Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un manai komandai! Mēs esam tik spēcīgi, ka pretinieks aptur eparakstu, laiž melu kampaņas masveidā un trīc bailēs.

Informācija no pretinieku nometnes. Visi pretinieki jau tagad ir pārliecināti, ka mēs esam iekšā nākamajā Saeimā. Man uzticami avoti pretinieku nometnē stāsta šo - jenoti saka, ka viņiem jāiet koalīcijā kaut ar Jebko, bet gobzemieši jāatstāj opozīcijā. Viņi ļoti nopietni baidās! Jau tagad!

Un BRĪDINU! Pilnīgi visi, kas šobrīd pamatstraumē vai soctīklos apmelo mani par atkarību no kāda, kas paužus visus tos melus par manu komandu, tiks saukti pie atbildības! Pret pilnīgi visiem tiks lūgts gan uzsākt kriminālprocesus un tiks veiktas darbības, lai piedzītu kaitējuma atlīdzību. Es nejokojos. Te nebūs vairs nekādi joki! Būs likums un kārtība, un nevarēs mētāties ar vārdiem par to, ka Gobzemu sponsorē oligarhi vai jebkas cits. Jo es esmu brīvs cilvēks. Un tieši tāpēc tik spēcīgs. Tāpat kā visa mana komanda!

Vēlos Jūs uzmundrināt. Latvijā, diemžēl, liels skaits ļaužu ir ieguvuši “augstāko izglītību” profesijā: “apd...sējs”. Piedodiet par rupjību, bet atbilstošāka vārda tam nav. Daži no viņiem, bez jokiem, pelna ar to naudu, daži šādā veidā meklē attaisnojumus paši savas dzīves neveiksmēm, slinkumam, neizglītotībai, bailēm. Sēž un apd...š visus citus, kaut gan paši valsts labā neriskē un pat nemēģina darīt.

Ko es un mana spēcīgā komanda ar to gribam pateikt? Mēs ļoti cienam un cienīsim jebkāda veida kritiku no cilvēkiem, kuri savā dzīvē ir paveikuši ievērojamas lietas un pierādījuši sevi ne tikai ar intelektuālu gudrību, bet arī ar praktiskām lietām. Kuri ir krituši un cēlušies. Mēs neviens neesam ideāls un nekad tādi nebūsim, bet tas, ko mēs varam, ir šis - tiekties uz to, lai par ideāliem kļūtu. Lai vismaz tam tuvotos.

Lai intelekts, gudrība un spēcīgu cilvēku spēja vienoties lēmumu pieņemšanā ir Latvijas nākotne!

Tāpēc es ceru, ka šīs Latvijas tautā izplatītās profesijas “apd...sējs” piekritēji kļūs ar katru gadu arvien mazāk un sāks beidzot savu laiku izmantot taustāmos un labos darbos! Sekos piemēram, ko daru es un mana komanda - spēj apvienoties un bezbailīgi iet uz mērķi. Smagi un intelektuāli strādājot, starp citu! Ieguldot sirdi un dvēseli! Par stipru ģimeni, stipru tautu un stipru valsti! Visiem veiksmi un veselību!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...