Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu? NEKĀ!

Es lūdzu Saeimas drošības dienestu izsaukt NMPD vai policiju, kas fiksētu Kaimiņa iespējamo reibuma pakāpi laikā, kad viņš vadīja komisijas sēdi. Izsauca? NĒ!

Es savus novērojumus darīju zināmus Dagmārai Beitnerei-Le Gallai, lūdzot, lai par Kaimiņa reibumu darba vietā informē prezidiju.

Esmu pateicīga Dagmārai, ka viņa savā ziņā man atvēra acis, sakot, ka šāda pat informācija ir izskanējusi par mani. Tajā dienā, kad aktīvi šturmēju tribīni, es esot bijusi alkohola reibumā. Tāda, lūk, esot izskanējusi informācija pirmdien. Nu droši vien nu jau arī šāda veida jautājumi tiek iekļauti Koalīcijas padomes dienas kārtībā.

Latvijas Televīzija pat nointervēja mani. Teicu, ka Kaimiņam nav morālu un nekādu tiesību vadīt sēdi alkohola vai citu vielu reibumā.

Vai viņi to parādīja “Panorāmā”? Nē!

Viņi “sapucēja” Kaimiņu, un “Panorāmā” viņš parādījās ar nopietnu seju, runājot par atkarībām, ar kurām sirgst pats.

“Zelta balss” nodevējs Artuss Kaimiņš bauda absolūtu brīvību un “liek mīksto” uz pilnīgi visu.

Vēl lielisks bija deputātes Ineses Voikas palīga izgājiens. Viņš man kliedza virsū, ar kādām tiesībām es esot pametusi sēžu zāli. Interesanti, kādas īpašas tiesības viņam Voika piešķīrusi uz mani kliegt vai vispār kaut ko aizrādīt.

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments.

Starp citu, abu sēžu audio materiāli, kuros es norādu uz Kaimiņa ne visai skaidro stāvokli, atrodami Saeimas mājaslapā.

Nu, ko man tagad darīt?

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...