Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēdējā laika notikumi (pandēmija, karš Ukrainā, sarežģītā situācija enerģētikā) ļoti skaidri parāda, cik liela nozīme ir personībām, līderiem, viņu spējai (vai nespējai) saprast kopsakarības, ātri pieņemt izsvērtus lēmumus, uzņemties atbildību, vadīt, saliedēt dažādu uzskatu cilvēkus.

Diemžēl Latvijas politiskajā elitē šādu cilvēku ir ļoti maz. Viens no viņiem – Artis Pabriks. Arti personīgi pazīstu vairākas desmitgades. Viņam ir zināšanu, īpašību, pieredzes kopums, lai grūtos laikos sekmīgi vadītu valsti. Vadītu, nevis imitētu.

Tāpēc esmu pieņēmis lēmumu būt Arta Pabrika atbalsta komandā. Kandidēšu Saeimas vēlēšanās “Attīstībai/Par!” Vidzemes sarakstā ar pēdējo – 29.kārtas numuru. Vēlos, lai šo sarakstu un līdz ar to – Arti Pabriku (kā Ministru prezidenta kandidātu) atbalstītu pēc iespējas vairāk cilvēku.

No vienas puses – labprāt turpinātu pildīt Valkas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja pienākumus, jo pēdējos gados ir izdevies panākt attīstību gan novada pagastos, gan pašā Valkā. No otras puses – esmu politikā tikai tāpēc, ka vēlos, lai Latvija un Valka kā tās sastāvdaļa ir plaukstoša vieta, kur droši var dzīvot mūsu bērni un bērnubērni, kur tiek kopta latviešu valoda, kultūra, tradīcijas.

Esmu guvis labu pieredzi un zināšanas, strādājot dažādās jomās, zinu, ko Latvijā vajag darīt un mainīt, lai augšminētie mērķi piepildītos.

Mūs visus gaida grūts periods, kas prasīs maksimālu koncentrāciju, spēju ieguldīšanu un viedus lēmumus.

Valkā nekad nav bijuši viegli laiki, šādos apstākļos esmu pieradis strādāt, tāpēc, ja vēlētāji ar saviem plusiņiem mani padarīs par Saeimas deputātu, – kalpošu Latvijai no visas sirds. Protams, turpinot palīdzēt un sniedzot padomus man tik nozīmīgajai Valkas novada pašvaldībai, iedzīvotājiem un uzņēmumiem.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...