Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.

Šādu imunitāti ieguvis, pie indes pieradināts cilvēks, saņemot (citam nāvējošu) indes devu, sasirgst, bet nenomirst. Mērķis it kā ir sasniegts, bet ir savas neērtības - inde jālieto pastāvīgi.

Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret bīstamiem vīrusiem, arī zināma no skolas gadiem. Iepotē plecā nelielu daudzumu novājinātu vīrusu. Dažas slimības dienas, bet pēc tam izveidojas imunitāte uz mūžu. Paņēmienu sauc par vakcināciju.

Šādu imunitāti ieguvis cilvēks līdz mūža beigām ar bakām nesasirgst un citus neaplaiž. Mērķis ir sasniegts.

Varētu teikt, ka abām metodēm ir līdzīgs mērķis – imunitāte, bet vai tā ir? Ja es varētu izvēlēties, kā radīt imunitāti, es izvēlētos otro metodi - vakcināciju. Jo pirmajai metodei, kuras medicīnisko nosaukumu es pat nezinu, es pagaidām neuzticos.

* Ieraksts Facebook 24. augustā. Šodien tika publiskota informācija, ka 1962. gadā dzimušais bijušais Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs miris pēc inficēšanās ar Covid izraisītāju. Kas ir bijis nāves cēlonis un vai A. Cimdars bija vai nebija vakcinējies, nav zināms.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...