvainot klientus) vai sūdu savācējs, kuram tā smaka pieriebusies.
imo, intelektuāli attīstīta cilvēka nostādnēs ir vieta ierādīta cilvēku spējai kļūdīties. un tādēļ intelektuāli progresējošs cilvēks savus tuvākos par idiotiem nezākās

Atbildēt

Edge

07.10.2017. 10:03

»

Stipra valsts

"Satversmē nekas nav teikts par pasvaldībām. Tādejādi LR valstiskumā trūkst svarīgs tiesiski normatīvs akts..."(A.P.) Pasvaldības, pasvaldību savienības, asociācijas un , galu galā, politiskā partija ir kā valsts valstī, dublē valsti un no administrācijas pozīcijām raujas pie likumdosanas. Daudzas jomas...


"Es lauzu. Tu lauzi. Mēs lauzām. Viņi lūza." Sandra Kalniete, bij. LTF spices vadošā "lauzēja".
"Varu pašvaldībām atdeva Tautas fronte." Fizikas un ekonomikas doktors, Latvijas Pašvaldību savienības vecākais padomnieks Māris Pūķi (bijušais "lauzējs")
=====================================================
Lauzt - tas nav celt. Lauzēji, pie varas nokļuvuši, īpaši nesteidzas ar kādu celšanu valstiskā līmenī.
Savs kaktiņš, savs zemes stūrītis - sava "ķeizarvalsts" ar saviem padotajiem, un vēl ES fondu naudiņa atlec. Priekš attīstības vajag smadzenes kustināt, sūri grūti pastrādāt - ne bez pamata jau VVF bez maz raudot Latvijas Radošo savienību kongresā (2009), aicināja:"Vīķe-Freiberga: Izsūtījums nedraud, laipni lūdzu, būsim radoši!" (diena.lv)

Atbildēt

piemērus

07.10.2017. 08:07

»

Piektdiena

Priedîtes. Pietirzts, Deniss


mūsu lopiem Priedītim nav tālu jāmeklē!

Atbildēt

Stipra valsts

07.10.2017. 07:56

»

Stipra valsts

"Satversmē nekas nav teikts par pasvaldībām. Tādejādi LR valstiskumā trūkst svarīgs tiesiski normatīvs akts..."(A.P.) Pasvaldības, pasvaldību savienības, asociācijas un , galu galā, politiskā partija ir kā valsts valstī, dublē valsti un no administrācijas pozīcijām raujas pie likumdosanas. Daudzas jomas...


Attiecībā uz nodokļiem, pasvaldību sacensanās ar valsti rada dubultslogu un, kas ir nepieļaujami, ka nodokļu sloga rezultātā iedzīvotāji zaudē īpasumus, ir spiesti pamest valsti (neskatoties uz to, ka pasvaldību tiesais uzdevums būtu pārstāvēt savus iedzīvotājus). Satversmē nekas nav teikts arī par Eiropas naudām, kas tiek dalītas caur vietvarām un kuru sekas vēl nav apjaustas.

Atbildēt

Stipra valsts

07.10.2017. 07:48

"Satversmē nekas nav teikts par pasvaldībām. Tādejādi LR valstiskumā trūkst svarīgs tiesiski normatīvs akts..."(A.P.) Pasvaldības, pasvaldību savienības, asociācijas un , galu galā, politiskā partija ir kā valsts valstī, dublē valsti un no administrācijas pozīcijām raujas pie likumdosanas. Daudzas jomas, kurām vajadzētu būt valstiskām - izglītība, medicīna - tiek dalītas, rezultātā kropļojot kopējo ainu. Attiecībā uz nodokļiem, pasvaldību sacensanās ar valsti, rada dubultslogu

Atbildēt

Arturs Nagliņš

07.10.2017. 07:45

»

A.P.

Tam, ar ko tagad sastopamies katru dienu, acīmredzot vispiemērotākais ir transcendentālais izskaidrojums. Proti, Dievs latviešu tautai atmaksā par tās mūžseno patoloģisko naidu pret saviem godīgākajiem un gundrākajiem cilvēkiem. Latvieši visvairāk mīl ienīst un vajāt savus godīgākos un gudrākos, pret...


Latviju un latviešus var glābt tikai jābūtības filozofija un par-politika, kas jau ir idiotijas pārņemta veselā saprāta terminos formulēta, intīmi līdzsvarota un kāri atbalstīta intelektuāli apdāvinātajā latviešu tautas miljonā. Autori ir latviešu kulta filozofētāja Maija Kūle un latviešu politiskais parafilozofs Daniels Pavluts. Latvieši tiks pie gaismas un godīguma, pateicoties vienīgi jābūtības vārdiem un par-politikai. Oficiālais starts jaunajam latviešu debilisma līmenim būs 2018.gada oktobrī, ievēlot jaunu parlamentu, kurā noteicošā loma būs brīvvalstī attīstītajiem neattīstītajiem postcilvēkiem – jābūtības un par-politikas patriotiem. Latviešiem turpmāk vērtību nesīs jābūtība un par-politika, jo tikai jābūtība un par-politika ir spējīga nest vērtības latviešu prātam un sirdīm. Ja latvieši to ņems vērā, tad būs liels uzplaukums. Latviešiem tas ir jāņem vērā, jo „mūsu valstī šīs jābūtības dimensijas ir ārkārtīgi maz” (M.Kūle). Tas pats sakāms par par-politikas dimensiju mūsu valstī. Tikai jābūtības filozofija un par-politika stiprinās latviešu prāta un dvēseles dimensiju, kas tūlīt būs dimensija visai Latvijai, nesot uzplaukumu un apskaidrību ar jābūtību un par-politiku visās dimensijās.

Atbildēt

Aizsargs

07.10.2017. 01:36

... izdomājot mītu par „okupāciju”
--------
A.P. kārtējo reizi iepūta kremļa stabulītē.

Atbildēt

Edge

06.10.2017. 22:50

"Stulbās preambulas vietā Satversmē vajadzēja iekļaut nodaļu par pašvaldībām, lai apturētu eksperimentālo idiotiju."
======================================================
Ha-ha-ha, iekļaut Satversmē kā LPSR 1978.g. Konstitūcijā (8.nodaļa. 76.- 77. pants)? Un pēc tam profesors prasīs vēl arī LPSR Konstitūcijas 69. pantu:"Latvijas PSR patur tiesības brīvi izstāties no PSRS" ? Kā tādās reizēs izsakās - šinī [ES] dīķī bebri nedzīvo, jeb - ES arī ir profesori ar ūsām. Tādus "jociņus", kādus varēja izspēlēt padomju sistēmā, levitieši vairs neļaus izspēlēt:"Būtisks pavērsiens ceļā pretī Neatkarības deklarācijai bija 1990.gada 21.aprīļa Vislatvijas Tautas deputātu sapulce, kurā 8003 vietējo padomju deputātu, sapulcējušies Daugavas stadionā Rīgā, pieņēma "Aicinājumu Latvijas PSR Augstākajai padomei un Latvijas tautai" neatliekami izlemt par Latvijas valstiskās neatkarības atgūšanu.(..) ....Latvijas Pašvaldību savienības vecākais padomnieks Māris Pūķis uzsvēra: [1990.g.] 21.aprīļa sapulce parādīja, ka vietējā vara ir ļoti svarīgs elements: Latvijā tika noorganizēta otrāda secība - spēcīgas pašvaldības šeit izveidojās pirms spēcīgas centrālās valdības. Tās gan vēl nebija izveidojušās kā funkcionējošas pašvaldības pilnā mērā, bet bija ļoti nozīmīgi deputāti, kuri pieņēma svarīgos lēmumus pirmajā periodā. Ar to mums palaimējās, jo vairumā Austrumeiropas valstu tā nebija."
Tautas deputātu balsojums pirms 25 gadiem - 4.maija Neatkarības deklarācijas stūrakmens (LVportāls)

Atbildēt

Kas ir idiotija

06.10.2017. 19:23

Tas ir Arturs Priedītis un viņa idioloģija?

Atbildēt

Elitei

06.10.2017. 19:12

Ir jābūt.Bet radio un TV neizlaidīs nevienu, kas jēdzīgs un gudrs līdz māsām.

Atbildēt

A.P.

06.10.2017. 17:05

Tam, ar ko tagad sastopamies katru dienu, acīmredzot vispiemērotākais ir transcendentālais izskaidrojums. Proti, Dievs latviešu tautai atmaksā par tās mūžseno patoloģisko naidu pret saviem godīgākajiem un gundrākajiem cilvēkiem. Latvieši visvairāk mīl ienīst un vajāt savus godīgākos un gudrākos, pret viņiem agresīvi vēršoties jebkurā izdevīgā situācijā. Bet tas nevar palikt bez sekām. Un sekas ir briesmīgas. Katras tautas dzīvi vada tās elite – inteliģence. Elite organizātoriski formē tautas gaitas un piepilda ar saturu tautas apziņu. Tautas elite ir tautas galva. Ja tautai nav elites, tad tautai nav galvas. Ja tauta nerūpējās par savas elites izveidošanu, tad tautai ir jāsamierinās ar dzīvi bez galvas. Latviešu tautas dzīve ir dzīve bez galvas. Visur elites vietā ir kretīni, muļķi, zagļi, blēži. Visur,- jebkurā dzīves segmentā. Tajos vēsturiskajos periodos, kad latviešu tautu pieskatīja vācu un krievu elite, latviešu tauta neizjuta savas galvas trūkumu. Tajos vēsturiskajos periodos, kad latviešu tauta ir palaista savvaļā, galvas trūkums pārvēršās par tautas katastrofu. Citādāk tas nevarēja notikt, jo tauta pati ir vainīga, un Dievs tagad tai liek dzīvot morālās un intelektuālās elles mocībās par tautas milzīgo grēku – patoloģisko naidu pret sava etnosa godīgākajiem un gudrākajiem cilvēkiem. Radikālu notikumu laikā, saprotams, godīgas un gudras elites trūkums visuzskatāmāk atspoguļojās. Taču ne mazāk sāpīgi notikumi ir nekur nederīgās un amorālās latviešu inteliģences nodevība 1939.-1940.gadā un 1989.-1990.gadā, nelietīgi atdodot tautas uzticēto valsti un pēc tam savas noziedzības slēpšanai izdomājot mītu par „okupāciju” (arī „globalizāciju”, „atgriešanos Eiropā”) un ar šo mītu zombējot vairākas paaudzes, kas praktiski nozīmē godīgas un gudras elites ģenēzes totālu neiespējamību ļoti tālā vēsturiskajā perspektīvā. Tā rezultātā latviešu tauta var palikt bez galvas līdz pasaules galam. Vienīgais glābiņš tāpēc var būt aicinājums kādam ārējam spēkam atkal pieskatīt latviešu tautu. Turklāt izvēle šajā ziņā tagad ir daudz plašāka nekā, teiksim, 1939.-1940.gadā.

Atbildēt

Piektdiena

06.10.2017. 16:51

Priedîtes. Pietirzts, Deniss!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...