Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

purva āzis

29.03.2016. 21:24

a kā jums tā liegumus noņēma? Vienu dienu iepriekš ministre bauroja, ka vid tik konstruktivi strada, ka uzliek jums liegumus, - nakamaja diena liegumi jau nonemti. Kadam vel ta preti nak? :D

Atbildēt

NEKLUSĒSIM!

15.03.2016. 11:35

ES valstīs viena no izplatītākajām ir tā saucamā “pazudušā tirgotāja” shēma. Kā tas notiek? Lūk, ERP sniegtais situācijas apraksts: “Dalībvalsti nr.1 reģistrēts piegādātājs, tā sauktā palīgsabiedrība, piegādā preces (atbrīvotas no PVN) otram uzņēmumam, kas reģistrēts dalībvalstī mr.2, proti, tā sauktajam “pazudušajam tirgotājam”. Šis tirgotājs izmanto no PVN atbrīvotu preču piegādi Kopienā, un šīs preces pārdod tālāk dalībvalsts nr.2 iekšējā tirgū, piedāvājot ļoti konkurētspējīgas cenas. Vēlāk “pazudušais tirgotājs” pazūd bez pēdām, un valstī, kurā preces vai pakalpojumus patērē, nav iespējams iekasēt nodokli.

-------------------------------

Vācijā pazīstami profesori topošajiem grāmatvežiem Latviju min kā piemēru, kur šī shēma negodīgu un korumpētu visaugstākā līmeņa VID priekšnieku dēļ darbojas. Ķīna caur Vāciju ved uz Latviju preces. Ja summa pārsniedz 100 000, tad nodokļiem jāpaliek Latvijā visai tautai. Reāli naudas pieminekļi ir redzami VID, Finanšu policijas amatpersonu mašīnās, mājās, cepurītes par 350 euro utt. Vai nebūtu laiks lūgt Vācijas profesorus veikt neatkarīgu auditu Latvijā VID? Varbūt tās piecas biedrības jurista Ivara Redisona un citu zinošu juristu vadībā var uzrakstīt sūdzību ES institūcijām?

Atbildēt

Yo

14.03.2016. 11:00

Trīs VID vecenes no četrām ir jāpatriec. Tad VIDā būs kaut cik samērīgs "uzraudžu" skaits. Jo viņas aiz garlaicības nezina ko darīt. Tikai taisīt uzrēķinus bieži vien godīgiem uzņēmējiem, lai gada beigās sapelnītu sev prēmijas. Valsts intereses tādām - pie Girsa.

Atbildēt

14.03.2016. 10:33

Ar tādām prēmijām un algu, kāda ir Pētersonei no Bauskas, viņa nabaga uzņēmējam SVF/PB uzdevumā (LV dzīvo pilnā mērā uz SVF/PB parāda, LV gatavojas aizņemties vēl 1 miljardu euro) izraus no pieres pēdējo aci.

4000 algotņu strādā Pētersones vadībā, lai iznīcinātu pēdējās uzņēmējdarbības paliekas Latvijā.

Atbildēt

Andrē

13.03.2016. 20:55

Ja piedzīs no dzirnavnieka, būs atkal jauni bagātnieki VID. Kaut kur taču tā nauda jāņem!Normālā valstī Pētersonei būtu sen jāatkāpjas, bet brīnumzemē Latvijā, jo netīrāka iestāde, jo labāks skaitās vadītājs.

Atbildēt

urmas

12.03.2016. 09:58

»

juriste

Gala lēmumu nosaka tiesa, bet ne VID


VID uzrēķins tiek piedzīts no uzņēmuma pirms lieta nonāk tiesā.
Latvijā nav daudz uzņēmumu kam iespējams iesaldēt 2.5 miljonus uz 5 gadiem kamēr beigsies tiesvedība. Arī pati tiesvedība šajā gadījumā izmaksās ~ 0.5 miljonus.

Atbildēt

er5

12.03.2016. 09:19

ta lai taisa ciet un vid aizrijas ar tam masinam ,un viss ediss dzers un dirsis tauta Mazak.

Atbildēt

mja

11.03.2016. 23:38

savoklaiku padomju saimniecības liellopu uzskaitvedes "loģiskā" darbība na ļico! :)

Atbildēt

audits

11.03.2016. 22:31

mums ar iet audits un arii buus kaut kaads mistisks sods par muusu pirceeju greekiem, taads jau bija ieprieksheejaa auditaa. tie gudrinieki saka, ka dariijums fiktiivs-liek maksaat atkaartoti pvn, kaut gan mes to jau maksaajaam. ja darijums fiktiivs, tad tas buutu jaatcelj! visa taa pvn buushana vispaar ir tikai mazgaataajiem un vid pateiciibu izspiedeejiem domaats instruments

Atbildēt

Nepateicīgā Latvija

11.03.2016. 21:19

»

Fakts

Kopš Pētersone ir VID vadītāja Latvijā lielākā daļa uzņēmumu ir sodīta, notiek totālas represijas utt. Domāju, ka šī kundze labu galu neņems


Patiesība. labs jautājums : Cik uzņemumi Latvijā ir no VID sodīti. Par kādām summām ir veikti uzrēkini. Esmu pārliecināts, ka mūsu valstī ir visnegodprātīgākie uzņēmumi un vis-vis-vis-vis- godīgākais VID ne vien Eiropā , bet pat pasaulē!

Atbildēt

fotošops

11.03.2016. 19:47

Pētersune tai bildē tāda kā jaunāka un smukāka palikusi

Atbildēt

Daunis Aurs

11.03.2016. 18:59

Es priecājos, ka lauku biznesmeņi ir sadūrušies ar Rīgas biznesmeņiem. Laukos cilvēki ir godīgāki, ko saka zinoši putni. Bet es tam neticu, jo visi latvieši ir reti godīgi mēsli, kā saka paši latviešu mēsli, atsaucoties uz Dieva attieksmi pret cilvēces padibenēm.

Atbildēt

Pēc būtības

11.03.2016. 17:57

Igaunijai 4x mazāks vids, bet par 500 milj. lielāki nodokļu ieņēmumi.

Atbildēt

13 janvara merena opozicija

11.03.2016. 15:30

»

Fakts

Kopš Pētersone ir VID vadītāja Latvijā lielākā daļa uzņēmumu ir sodīta, notiek totālas represijas utt. Domāju, ka šī kundze labu galu neņems


vid ir sorositu vienotibas un vl analfabetu kedes suni.bet tagad sak kalpot ta saucamajai kucinska valdibai.latvijas parads svf 8,5 miljardi eiro.visu so naudu notriekusi un nozagusi latviesu ieredni.

Atbildēt

prēmijas no nodokļu maksātāju naudas

11.03.2016. 14:37


Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ināra Pētersone, kuras vadītais dienests pēdējā mēneša laikā nonācis apjomīga skandāla epicentrā, kopš viņas apstiprināšanas augstajā amatā ir daudzkārt apjomīgi prēmēta un apveltīta ar naudas balvām par intelektuālo ieguldījumu, augstu atbildības sajūtu, personisko iniciatīvu un izciliem darba rezultātiem. Šodien bez kādiem komentāriem publicējam šo informāciju, ko pati Pētersone un viņas vadītā iestāde nevēlējās atklāt un ko Finanšu ministrija sagatavojusi pēc Pietiek pārstāvja pieprasījuma.
- Prēmēta par ieguldījumu nodokļu iekasēšanas un darbības izpildes rādītāju uzlabošanā un muitas politikas īstenošanā, kas sekmējusi ēnu ekonomikas mazināšanos un veicinājusi godīgu konkurenci, - vienas mēnešalgas apmērā, vienreizēja samaksa 29.11.2013, lēmumu pieņēmis finanšu ministrs A.Vilks.

- Noteikta piemaksa, ņemot vērā personisko darba ieguldījumu un darba kvalitāti administrēto valsts nodokļu un nodevu iekasēšanas sistēmas pilnveidošanā un Valsts ieņēmumu dienesta efektīvākas darbības nodrošināšanā, - 30% apmērā no mēnešalgas 19.12.2013, lēmumu pieņēmis finanšu ministrs A.Vilks.

- Prēmēta (darba izpildes novērtējums) - 75% apmērā no mēnešalgas, vienreizēja samaksa 20.10.2014, lēmumu pieņēmis finanšu ministrs A.Vilks.

- Piešķirta naudas balva par intelektuālo ieguldījumu, augstu atbildības sajūtu un personisko iniciatīvu, nodrošinot nozīmīgu un ārkārtas uzdevumu izpildi, izvirzot atbilstošus risinājumus iespējamo risku novēršanai, konstruktīvu sadarbību un uzdevumu izpildes koordināciju Valsts ieņēmumu dienestam noteikto uzdevumu izpildei un mērķu sasniegšanai, tai skaitā par jaunas (nozares) pieejas īstenošanu nodokļu administrēšanā, par pastiprinātu uzmanību, pievēršoties kādai noteiktai riska nozarei, atvērtai sadarbībā ar plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem, izmantojot dažādus informatīvos kanālus, par Valsts ieņēmumu dienesta sniegto e-pakalpojumu pilnveidošanu un vienkāršošanu - vienas mēnešalgas apmērā, vienreizēja samaksa 03.11.2014, lēmumu pieņēmis finanšu ministrs A.Vilks.

- Noteikta piemaksa par personisko darba ieguldījumu un darba kvalitāti administrēto valsts nodokļu un nodevu iekasēšanas sistēmas pilnveidošanā un Valsts ieņēmumu dienesta efektīvākas darbības nodrošināšanā. - 40% apmērā no mēnešalgas, 29.12.2014, lēmumu pieņēmis finanšu ministrs J.Reirs.

- Piešķirta naudas balva par sadarbības veicināšanu ar nevalstisko sektoru, brīvprātīgas nodokļu saistību izpildes nodrošināšanu un ēnu ekonomikas apkarošanu, nodrošinot nodokļu iekasēšanas publiskumu, nodokļu maksātāju informēšanu un atzinības izteikšanu par godprātīgu nodokļu saistību izpildi un ievērojamām iemaksām valsts budžetā - vienas mēnešalgas apmērā, vienreizēja samaksa 17.11.2015, lēmumu pieņēmis finanšu ministrs J.Reirs.

- Noteikta piemaksa par personisko darba ieguldījumu un darba kvalitāti administrēto valsts nodokļu un nodevu iekasēšanas sistēmas pilnveidošanā un Valsts ieņēmumu dienesta efektīvākas darbības nodrošināšanā - 40% apmērā no mēnešalgas 04.12.2015, lēmumu pieņēmis finanšu ministrs J.Reirs.

- Prēmēta (darba izpildes novērtējums) - 75% apmērā no mēnešalgas, vienreizēja samaksa 22.01.2016, lēmumu pieņēmis finanšu ministrs J.Reirs.

Atbildēt

Facebook Juristu grupas komentārs

11.03.2016. 14:32

Kā VID iznīcina uzņēmējus, jeb ko var mācīties no Dobeles Dzirnavnieka sāgas, jeb kāpēc peļņu jāglabā zeķē vai ofšoros, tikai ne bankas kontos, jeb kāpēc īstie biznesmeņi veido uzņēmumu tīklus nevis "audzē" vienu kompāniju.
Tas kas ir zināms: Dobeles dzirnavnieks iepirka izejvielas, tirgoja produkciju un godīgi maksāja nodokļus. Līdz brīdim, kad VID izdomāja, ka viens no piegādātājiem nav gana labs un dzirnavniekam (!) veica nodokļu uzrēķinu. Nešaubos, ka to bija jāizdara x dienu laikā pēc kā iestājās kontu bloķēšana un aizliegums pārdot kustamo un nekustamo īpašumu. Runa ir par 1.92 miljoniem eiro.
Īsi sakot, jūs varat rakstīt vienalga kādus "biznesa plānus", bet ņemiet vērā, ka jums nav nekādu iespēju uzzināt par piegādātāju godaprātu, par ko VID jebkurā brīdī var uzvelt atbildību jums, jā jums, jo jūs esat bijis pircējs!
Tas ir apmēram tā, ka vienu jauku rītu pamostos un konti bloķēti. Uz jautājumu VIDam - wtf?, atbilde būtu - jūs pirms gada tirgū pirkāt reņģes, bet tirgotājsi izrādījies negodprātīgs, tamdēļ jums ir jāatmaksā preces vērtība.
Reemigrācija plāns visā savā košumā!

Atbildēt

vid

11.03.2016. 13:39

VID ir tiesigs sodit uz aizdomu pamata vien,t.i., vienai tantai no VID liekas, ka tu esi melns un ej un pieraadi preteejo.Pasam VID nekas nav jaapieraada.

Atbildēt

Fakts

11.03.2016. 13:36

Kopš Pētersone ir VID vadītāja Latvijā lielākā daļa uzņēmumu ir sodīta, notiek totālas represijas utt. Domāju, ka šī kundze labu galu neņems.

Atbildēt

klētnieks

11.03.2016. 13:04

Nav jau dūmu bez uguns,lai atmazgājas kā katrs spēj.

Atbildēt

jjj

11.03.2016. 12:14

Ja sākam lietu risināt publiskā telpā, tad varētu izlikt arī lēmumus. Tur droši vien tiks uzrādīti tie piegādātāji vai starpnieki, vismaz arī citi zinās shēmas, ko vid neatzīst.

Atbildēt

VIDam

11.03.2016. 12:03

Jūsu kantorī strādā stulbie un nedomājošie darbinieki, kuri vadās pēc principa - man vienmēr ir taisnība.

Atbildēt

...

11.03.2016. 11:56

Tā jau milti dārgi. No tirgus kādu izsist ir viegli. Jājautā pētersonei, kurš cits uzņēmums tiek lobēts.

Atbildēt

vanja

11.03.2016. 10:55

Par ko tad šūmēšanās? Uzņēmums strādā ierastā kārtībā! Tiesiska valsts! Tiesa izlems, kam taisnība!

Atbildēt

Zinātājs

11.03.2016. 10:50

Saskaņā ar statistikas datiem VIDam Administratīvajās tiesās visas graudu lietas ir zaudētas, proti, VID nepamatoti veic uzrēķinu graudu piegādātājiem un pārstrādātājiem!
Un šis ir kārtējais tipiskais gadījums!
Lai Dobeles dzirnavniekam veicas tiesā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

21

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

FotoCienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā. Viņš daudzkārt paudis fundamentālu argumentāciju par pilsoņu attiecībām ar Latvijas valsti un sekmīgu tās pārvaldību.
Lasīt visu...

21

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

FotoLatvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas tiesāšanai Dienvidāfrikas Republikai, kur viņai draud 8 gadi afrikāņu cietumā. Iesaistījušies ministri, deputāti, pat Valsts prezidents. Bet ir vēl divi neatbildēti jautājumi...
Lasīt visu...

15

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

FotoNupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās tik nepatīkami kā šis te "gudrītis". Tie vismaz neizlikās gudrāki, kā esam... Levits īstenībā ir prasts zābaks, bet, ielēcis "nācijas tēva" šļūcenēs, tēlo pārāko intelektuāli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...